Ahoj holky,

přemýšlím, že bych nechala ušít šaty na míru. Prosím o vaše zkušenosti. Kdo Vám je šil a jak jste byli spokojeni. Budu také ráda za kontakt na dodavatele a fotografie předlohy šatů a skutečných šatů. Moc děkuju. V tom moři nabídek se člověk snad ztratí.

arrow
profile_image
deluxe
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já mám zkušenosti jenom dobré, nechala jsem si šít u švadleny maturitní šaty a spoustu šatů koupených si nechávat upravovat na míru a pokaždé vše proběhlo v rekordním čase za velice příznivou cenu, ale jedná se o švadlenu, která působí na vesnici na Vysočině, takže dávat kontakt nemá smysl

Reaguji na deluxe: Vysočina je pro mě bohužel dost daleko, škoda. Ale nejlepší jso opravdu osobní zkušenosti

Já mám také zkušenosti jen dobré, nechala jsem si šít maturitní šaty a teď i sukni s vysokým pasem k maturitě. Vše rychlé, kvalitní a levné A předlohu jsem ani neměla, řekla jsem vždy na zkoušce, co by se mi líbilo Ale je to švadlena z České Lípy, takže asi též nemá smysl dávat kontakt :/ Spíš se poptej třeba kamarádek ze stejného města.

Reaguji na deluxe: já třeba pocházím z vesnice na Vysočině a v současnosti bydlím kousek ve městě. Myslím, že by se kontakty hodily, nikdy nevíš, kdo si diskuzi bude číst

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych potřebovala kontakt na dobrou švadlenu v Brně, ani ne tak na šití jako na upravování. To je snad ještě náročnější. Potřebuju zůžit šaty co mají na boku zip, na jiných upravit záševky na prsa, tam se nepovede jeden steh a můžu je vyhodit. U švadleny jsem kdysi nechávala šít kabát a byla to katastrofa, byl mi malej a kapsy udělala jinak než jsem zadala.

já jsem právě z Prahy a tady najít fakt šikovnou švadlenu, která vás neche ,,okrást,, je těžký. A nemáte někdo zkušenosti s šitím šatů přes ebay?

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se švadlenou (Jičín) mám špatnou zkušenost. Jedna z toho salonu OK, ušila mi šaty tehdá na taneční moc krásný nosím je doteď a všichni mi je závidí, ale ta druhá děs a hrůza - maturitní šaty mi zpackala a mojí kamarádce taky (ta si je pak musela nechat přešít jinde, protože jí nesedělo NIC a to byla asi na 10 zkouškách a dopadlo to tak,že šaty jí sahaly ke kotníkům (celé boty byly vidět)) já byla na snad 20ti zkouškách a stejně hrůza děs - nakonec mi to musela přešít moje známá švadlena (jen vyučená, neživí se s tím), která když porovnala sukni zjistila, že zadní část je o 20 cm delší a já se pořád divila, že si sukni přišlapuju botama, jedno prso mám níž - fakt k pláči.
Od té doby mám nedůvěru k švadlenám, ale chtěla bych si nechat něco ušít - takže pokud znáte ve Vrchlabí a okolí švadlenu sem s ní

tady je nějaká diskuze:
http://modnipeklo.cz/znate-dobrou-krejcovou/

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já bych ti doporučila uplně uužasnou a hlavně levnou..většinou mi šaty přešívala.přišla jsem tam a vymýšlela si,že je chci nahoře zůžit,dole rozšířit,tam přešít raminka,upravit výstřih..no prostě jsem vždycky překopala celé šaty a ona to zvládla na jedničku a ještě levně.. Takže zkušenosti mám dobré ale bohužel jsem ze zlínského kraje..kde asi nepojedeš..

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na allbarca:
Originál foto nemám, je to San Patrick kolekce tušim 2008, šaty šité přes MMB, sedí dokonale.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak už jsem našla originál foto:

1318703_11.jpg

Reaguji na Issabell28: tak tyto šaty opravdu vypadají, že jsou fakt dobře ušitý.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na allbarca:
Jestli nechceš vyloženě opravdu chodit ke krejčový a stačí ti to přes net, tak ti můžu dát na paní kontakt.V nabídce má opravdu mnoho krásných šatů a nic není problém, ušije ti cokoliv si řekneš.

Reaguji na Issabell28: to budeš hodná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené