arrow
profile_image
Jitka-Strak
od 28. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ! Chtěla jsem se zeptat na šedivění vlasů. Moje máma je prý začala mít šedivé už okolo 20-30 let. Přibližně v tomto věku se teď nacházím ... tak mám trochu obavy. Je to dědičné? Můžou mi taky takto brzo začít šedivět? nebo je to čistě otázka stravy, stresu, životního klidu a pohody? Případně máte nějaké zkušenosti, typy jak to např co nejvíce oddálit, i když "přírodě neporučíš" Díky za odpověď

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tipla bych, že to je daný geneticky a ošulit se to nedá. Je mi 36 a mám pořád svojí barvu, o dva roky mladší ségra je od 25 šedivá.

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano ano odpověděla jsi si sama.
Nejvíce hraje genetika a pak i ten stres atd.Ja jsem též od 25sediva a ségra neee.Mamka byla ve 20.To začalo jedním a pak druhym vlasem atd.Je to strašný protože bych se mohla barvit každých 14dni ty odrosty u hlavy jsou strašne vidět mám ještě tmave vlasy.Najednou mi připadá že mi vlasy rychle rostou.Pry se s tim nic neudělá než barvit barvit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Proti genetice se nic dělat nedá. Moje kamarádka měla první šedé vlasy už na ZŠ. Další moje kamarádky mají teď šedivý vlasy, tak se musí každý dva tejdny barvit. Maminka měla první šediny v 25, takže taky brzo svoje očekávám.

genetika nemusí platiť v sediveni

moja mama bola snad sediva od 20tky, vlasy si farby a vyzera ovela mladsie

ja mam 25 a sedinu ani jednu

moj dedo mal skoro v 80tke uplne huste vlasy a moj otec (teda jeho syn) zacinal mat uz pred 40tkov redsie vlasy, takze to nemesis zdedit priamo po rodicoch, ale povedzme po niekom druhom z rodiny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené