méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

ráda bych se s vámi poradila o septorinoplastice. Mám nos trochu větší, ale s tím problém nemám. Vadí mi, že se stáčí doprava a vytváří tak hodně nesymetrický obraz obličeje (fotky mám v profilu). Co se týká přepážky, dýchání mám stížené jen minimálně, jen více smrkám. Ráda bych se vás zeptala, zda tu má někdo zkušenosti s touto operací a hlavně, kam jste s tím šly (kliniku, chirurga). Nechci nějaké výrazné změny, jen narovnat nos na střed obličeje (možná odstranit tu bambuli na špičce). Děkuji moc!

arrow
profile_image
Pokiiinka
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, byla jsem na septorhinoturbino plastice. Šlo hlavně o narovnání přepážky a odsekání kostí, které mi vzadu v nose jakoby vyrůstaly. Byla jsem cca 4 hodiny na sále. V Olomouci ve Fakultní nemocnici- u pana primáře Hozy. A strašně moc hodný pan doktor. Vše vysvětlil. Měla jsem to hlavně ze zdravotních důvodů, vůbec jsem nemohla dýchat. Takže mi to platila pojišťovna. Cena za to byla necelých 30 tis. Kč. Jinak nos jsem měla rovný úplně zvenku, ale na rtg přepážka úplně mimo Po operaci hned žádná bolest. Ale první noc jsem popravdě myslela, že buď si rozbiju hlavu o zeď v pokoji nebo vyskočím z okna. V 10 večer mi sestřička dala do kapačky nějaký silný oblbovák proti bolesti. V 1 jsem se vzbudila šílenou bolestí, začalo to strašně krvácet. Nemohla jsem dostat další od bolesti. Takže vydržet do rána. Nejhorší noc mého života. Bolely oči, nos, zuby komplet všechny, Myslela jsem, že mi to roztrhne obličej i hlavu ta bolest. Pak už lepší. Bohužel jsem ale pak chytla rýmu a nesmíme se po tom smrkat, takže mi to sedlo do dutin v obličeji ta rýma, takže opět bolest jak blázen. A měla jsem velký otok, který pak když opadaval, tak šel směrem dolů a natekla mi celá pusa uvnitř, že jsem se málem udusila (opět samozřejmě v noci). Jinak ještě pul roku po operaci, každé ráno když jsem se vzbudila jsem měla nosík nateklý, takový lesklý teď v březnu to byly 2 roky od operace, a pořád mě často svědí jizvy co mám uvnitř nosu a někdy je takový tuhý. Změny cítím v zimě (velké mrazy) a v létě (velké vedra), to nosík bolí. Ale chci jít ještě na jednu čistě už rhinoplastiku (odstranit malou bambulku na konci nosu). Jinak ty kosti mi v nose znovu narostly takže operace celkem k ničemu, zase se špatně dýchá. Ale jak říkám, na tu septorhinoturbino bych už nešla. Jedině na čistou rhino odstranit tu špičku. A rozhoduju kde komu, celkem mě láká doc. Dušková, nebo Záruba, popř. Doležal

méně než
10 příspěvků

No, já jsem snad někde vyčetla, že když se ta přepážka neopraví, tak ten "nový" nos stejně zase sjede do strany, proto jsem myslela, že je nutné mít narovnanou přepážku. Ono bych tu jednu operaci asi na pojišťovnu mohla dát, ale ráda bych to měla při jednom a na plastiku se mi do nějaké FN moc nechce, radši za odborníkem.

arrow
profile_image
Pokiiinka
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, to je možné, že to sjede. Mě právě za to jeden doktor plastik u kterého jsem byla řekl cca 55tis. A takhle jsem to měla zadarmo. Ale teď vím, že kdybych šla k Mudr. Duškové, tak za rhino dám nějakých 65-70 tis. Kč :-/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Morgaine: já můžu na septorhinoplastiku doporučit doktora Pavelce v Plzni. Byla jsem u něho před dvěma lety. Mohla jsem si nechat přepážku udělat ve FN na pojišťovnu, ale nějak se mi nechtělo riskovat, že to bude zadarmo, ale budu pak vypadat ještě hůř než před tím.
Pracuje hodně šetrně, to považuju za největší výhodu. Já šla chvíli po operaci domů, bolesti žádné, jen pár dní ucpaný noc. Místo tamponády používá nějakou pěnu, která se sama rozpustí po několika dnech a dlažky dává magnetické, ne ty přišívací.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené