arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím,

zajímá mě jak jsou potrestáni lidé, kteří pracují v usa ilegálně a jaká je šance odhalení? Také co se stane v případě, když člověk po nějaké době ilegálního pobytu chce jet domů? Nemohu to nikde najít...děkuji za odpovědi

No dop... Holka v Americe bych se bála i pr*nout na veřejnosti s tím jak jsou šílení. Beze srandy, tam tě zavřou snad za všechno.

Reaguji na burda:
Vyhoštění a zakázaný vstup na území Států.
Můj známý tam je ilegálně už 20 let a založil tam opravdu úspěšnou stavební firmu, ale domů nemůže. Říkal, že jakmile by se vrátil, už nemůže zpátky.

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No s tou deportací jsem si to myslela a zákazem pobytu potom ale spíš by mě zajímalo, zda se pak platí nějaká pokuta nebo dokonce i vězení...ale to mi teda vysvětli, jak může založit firmu, když musí jednat s různými institucemi a je tam načerno, vždyť by na něj hned přišli..

Reaguji na burda:

Před dvaceti lety to možná bylo ještě trochu jinak a když už tam jsi dlouhou dobu dívají se na tebe trochu jinak. Ale v momentě kdy vycestuješ už se nevrátíš. Ale nemám to nijak podložené, po mé zkušenosti s jednáním na letišti v USA a jejich policie už nikdy nebudu vyhazovat peníze za dovolenou v USA či jiných jejich územích. Je spousta jiných krásných měst na světě kde se můžeš bídačit a honit za svým snem

arrow
profile_image
l.sinner
od 15. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z USA nikoho nevyhostí pokud neprovedeš nějaký zločin, např. vražda. Amerika je plná ilegálů a kdyby měli všechny poslat zpět domů, tak tady nezbyde nikdo, kdo by dělal podřadnou práci. Nějakou dobu žiju v Chicagu, ale jsem tady legálně. Pokud se chceš na něco zeptat, ráda poradím.

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na l.sinner:

moc děkuji za tvou ochotu. Já nemám v plánu tam jet, nejsem ten typ co má růžové brýle o americkém snu moje sny se rozplynuly právě po zjištění nemožnosti získání pracovních víz takže hledám jinou zemi jako alternativu. Můžu se tě zeptat jak si získala vízum?

Reaguji na l.sinner:

Aaa, Chicago, město na které mám hodně špatné vzpomínky ale alespoň mám historky pro rodinu a nové známé Aneb jak jsem si užila jízdu po městě v policejním voze a proč se vyplatí jet s vízem a ne estou na dovolenou...

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na classy and chic: Povidej přeháněj jsem jedno velké ucho

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené