arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky moc důležitá věc, když chce být člověk mladý! Pozoruju, že si kupuju pořád ty samé věci a ve velikosti, kterou jsem mívala tak před 15 lety...Vše je mi potom mírně malé. Miluju veliké výstřihy a zatím ignoruju fakt, že v nich vystavuju dinosauří dekolt...nic se mi k ničemu nehodní a v obchodech se mi nic nelíbí, když odmyslím Pařížskou...Jak, prosím, tvoříte svůj šatník a botník?
Díky, Maria.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

51

Maria
Naprostý souhlas, ale já jsem na tom podobně. Také si tak nějak kupuji pořád to samé. Mám ráda sportovně elegantní módu. Z USA jsem si oblíbila Bannana Republic, J.Crew atp.a tady favority nemám, takže náhodně nakupuji, když už není zbytí. Mlsně koukám do Max Mary a jistě bych si vybrala i ve zmiňované Pařížské ....., ale realita je taková, že občas skočím do Benetonu (mají tam Sisley :-D) pro košile a svetry, pro kalhoty nebo kostým do Mexx a pro něco na volný čas do Jack Potu Cottonfield. A jinak různě na co kde narazím, ale nic cíleného, když něco objevím, tak náhodou, takže je to taková pouliční směska. A navíc mě to poslední dobou fakt ne-ba-ví. Umanutě nosím i džíny - Levis.

Boty? Toť kapitola sama pro sebe. Mám představu z které slevím, když vidím, co je v nabídce a nakupuji až když není zbytí. Smutné.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

51

Maria
Navíc mi vadí, jak je tady kdejaký, s prominutím hadr, předražený. Totéž boty, kabelky a vůbec všechno. Nějak mi nesedí poměr cena - kvalita. Ale to jsi určitě slyšet nechtěla :-D

arrow
profile_image
Ify
od 2. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Maria,
tenhle problém jsem vyřešila tím, že jsem již před delší dobou narazila u nás v Brně na obchůdek - módní studio, kde majitelka přímo navrhuje a vytváří kolekce (každou věc - vždy po jednom kuse od jedné velikosti). Když to nesedí tak to opraví nebo ušijí (za stejnou cenu jako na prodejně - pokud mají látku). Nyní objednává i kabelky, různé doplňky, bižuterii. Je to taková vyšší střední cenová relace. Ale nemusím nikde běhat a shánět - nebaví mě to, nemám na to čas a mám nekonfekční velikost (mrňavá a vyzáblá). Opravdu teď již mi kompletuje celý šatník a jen boty a spodní prádlo sháním jinde. Jo a poslední dobou na oblečkách a kabelkách dost ujíždím (občas mě i tíží svědomí). Kdyby manžel jen tušil co mě to všechno stojí včetně kosmetiky atd. tak by mě zabil - i když si to sama vydělám a jeho to nestojí ani korunu. Ale co, říkám si, příští rok mi bude 40, mám 3 letého syna a vzhledem k věku a k práci - přece nemůžu lidi ani syna strašit.
Takže takhle jsem tuhle oblast vyřešila já. I.

arrow
profile_image
Sauvignon
od 29. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mario díky.
Nádhera. To je krásné téma. I já potřebuji radu všech rad. To byla skvělá myšlenka otevřít tuhle debatu :-). Já se před pár lety stylizovala do "dámy" a nosila kostýmky, sukně, halenky... teď, když je mi přes čtyřicet, tak s jednadvacetiletou dcerou nosíme stejné věci a nakupujeme ve stejných obchodech. Ale tílečka bez rukávů v černé barvě už nejsou pro mě to pravé ořechové. Takže by to chtělo také trochu malou změnu, úpravu... trošku si nechat od někoho znalého poradit.Díky Sauvi

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maria - kolik ti je, bude 40 ?Tak to nám nezbývá než kráčet cestou kbality materiálů a zpracování.Nad šatníkem po svých čtyřicátinách také docela uvažuji.Jdu cestou kvality a soudnosti.U kabelek ujíždím na LV,žádné faky,jen originál.Cena strašná, ale je to taška na celý život,v šatech dost často Camaieau, Zara, špičkové jednotlivé kousky se dají občas najít v seconhandech.Do zaměstnání nemůžu chodit v džínách, ani nechci.V našich letech a těch, které nám budou přibývat,je už prostě směšné chodit v bokovkách a tričíčkách z Terranovy, ze kterých lezou nitě a evidentně jsou pro -náctky.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, Chavo,
Pařížská je nad moje poměry, to ovšem neznamená, že bych nebyla schopná si zafrajeřit! Ale asi by mně to štvalo...U Diora jsem byla s manželem, dělala jsem, že uvažuju o kabelce za 30 000, manžel byl se mnou, asi by nedokázal před personálem říct " tito teda ne". Ale neměla bych asi dobrý pocit.
Ify, prosím Tě, a nemohla by jsi mi dát kontakt na to studio? Brno je docela blízko.
V Praze mně praštilo do očí, už jsem to psala, že na jedné straně superluxus a na straně druhé veteš.
Na Maltě jsem v obrovském Benettonu z fleku koupila asi 4 věci, která nosím!
Poslední rok jsem se snažila obludit tí,, že když se mi zachtělo hýřit, dovolila jsem si koupit jedině vělkou věc, žádné topíky a džíny, kterými přetéká skřín. Tak jsem přišla k docela slušnému kabátu od Makyty a pěknému saku od Pietro Filippi.
Chavo, je mi 46, bokovky si naštěstí nemůžu dovolit, jinak bych klidně byla směšná. Just se mi líbí výstřihy, krajky, Vichy káro...
Díky za tipy. M.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ify,
můj poslední úlet je zrovna z Brna, z Vaňkovky. Je to tweedový škrabavý KORZET za asi 1000 Kč a něco, bylo to k podprdě a je to naprosto nenositelné, děsně to škrábe a je v tom vedro. M.

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jejda Mario,super téma.Taky se mohlo jmenovat "zase nemám co na sebe".Skříně mi praskají ve švech,od doby,co jsem objevila ebayjsem tak rozmlsaná,že mi v obchodech není nic dobré,jen s výjimkou občasných skutečných kořistí ze sekáče.S dcerou máme stejné velikosti,naštěstí boty ne,na ty jsem háklivější.Myslela jsem si,že mám úchylku na hadříky,ale ona se vztahuje i na kabelky,pásky,boty,dokonce i kšiltovky.Ujíždím spíš na džínách,a těch mám opravdu móóc a různých značek.K tomu spousta triček,sem tam kožená bundička s parádní patinou,navrch kvalitní nepřehlédnutelná kabelka a je mi dobře,dokud nezjistím,že nějaký další parádní kousek musím prostě mít ve svém šatníku (pomoooc...)

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maria, Lisica - jak nemusím S. Krainovou, tak s ní chtě nechtě musím souhlasit v jedné věci. Kvalitní kabelka,boty a doplňky pozvednou i obyčejný obleček na model.Maria - ani já nejsem typický vymetač butiků v Pařížské, vlastně jsem si tam ještě nic nekoupila. To první LV jsem koupila vzhledem ke kurzu dolaru v SAE v jejich butiku / ušetřila jsem asi 2 tisíce / a hruhou černou /epi / hodlám pořídit v Paříži, kde je úspora také stejná.Tady totiž počítají u LV euro za 31 kč a ten rozdíl je znát.Na a trička stačí osvědčená druhá ruka,nemohu v tom chodit do práce, tak neunosím.Mám ráda klasické vzory - kohoutí stopa, černá, bílá, Burberry vzor a nenápadné etno prvky.Také plédy, šátečky, hezkou nápaditou bižuterii,nenosím zlato.K tomu vůni a jsem spokojená.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, Chavo,
máš pravdu s těmi kabelkami a botami. Vuitton se mi moc nelíbí, raději mám kožené měkké kabelky. Třeba mně to ještě čeká. Moc se mi líbí na Báře Nesvadbové, i její styl se mi líbí.
Lisico,
já se v džínách moc nevyznám, přiznám se raději hned, že nejradši mám strečové z Quelle, sedí mi 36 vždycky a už mám jedny slevněné na cestě! Nevím, jestli bych si zvykla na bezstrečové...samozřejmě, že nejvíc se mi líbí všelijak zdobené, nejkrásnější byly slevněné za 7000 v Guess na Smíchově, naštěstí mi byly veliké.
M.

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maria - nepovažuji se ve svých 42 za starou,vypadám opravdu mladší, dokonce jedna starší paní mi hádala o 20 méně. Ale i tak si některé trendové věci prostě u nedovolím. Třeba bokovky, co by mi z nich vylézalo břicho. Navíc mám před očima zcela odstrašující příklad 60 leté kolegyně typu I.Trumpová v poněku kolotočovějším provedení, která si topíky kupovala v Terranově a oblažovala své okolí výhledem na uvadlý dekolt se svraskalou kůží.Strašné, nevkusné,směšné.

arrow
profile_image
xaranka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

16

Marie
Souhlasím s Tebou, značku Pietro Filippi mám moc ráda.Ale docela drahá pro mne,takže to řeším výprodejí ve Vaňkovce,mají pak super kousky třeba i se slevou 70%,naposledy jsem koupila pásek.Nyní čekám na další letní slevy,počítám,tak koncem června.

Maria
úžasné, gratuluji za téma a moc děkuji panu Vodičkovi, že to zařadil. Už jsem delší dobu přemýšlela, že bych ho požádala, ale říkala jsem si že do omlazení to nepatří, ale jak je vidět stalo se a je to na světě.

sauvignon
jsem na tom tak jako ty, před 10 lety jsem ujížděla na kostýmcích od Max Mara, v Brně jsem byla schopna nechat 40 tis při jednom nákupu. Jak jsem objevila ebay, naučila jsem se kombinovat věci a hlavně si uvědomila, že není dobré chodit od hlavy k patě ve značkovém.
Takže holky teďka: džíny nebo capriny třeba ze sekáče, k tomu nějaký svetřík, z ebay jsem za 4 tis. koupila jetou vuittonku speedy, k tomu značkové boty a je to super.
Značkovou věc shodím něčím úplně obyčejným. Samo že bokovky už nemusím, aby mi lezly řídítka, to zrovna ne.

Nemáte někdo zkušenosti s džínami diesel, jmenují se star-ko? Jsou to úzké trubky, černá barva, vzadu vyšší, vpředu trošku snížené. Vypadají úžasně !!

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

eva1960 - to je ono, prostě to nakombinovat. Určitě máš pravdu v tom, že kalhoty, halenka, svetřík z druhé ruky, to se vůbec nepozná, občas tam mají modelové kousky, ale ošuntělá kabela od Číňana, ta Ti shodí i ten kostýmek od Max Mary.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené