Ženy právě jsem to nevydržela a napsala stížnost Sbazaru. Tolik napodobenin pohromadě..kdo to kdy viděl, to je už opravdu výsměch.
Jak je možné že to jen tak jde..vždyť je to snad trestné? U těch LV věcí jsem měla mžitky před očima..

Myslíte, že se tím bude někdo zajímat?

Reaguji na adrenaline34:
Nemyslím, si. Musela by jsi podat trestní oznámení přímo na konkrétní osobu s tím, že ti vznikla škoda.

Mluvčí České obchodní inspekce Miloslava Fléglová uvedla, že prokázat, zda e-shop nabízí padělek, bývá mnohdy složitější než u stánkařů nebo prodejců v běžném obchodě.

Inspektoři totiž musí nabízené zboží koupit a pak ho nechat posoudit znalcem, jestli to je skutečně plagiát. Fléglová uvedla, že majitelé ochranných značek někdy s inspekcí moc nespolupracují, takže šetření skončí bez výsledku.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/cl anek.phtml?id=763422

Holky , ale mě vadí že text inzerátu je hlavně postaven tak jako že se jedná o originál. Pokud to označí jako fake ať to tam kldině je..vím že jsou holky co si to koupí protože se jim to líbí, ale mělo by to být tedy taky za odpovídající cenu a s řádným označením že nejde o originál a ne naopak.

LadyMiss..ano, řeším..protože pokud každý bude stále něco přehlížet tak se nedivme v jakém bordelu žijeme.

Cituji adrenaline34: Holky , ale mě vadí že text inzerátu je hlavně postaven tak jako že se jedná o originál.

No, ale to právě musí. Kdyby tam bylo fake, nebo napodobenina, tak to už je trestné.
Jak jsem ti dala ten odkaz výše, tak tam právě píšou, jak je to u internetových prodejců těžké...

Reaguji na True: a nestačilo by třeba kdyby tam bylo např. kabelka typu LV?

To je teda fakt dobrý..kdyby bylo upozornění na napodobeninu je to trestné, ale prodávat napodobeninu jako originál je v pořádku )

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na adrenaline34: Pokud to někdo neoznačí za orginál, tak ti to může být jedno nebo ne? Někdo prostě padělky nakupuje a jiný ne - každý ať si dělá co chce, dokud se padělek neoznačuje za originál.

arrow
profile_image
Lorien
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, nevím jak na sbazaru, ale mě vytáčí prodej parfémů, (například i zde) to člověk nepozná zda je to originál či ne.. Cena je nabízená jak za originál, ale kdo ví odkaď to je........

Reaguji na smarny: Ano, vyvarují se slovíčka originál, ale co takhle že člověk by neměl druhého člověka záměrně přivést v omyl? Což se tady děje, protože inzeráty jsou podány přesně v tom duchu. Většina lidí ví ,že zkratka LV je zkratka pro L. Vuitton..a pokud k tomu je napsáno, nový model, new model roku 2013 a podobně. .

No, klamání to je. Ale OK, proč se rozčilovat, vždyť je to přece normální..

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lorien:

nikdo tě nenutí si je zde nakupovat. Nakupuj v parfumeriích a originalitou si můžeš být víc než 100% jistá.

Cituji adrenaline34: ale mělo by to být tedy taky za odpovídající cenu a s řádným označením že nejde o originál

Tak to pochopí i malé dítě , že za cenu , která je uvedena nezíská originál.

Reaguji na mikkýsek:

Tak tím si nejsem tak jistá a každopádně prodejce se nemá spoléhat co kdo jak pochopí, ale jasně a pravdivě svůj inzerát formulovat.

No nic,ráda bych tedy téma ukončila.Jen se Vám divím ženy..je tu tolik témat o fífovinách , ale o opravdovém problému nejste schopny diskutovat.

arrow
profile_image
mayyas
od 27. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34:
Mě to teda taky vadí, a to dost. Je fajn, žes jim napsala, i když údajně by se měly nahlašovat konkrétní případy. Pokud Tě to zajímá, doporučuji forum "Naše kabelky" http://www.nasekabelky.cz/diskuzni-forum/ , kde se mj. proti padělkům bojuje velmi velmi hodně.

Reaguji na mayyas:

No konečně někdo..Jako já chápu že s tím nic neudělám jako jedinec, dokonce ani pokud by člověk sepsal petici nebo něco takového. Jsem celkem inteligentní..dokonce jsem i dlouho splachovací a umím přivřít oko, ale tohle je prostě už moc.

Ano, vím že se mají nahlásit konkrétní případy , já jim ale napsala že konkretizovat nejde, že toho mají plný Bazar.

Díky za odkaz, kouknu.

Na sbazaru jsem taky zaznamenala hodně padělků. Nicměně mně to nějak netrhá žíly. Kdo chce, ať si padělek koupí, kdo nechce, tak ať nekupuje.
Sbazar jako takový s tím nic neudělá, musela bys podávat stížnost na konkrétního prodávajícího...a že jich tam je!

Mimochodem, chtěla bych mít Tvoje starosti a řešit, kdo a kde prodává padělky. Když se na to podívám z druhé strany, tak Tě velice šlechtí, že chceš změnit něco, co se Ti nelíbí. To se mi líbí, že jen tak nepřihlížiš a nesedíš se založenýma rukama.

Hodně štěstí

arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adrenaline34: No nic,ráda bych tedy téma ukončila.Jen se Vám divím ženy..je tu tolik témat o fífovinách , ale o opravdovém problému nejste schopny diskutovat

Proč se hned rozčiluješ? Každý ti tady napsal svůj vlastní názor a omlouvám se, ale to, že někde mají plnou stránku napodobenin mi jako opravdový problém nepřijde. Opravdovým problémem je např. naše vláda, ekonomická situace a podobně a ne to, že budu psát stížnosti na internetovou prodejnu/bazar a rozčilovat se tam nad tím, co tam prodávají.
Pokud se ti to nelíbí, tak na tu stránku nechoď, protože oni s tím stejně nic neudělají.

Cituji adrenaline34: Holky , ale mě vadí že text inzerátu je hlavně postaven tak jako že se jedná o originál. Pokud to označí jako fake ať to tam kldině je..vím že jsou holky co si to koupí protože se jim to líbí, ale mělo by to být tedy taky za odpovídající cenu a s řádným označením že nejde o originál a ne naopak.

Tak to mi taky hodně vadí. Je velká škoda, že dámy si koupí radějí ,,vitonku" za par kaček, jen kvůli tomu logu a aby se zařadily mezi ostatní ,,vitoňačky" Přitom krásná, kvalitní kabelka se dá pořídit i do 1000 kč a vydrží. Toto myšlení však nikdo nezmění, i kdybychom se stavěly na hlavu....

Cituji adrenaline34: ano, řeším..protože pokud každý bude stále něco přehlížet tak se nedivme v jakém bordelu žijeme.

Za toto vyjádření máš můj obdiv

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené