Ahoj, včera jsem si koupila sadu tří věcí od Saloosu a jednou z nich je i odličovací olej. Když jsem pročítala diskuze, tak se tam psalo že stačí tak 4 - 5 kapek. Nevím jestli mám nějakou špatnou lahvičku ale ta moje mi teda rozhodně nekape kapky ale normálně mi ten olejíček vytéká. Chtěla jsem se zeptat jak používáte tento odličovač? Nějaké tipy, rady a vychytávky jak se co nejlépe a neúsporněji odlíčit? děkují

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kapky z toho samozřejmě nekapou (má to takové to plastové zůžené hrdlo,že?). V návodu je 4-5 kapek pro představu množství. Já si vždycky nalila maličko do dlaně, promnula s vodou, nanesla na obličej a až se udělala ta mléčná emulze, tak tamponem setřela, opláchla vodou. Už ale nepoužívám, mytí pěnivým gelem mi svědčí nejvíce.

arrow
profile_image
Nitu
od 16. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nekape, já si vždy trochu namočím tampónek a potom přitisknu to hrdlo otočím a je tam toho akorát.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hlavně nezapomeň ten tamponek navlhčit ať si zbytečně nevysušuješ pokožku. Takže navlhčit trošku nalít - nakapat na tamponek a odlíčit dle potřeby. Přesně jak uvádí Nitu stačít přitisknout tamponek na hrdlo a jednou nebo dvakrát otočit a máš tam toho potřebné množství.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No holky tady dost často radí používat na odličování normálně ten obličejový olej co je v balení s tím kapátkem, jinak já jsem měla ten hydrofilní odličovací taky v lahvičce bez toho.

uf to jsem ráda, že mám dobrou lahvičku Zatím jsem se odličovala dvakrát a jednou jsem si navlhčila obličej a prstama rozetřela olejíček až se vytvořila slabá pěna a podruhé jsem zkusila tu pěnu vytvořit v rukách a potom až nanést na obličej ale zatím mi to příjde takové nějaké divné. No nezvyk Zítra to zkusím dát na tampónek a uvidím.

Ještě jsem se chtěla zeptat, po odličení si umýváte obličej ještě vodou? Mi přijde, že to bohatě stačí jenom setřít tím tamponkem. Když potom použiji ještě tu květinovou vodu, tak mám tampónek čistý. Přijde mi, že je zbytečné pleť vysušovat vodou když je tak krásně hebká po odličovacím olejíčku.

Děkuji všem za rady

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem žila v domnění, že ten odličovací je taky s tím kapátkem jako ten obličejový, takže teda ne jo
Co jsem četla, tak to je jediný takový vroubek na Saloosu, že ty odlič.oleje obsahují PEGy či co- no prostě trocha chemie- odmašťují nebo tak nějak. Takže když by se člověk odličoval tím obličej.olejem, tak to asi není úplně stejné.

Cituji Evulous: Ještě jsem se chtěla zeptat, po odličení si umýváte obličej ještě vodou? Mi přijde, že to bohatě stačí jenom setřít tím tamponkem. Když potom použiji ještě tu květinovou vodu, tak mám tampónek čistý. Přijde mi, že je zbytečné pleť vysušovat vodou když je tak krásně hebká po odličovacím olejíčku.

Když máš tamponek čistý a je ti to příjemné, tak extra nesmývej
Já třeba odličuju prachobyčejným oliváčem a taky mám potom tamponek čistý, takže nějakou pleťovkou ani nedočišťuju

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji bejbee: odličování normálně ten obličejový olej co je v balení s tím kapátkem

Ten je zbytečně drahý, navíc odličovací ti po smíchání s vodou vytvoří ideální emulzi na odlíčení.

Cituji Evulous: po odličení si umýváte obličej ještě vodou?

Nemusíš! Já to dělala protože bez "mokrého procesu" si přijde málo odlíčená, vyčištěná.. Proto jsem jej i přestala používat, potřebuju se pořádně umýt vodou.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivčáááá: Ten je zbytečně drahý, navíc odličovací ti po smíchání s vodou vytvoří ideální emulzi na odlíčení.

Já vím, vždyť já ho nepoužívám Jen že z toho asi vznikly ty ,,kapky''.

Cituji Evulous: Ještě jsem se chtěla zeptat, po odličení si umýváte obličej ještě vodou?

Já to dělám, protože mám mastnou pleť, tak se bez toho očištění vodou a gelem nějak necítím, ale určitě to není nutné

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já to zase používám tak, že vezmu tampónek, namočím ve vodě a vyždímám, naliju olej a odlíčím. A stačí mi na to bohatě 2 tampónky, a to se líčím celkem dost.

arrow
profile_image
Laduš1
od 16. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám levandulový hydrofilní odličovací olej od Saloosu a krásně odlíčí vše i oči a bez podráždění. Dokonce i pěkně voní a spí se mi pak líp . S vodou ho teda neředím, dělám si odvar z heřmánku, který pak přeliju do lahvičky. Pak když se odličuju tak stačí jen trošku dát heřmánku na tamponek a 1-2 větší kapky toho levandulového oleje. Heřmánek jsem použila z toho důvodu, že voda mě vysušuje kůži, heřmánek sice taky trošku vysouší, ale je dezinfekční, hojivý a v kombinaci s levandulí je dobrý.

arrow
profile_image
B.a.r.č.a.
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já mám poměrně normální pleť, ale se sklony k maštění v T-zóně a někdy mám na tvářích a čele šupinky, hlavně kolem obočí... občas se mi udělá nejakej ten pupínek, to ne že ne ; ) používám dle rad omlázka levandulový hydrofilní odličovací olej a musím říct, že je super! Používám ho tak, že si namočím tampónek, vymačkám z něj vodu a "nakapu" na něj olej, spíš tak 2-3 otočím hrdlo na tampónek... a musím říct, že nejen výborně odličuje, ale také hydratuje, takže už není potřeba ani moc krému na noc (já teda používám)... ale opravdu jsem spokojená...poprvé když jsem si ho teda dala, tak sem se lekla, že jsem nejprve měla takový povlak, ale on se po chvilince vcucne, pleť je nádherně jemná, hebká na omak a taková jak "nacuclá", takže pěkně hydratuje... za mě teda palec nahoru! : )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené