LLEASS
Mrkni na taťku a mamku, po jednom z nich máš asi dispozice k ranému šedivění (a nebo po obou, ev. po prarodičích), takže s tím asi nic nenaděláš. Dneska nosí i kluci na hlavách leccos, tak možná spíš než "nenápadnou" barvu, kterou stejně každý pozná, něco zjevně jiného (pánský melír, blond apod.). Ale taky můžeš začít pracovat na vnitřním přijetí té skutečnosti, že prostě budeš brzy šedivý.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak to dík ... něco se určitě najde. jen hledat . tak poradte, někdo s tím zkušenosti má by se tu najít mohl ...

LLEASS
něco se určitě najde. jen hledat
No a co třeba do hola? Nebo úplně na kratinko strojkem? Muži tak často maskují počínající pleš, to by bylo, aby to nezbralo na šediny!

arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám pro prošedivělé vlasy u chlapů slabost bych si z toho nic nedělala. A nebo prostě barvy zkoušet barvy, chodit častěji.

LLEASS
Ahoj fešáku,
můj drahý má 40 a stále má krásně černé vlasy a dokonce se ho spousta lidí ptalo, zda si je barví. Nebarví, ale pravidelně již několik let užívá rybí tuk v kapslích a tvrdí, že to je tím, tak to můžeš zkusit.

LLEASS
Ahoj.Muj přítel-28let už má také šedivé vlasy.Jeho sestra je kadeřnice a pracuje s Lorealem.Zkoušela přeliv i barvu,ale všechno za pár dní v odrostech vyleze a jen to ničí vlasy a hrozí i plešatost.Tak jsem to vymyslela jinak a každý cca týden ho beru na krátko strojkem-jen pár milimetrů a šediny se vytratí nejlépe a ještě mu to sekne víc jak s dlouhým hárem(jeden čas měl vlasy na ramena).A tobě to bude slušt taky,seš podobný tip

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené