waris
děkuji moc, na kožní zkusím zajít.To je zajímavý, o tvaru hokejky jsem ještě neslyšela. Jen o kotvě a jedné svislé jizvě. Tak to mě dost zajímá, zkus hodit fotku. A jak dlouho jsi po operaci? a jsi spokojená s tvarem? Já si říkám, že mi je mohl zmenšit ještě trohcu víc. Z F jsem chtěla něco mezi B-C a udělal mi tak C-D

Gabriela23
mě ten doktor řekl, že mám prsa docela pevná a že by šla ta jedna jizva. že to vypadá do budoucna lépe a že to prý lépe drží. Někdo zase říká, že kotva je lepší..ale je to na lékaři. Já jsem ráda, že mám minimum jizev. Jen aby se to už vypnulo!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ajjenka,
všechen tvar by byl lepší než to co jsem měla.Já byla na modelaci s augmentací-6.2.09,tvar mám krásný-konečně to drží a není to na břichu.Vzhledem k tomu,že pod prsy mám 72-73 cm,mám prsa čtyřky -ale měla jsem je i před tím.Jen se mi to vyplnilo.

waris
aha, tak to jo, to máš super, že tam máš vlastně podporu díky tomu implantátu. No mě to holt udělali všechno z mého materiálu Jen panikařím, když vidím fotky ostatních, mají to krásně kulaté a vytvarované a po 3 týdnech je už vidět zhruba tvar, který zůstane. Já mám po 3 týdnch tvar fakt divný. Vše nahrnuté na jednu stranu a ještě ty scvrkliny pod prsem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ajjenka,
zkusím jsem v průběhu týdne hodit foto,ať vidíš,že to mám hrbolaté taky.Jo,ty implantáty mě udělaly pěkné koule,drží to,uvidíme,jak dlouho

Ajjenko, myslím že je ještě hodně brzy na to aby jsi si dělala nějaké velké starosti. Měla bys dát jizvám čas aby se pořádně zahojily a prsa aby si sednuly do nové polohy. Mám od včera operovanou ruku a když si vzpomenu jak děsivě to vypadalo když mi ji chirurg po sešití ukazoval, nevěřila bych, že to může vypadat líp než původní vystouplá jizva. Z vlastní zkušenosti ale vím že jo, bude.

Dainty
děkuji, snad se to vypne. Já jen doufám, že s tou jizvou se vypnou i ty prsa a sednou si do lepšího tvaru Ohledně jizvy se nijak moc nebojím, je mi jasné, že když se budu starat, tak zbledne a vypne se, jen mám prostě takové divné pocity, když se na to teď dívám v zrcadle...

Ajjenka

Já teda zmenšení bohužel ještě nepodstoupila Ale myslím si, že je na nějaké extra konečné výsledky ještě brzy. Jizva jako jizva. Časem to bude lepší a lepší. Uvidíš. A závidím Ti Ale jenom tiše (protože je to neslušné ). Jak velká prsa si měla před zákrokem?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ajjenka
Ahoj, já bych řekla že to vrásnění pod prsy je při použití té techniky jedné jizvy kterou ti prsa operovali normální a že se to za nějaký čas vyhladí a srovná. Když si to představíš kolik se toho ubralo a jenom jednou jizvou, musí se to zákonitě zrovna v těch místech nakrabatit. Při zmenšení kotvou se asi dají prsa lépe vytvarovat, ale zase je těch jizev podstatně víc. Nezoufej a zkus vidět ta pozitiva, určitě se to srovná a vyhladí, pan doktor není amatér a ví co dělá!

Nicol
Já jsem strašně moc šťastná, že už to mám za sebou a hrozně se mi ulevilo. Před tím jsem měla velikost 80F, docela síla... teď je to super. V podprsence to vypadá skvěle a to i v té hnusné(pooperační), jsem fakt spokojená..jen mě to děsí, ale je pravda, že se to strašně moc mění, když vidím některé fotky po 5 dnech a pak po 3 měsících... je to rozdíl. tak to ti přeju, abys to měla už také brzy za sebou, budeš spokojená, uvidíš Hned mi stouplo sebevědomí a šla jsem si koupit sako a košili- věci, které jsem nikdy nezapla)) a super!! sluší mi to konečně žádná rozkydlá prsa!)

Evelyn
díky evelyn, určitě se to vypne- musím myslet pozitivně je pravda, že pan doktor Kloud není žádný amatér a když řekl, že se to vypne, tak se to vypne!) Už bych chtěla být zahojená a mít super tvar

arrow
Neprodává v Bazaru

Ajjenka
Určitě se to vypne, teď ještě ty jizvy prsa stahují a z toho důvodu zatím není ten tvar úplně optimální. Budeš určitě spokojená. Moc ti závidím že to máš už za sebou.

Evelyn
a kdy jdeš ty na operaci? Já jsem měla termín od 24.listopadu a šla jsem 25.února... pořád mi to strašně neutíkalo a teď už to mám za sebou, takže super najednou se to přiblížilo a je to Taky ti to uteče

arrow
profile_image
Hanka15
od 9. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ajjenka
To stejné,co máš ty tady měla borůvka2.Zkus projít uzamčené zmenšování prsou a napiš ji SZ,určitě ti poradí,pošle foto,nebo tak...A nezoufej,je to moc brzo,každá tady má prsa pěknátak určitě nebudeš vyjímka

arrow
Neprodává v Bazaru

Ajjenka
Ahoj Aji, hlavně žádný strach, to zřasnění se ti vyrovná! Maximálně do půl roku, mám stejný řez jako ty...sem dva měsíce od operace a už se to pomalu začíná srovnávat, tři týdny je na závěry ještě brzo, opravdu se neboj bude to dobrý dívala jsem se na fotky prsa máš krásny počkej jak se ti všechno zahojí jak budeš šťastná ale zatím bych i ty jizvy nechala být, nemáš je ještě úplně zaceleny....raději je ničím nemaž...mě doktor výslovně zakázal mazat před zacelením jizev...povolil mi to až tak tři týdny po vytažení stehů, až rány byli opravdu zacelené, protože pokud nejsou tak je to mazání může zhoršit...radši nic neuspěchat....také máš ještě prsa napuchlá, to taky dělá jiný tvar, jak to všechno odpuchne a zacelí se bude to nádheradržím palce ať se krásně hojíš!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené