arrow
profile_image
jezi
od 19. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

zdravím. holky, chci si v ložnici udělat šatnu, takový malý koutek a hrozně se mi líbí čisté čiré sklo..nechtěla bych žádnou zděnou nebo sádrokartonovou zeď. Bohužel nemám žádné zkušenosti s takovou nebo podobnou stavbou. Můžete mi prosím dát pár rad? Kde to třeba sehnat? nebo, kde se podívat na obrázky? děkuji moc.

Ze skla?
Vždyť to bude působit hrozně neútulně, když budou vidět všechny tvoje různě barevné věci. A pochybuji, že by jsi měla všechno tak ideálně slazené jako na fotu:
Rozhodně ne širé sklo.

Tady je to vyřešené závěsem, ale v tom případě je zbytečné investovat do čirého skla.

arrow
profile_image
comtessaMel
od 1. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jezi: Máme doma velkou skleněnou stěnu - posuvnou, mezi jídelnou a kuchyní.Dělala ji renomovaná firma na zakázku a i s originálními madly to byla cenová
pecka. Je to ale krásné a kupodivu i odolné a není nutno pořád "píglovat ". Rozhodně bych ale neinvestovala do předělu mezi ložnicí a šatnou. To je stejné jako když někdo do skříně se skleněnými dvířky naskládá prádlo a různobarevné oblečení.

arrow
profile_image
prchlinka
od 28. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, neřešili jsme tak úplně šatnu, ale spíš takovou malou kancelář. koupili jsme , na doporučení skleněnou stěnu, která se dá částečně i otevřít. jezdí to na liště připevněné do stropu. chtěli jsme zabarvené sklo. je to speciální designové sklo. dělá to jedna firma v přerově. nemůžu si vzpomenout na název, ale hoďte si do vyhledávače grafosklo. vypadá to úžasně vzdušně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené