Ahoj holky,
jsem 4 týdny po reaugmentaci a zjistila jsem, že se mi v jednom prsu tvoří serom. Dr. mi z prsu vytáhl 5 stříkaček tekutiny a nasadil antibiotika. Bohužel když hledám v diskuzích, tak nacházím jen samé špatné příběhy s nutnou reoperací.

Je tady někdo, komu stačily na vyhojení jen antibiotika?
Moc děkuji za sdílení zkušeností.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, mě se udělal serom až po 13 letech po augmentaci, nejdřív jsem si ani toho nevšimla, pak se mi prso zvětšilo o dvě velikosti, bylo tvrdé a začalo bolet, než měl doktor volný termín tak už po týdnu začalo prso pomalu den po dni trošku splaskávat, doktor nasadil ATB, na sonu potvrdili tekutinu kolem implantátu, stačily jedny ATB a opravdu asi do měsíce se to samo vstřebalo ikdyž doktor říkal, že mi tam možná trošku tekutiny zůstane, podle mě by to kleslo zřejmě i bez ATB, důležitý je podle mě tvůj cekový zdravotní stav, imunita, psychika, u mě u hodně věcí hraji roli i snížení homocysteinu na polovinu než jsem mívala, od té doby se mi i virózy vyhýbají a když už tak mají lehký průběh..

Ahoj, mě nikdo nic netahal, nevím, kolik jsem ho tam měla, prso mi jakoby žblunkalo a bylo mi řečeno, že se to samo vstřebá, že punkci nedělají...nikdo mi nedal ani další antibiotika a to mi i serom prosakovalo jizvou, cca 14 dní po operaci...ted už žblunkání slyšet není, tak snad už je vstřebané

arrow
Neprodává v Bazaru

Antibiotika orálně témeř k nicemu, infekce je izolovaná. "Jedla" jsem je 2 mesice, hrozne se to podepsalo na celkovém zdraví a bylo to zcela k ničemu. Jedině otevrit, vyčistit, pokud to nepomůže, tak je to špatné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené