arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dámy, jaké máte s Xen-Tanem zkušenosti? Jaký vám vyhovuje nejvíc? Já mám zálusk na tento (http://www.lepsikosmetika.cz/xen-tan-samoopalovac i-mleko-236ml-dark-tanning-lotion-p34) . Těm pěnám moc nevěřím, nevím proč Ale třeba jsou také dobré.

Poraďte a klidně vložte i fotky

Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Už po prvním mazání jde vidět výsledek, barva se vymývá postupně stejně jako přirozené opálení ze slunce. Kromě Dark tanning lotion mám ještě Transform Luxe a Face Tanner.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Jee fakt? A ty máš tedy i ten, co mám v odkazu A jak ti vyhovuje aplikace? Když je krém tmavý. Jsi spokojená se všemi? Já si nechci zvlášť kupovat ten na obličej, tak snad si tento můžu dát i na obličej.

Já hrozně věřila, že ze mě Night Tan udělá negřici, ale zklamal mě Tak doufám v Xen-Tan, ten je i víc provařenej v zahraničí.

Cituji perfectland: A jak ti vyhovuje aplikace? Když je krém tmavý

Je to úplně v pohodě, aspoň vidíš, kde jsi namazala a jestli máš pořádně umyté ruce.
Jsem naprosto spokojená se všemi třemi, špička mezi samoopalováky.

Cituji perfectland: Já si nechci zvlášť kupovat ten na obličej, tak snad si tento můžu dát i na obličej.

Můžeš, jen budeš muset na tom obličeji trochu víc pečlivě aplikovat. Ten Dark je opravdu tmavý už po prvním použití, takže nepřehnat to s množstvím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Tak to je paráda, že to jde vidět hned po prvním natření. Já chci být fakt tmavě hnědá, žádné světlé opálení A aplikace je teda stejná jakou všech. Nějaký peeling, natřít, počkat. Já jsem totiž koukala na nějaké video se samoopalovákem od St. tropez a tam se slečna nejdříve nastřela, šílené šmouhy! A pak se otřela nějakou rukavicí a vypadala dobře, ale muselo to dát hroznou práci

Já se právě bojím, že se špatně namažu a budou fleky jako blázen, když je tak tmavý A jak dlouho vydrží? Jde smýt z rukou? Nešpiní?

Reaguji na perfectland:
Já tu aplikaci nějak moc neřeším, prostě namažu jako bych se mazala krémem a hotovo. A fleky nemívám. Takže se nemusíš bát. Píše se na něm myslím "weekly tan", takže by měl vydržet tak týden. Když se budeš mazat co 5 dnů, tak budeš pořád hnědá. Špinění oblečení jsem si nevšimla. Jen po koupeli, když se utřeš ručníkem, tak na něm něco zůstane, ale to hlavně proto, že pokožka je mokrá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Tak jo, tak moc děkuju Asi si ho objednám Odkud objednáváš ty?

A nemáš nějakou fotku té barvičky?

Reaguji na perfectland:
Objednávám z www.feelunique.com a fotku nemám.

Reaguji na mishka999:
za jak dlouho přijde zásilka a na kolik vyjde poštovné, prosím? Díky

Cituji Petrolejkaa: na kolik vyjde poštovné

jsem slepá... Free delivery worldwide ... Pardon.

Tak jen tedy, za jak dlouho dorazily v minulosti zásilky?

Cituji Petrolejkaa: za jak dlouho přijde zásilka a na kolik vyjde poštovné, prosím? Díky

Na hlavní stránce je napsáno "Free delivery worldwide", takže za poštovné nic. Když na ten nápis klikneš, tak tam píšou, jak dlouho trvá doručení.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Děkuju Ale asi si to bojednám z toho českého eshopu Ale koukám na to a má nějaký jiný potisk.. Je to vůbec on?

Reaguji na perfectland:
Myslím, že měnili obaly, řídila bych se názvem, ty by měly zůstat stejné.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám to mléko dark a jsem s ním moc spokojená.Barvu dodá opravdu hned po prvním natření,docela drží,neflekatí.Používám ho i na obličej. Odstín je super,přirozený,mazala jsem se s ním v létě,opalování mi nějak nedělalo dobře,a všichni si mysleli,že to mám ze slunce.A ta vůně-mě to připomíná marcipán

Cituji Luciene1: mě to připomíná marcipán

Nepřipomíná, on to je marcipán! Tedy u toho Dark. U Transform Luxe je to zas vanilka, ale fakt věrohodná vůně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené