arrow
profile_image
mishaab
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte jsem v 8. třídě a v budoucnu bych chtěla dělat sestru u veterinárního lékaře,ale nevím na jakou školu bych měla jít a potom také kdybych na tu školu šla jaky bych si měla vybrat obor nebo tak?:/ Poradíte mi se vším až vyjdu z 9. třídy kam bych měla jít? vůbec to nechápu.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

existují střední veterinární školy, kde by jsi měla jako absolvent být kvalifikovaná právě na veterinárního asistenta....

V Hradci Králové je střední škola pro veterinární asistenty

arrow
profile_image
Angeliiina
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obor veterinární sestra neexistuje, stačí ti jakákoliv střední škola. Staneš se jí tak že tě nějaký veterinář přijme. Znám vet.sestru, co má obchodku a prostě ji vybrali na základě pohovoru

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemáš lepší studovat rovnou na veterináře? Sestru pak budeš moc taktéž dělat a určitě bys měla lepší vzdělání.

Studuj rovnou na veterináře, v mém okolí je dost veterin, kde žádnou veterinární sestru nemají... střídají se tam asi 3 veterináři, v případě většího zákroku jsou tam třeba dva najednou..

střední veterinární škola, po republice jich je několik. Znám holky, co maj za sebou Beroun, Hradec Králové a Budějovice (všechny už na veterině pracují). Před pár lety se otevřela střední veterinární i v Praze. Pokud nebudeš chtít pokračovat na vysoké, tak ti tohle stačí.
Ale také mám kámošku, která vytudovala gympl, pak šla na záchranařinu, k tomu dělala dobrovolnou hasičku, a po letech jí přestalo bavit jezdit k lidským zákrokům, tak zkoušela sehnat místo jako veterinární sestra. No a vetové z ní nadšení, protože se rozhodně nesesype z žádných, ani extrémních případů. Takže těch cest máš několik Jinak samozřejmě u veterinářů pracují i holky, co mají vystudovaný i pak na vysoké nějaký obor na ČZU, ale říkají, že ta praxe je pak pro ně spíše nepříjemná, protože než se "zaučí", veeelice dlouho trvá, že jen mejou podlahy, než je k něčemu pustí (což je s titulem celkem štve)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené