arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím vespolek, máte někdo zkušenosti s objednáním šatů na Aukru, které vám ušijí přesně podle vašich měr? Jak moc jsou ty šaty kvalitní a jestli pak dobře sedí? Příští rok bych si chtěla pořídit nějaké hezké šaty na ples, tak mě to zaujalo.
Jinak mě moc zaujala i tato stránka - http://www.lightinthebox.com/wholesale-Special-Occ asion-Dresses_c2048?keyword=special+occasion+dress es, ty šaty jsou tam úžasný, ale je to šité podle tabulek, za extra míry se připlatí asi 30 dolarů, i když to zas není moc. Nemáte někdo šaty odtud?

Podle mě tě výjde mnohem levněji, když si seženeš dobrou švadlenu a koupíš si svou vlastní látku. Potom ti ty šaty perfektně sednou, jsou přesně podle tvého stylu a hodně ušetříš.
A ty šaty můžou vypadat přesně jako na obrázku

arrow
profile_image
Benoušek mojeid
od 10. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Viiny: a na kolik odhaduješ, že by ty šaty vyšli peněz? (látka i s krejčovou)

Do těch šatů na míru z aukra bych nešla, protože je to od čínských prodejců z ebay. Trochu jsem to zkoumala a aukroví prodejci si na tom hodně přirážejí, když si je na míru objednáš přímo z ebay, tak tě to vyjde levněji. Já jsem si je ušít nechala a i když jsem jim poslala míry, tak neseděly a musela jsem je nechat přešít - ale zas na druhou stranu mi ten čínský prodejce zaplatil českou švadlenu kvůli přešití takže v pohodě. Ale já jsem byla asi ojedinělý případ, co tak vím, tak holky byly spokojené a šaty seděly.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já dost pochybuju o tom, že by nějaká švadlena uměla ušít šaty tak, jak jsou na obrázku... Když si to vezmu, jenom za matroš bych dala tak minimálně 1000 Kč a kolik by si za práci řekla ona? Počítám že tak min. 2000 Kč. Těžko říct, každopádně tomuhle bych moc nevěřila. Tipla bych si, že to bude jak s kadeřnicí - taky neudělá stejný účes podle obrázku.

Reaguji na danysska:
A kolik pak stojí poštovný? No ono jde o to, jak moc pečlivě to bylo ušitý, jestli ok, tak je to pak jedno, kdo to šije, no ne?

Cituji Kollyasek: A kolik pak stojí poštovný? No ono jde o to, jak moc pečlivě to bylo ušitý, jestli ok, tak je to pak jedno, kdo to šije, no ne?

I s poštovným mě to vyšlo na nějakou tisícovku. A to byly navíc takové ty dlouhé princeznovské plesovky, takže i materiálu bylo třeba hodně. A materiál a ušití bylo celkem ok. Samozřejmě jako na obrázku to nebylo, ale dalo se to.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se jako moc líbí tyhle - http://www.lightinthebox.com/Elastic-Woven-Satin-S heath--Column-One-Shoulder-Sweep-Train-Evening-Dre ss-inspired-by-Jane-Krakowski-at-Golden-Globe--FSH 0556-_p87311.html

Jenže když to spočítám, vychází to na nějakých 3500 Kč a to je bez poštovnýho I když mi přijde, že takový šaty jako jsou na tomhle serveru, v normálním obchodě neseženu a asi bych za ně taky hlavně vyplázla mnohem víc.

Reaguji na Kollyasek:
Myslím, že za 3500 Kč by ti to ušila i švadlena.

Reaguji na Benoušek: No nechávala jsem si šít šaty podle obrázku http://moda.aukro.cz/svatebni-ci-spolecenske-saty- na-zakazku-akce-i1503791474.html#gallery (H-02) akurát v jiné barvě + ramínka aby nepadaly. A vyšlo mě to na 2,500 tis. i s látkou a prací takže když si seženeš dobrou švadlenu, která nemá přemrštěné ceny, tak se vejdeš krásně do 3,5 tis.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, tak mě zas nějak popadly společenské šaty, no myslíte, že to švadlena dokáže ušít tak parádně jako na obrázku? Já mám z toho teda docela obavy...

arrow
profile_image
ammalka
od 12. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené