arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jdu o radu, protože si sama nejsem jistá. Asi dva měsíce si píšeme s mužem z Anglie, přes facebook, přes skype video, přes mail, komunikujeme spolu denně, vyměňujeme si fotky. On se do mě tak nějak zakoukal, je to člověk inteligentní, na úrovni, podle naší komunikace soudě, o 10let starší než já (mě je třicet osm ). Teď chce začátkem března za mnou přiletět, abychom se poznali osobně, že spolu strávíme víkend v Praze, poznáme se... já si nejsem jistá, jestli jet přes půl republiky za člověkem kterého znám jen přes maily a fc, tak nějak asi ztáta odvahy, na straně druhé bych ho poznala ráda i přes tu jazykovou bariéru (anglicky umím průměrně, spíše se pořád při naší komunikaci učím).. poraďte, šly byste do toho?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych Ti poradila ať jdeš můžeš najít pravou lásku a co se týče toho, že pojedeš přes půlku republiky, on za Tebou jede daleko dál a když se s ním nesejdeš můžeš toho navždy litovat Přinejhorším to bude výlet a dostaneš dobrou zkušenost

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Endryška: Pf, ani náhodou by mě nehnulo. S cizím člověkem, po dvou měsících jenom psaní? A kde budete bydlet co? No, uznej sama za vhodné, jak se ti chce a nechce, já bych do toho nešla.

arrow
profile_image
nejaga
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nooo.. tak jelikož jsem z Prahy a byla bych ve tvé situaci, určitě bych byla pro shledání a případně strávení společného víkendu - zcela nezávazně.. ALE neskočila bych s ním do postele )) Což nevím jak uplně zvládněš, když právě nejsi z Prahy a tím pádem si asi zřejmě platíte hotel .. V tom případě bych do toho šla s tím, že bychom určitě oba měli svůj vlastní pokoj ! Pokud budete mít vlastní pokoj, tak proč ne? Jsi Češka, jsi tady doma, domluvíš se bez problémů a s tím "kamarádem" bys nebyla nijak "spoutaná.. a pokud by se ti nepozdával, mohla bys kdykoliv odjet nebo se "odtrahnout"... Takže já bych do toho šla, ale rozhodně se zaopatřila jako jednotlivec a nespoléhala bych se na toho cizince..

Reaguji na Endryška: Já jsem jel přes půl republiky za holkou, kterou jsem znal týden jen přes emaily.
Na tvém místě bych do toho šel. Pro jistotu si ale připrav záložní program, když to nevyjde, můžeš si udělat výlet po Praze.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych to taky možná riskla. Kdysi taky nebyly internety atd a lidi se seznamovali na dálku a taky žili, tak snad to nebude zas takové fiasko. Rozhodně bych s ním nebydlela a zdržovala se pro jistotu na veřejnosti. Ale jinak snad v pohodě.
Reaguji na Herman Larson:
Dotyčný je cizinec, tak je to trošku jinačí si myslím.

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nejaga: Jsi Češka, jsi tady doma, domluvíš se bez problémů

Taky bych do toho šla..
Pokud vám je spolu (přes emaily, skype, fb) dobře, rozumíte si, proč nezjistit jaký je ve skutečnosti? případně neposunout váš "vztah" někam dál.. On kvůli tobě bude vážit mnohem větší dálku. Jako samozřejmě by se dalo polemizovat o podmínkách vašeho víkendu, ale to si musíte domluvit sami. Každopádně ty budeš doma, ty se v domluvíš, když to bude tragedie utečeš, možná mezi váma žádná jiskra nepřeskočí a strávíte třeba jen fajn víkend jako přátelé a potom už se nikdy neuvidíte, možná spolu zůstane navěky i to je možné! Tvoje pochybnosti bych přičítala nervozitě, běžná situace to není, i když v dnešní době... takhle! pokud máš pocit, že ti za to stojí, a že by mohlo být časem něco víc, určitě to zkus.

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

navíc si myslím, že když s ním komunikuješ denně, posíláš mu svoje foto apod. tak ti asi taky není uplně lhostejný, nebo je tomu jinak? reaguji na

Cituji smarny: Pf, ani náhodou by mě nehnulo

šla bych do toho, ale trvala bych na vlastním pokoji v hotelu..

já bych do toho šla, ale asi bych si vzala někoho sebou, ale aby to nevěděl třeba. Já jsem poseroutka a nikdy nevíš co je zač, i když si sním už delší čas píšeš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na DiOOne:

O vzdálenost kam mám dojet ani tak nejde, on byl ochoten přiletět do Prahy a z Prahy dojet až sem za mnou, ale já spíše chtěla, ať se sejdeme jinde než v našem městě, které není úplně velké a každý se s každým zná, nechci pak někomu vysvětlovat co kdo a proč..., nechci do toho tahat děti, apod. No a ano je pravda, že úplně lhostejný mi není, je to prima člověk, dobře se s ním "mluví" , jen je to prostě netradiční situace a té se trochu bojím. A do postele s ním rozhodně skočit nechci, to už jsme spolu probrali Jen jsou to spíše obavy z neznámého

Já bych do toho šla... před osmi lety jsem si takhle začala dopisovat s Američanem, po roce jsme se poprvé setkali a teď jsme třetí rok manželé . Takže bych to zkusila - Rozhodně je lepší setkat se s ním v Praze, než letět napoprvé někam do neznáma....prostě takové nezávazné přátelské setkání, z toho se dá vycouvat vždycky, kdyby něco neklapalo

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Endryška: O vzdálenost kam mám dojet ani tak nejde,

Aha, já reagovala na to jak si psala, jet za ním přes půl republiky

Jinak jsem pro sejít se jinde než v rodném městě, mimochodem když navrhl sejít se u tebe, vypadá to seriozně asi neměl v úmyslu někde u vás doma tě třeba znásilnit nebo tak něco tak plusovej bod

Cituji Endryška: situace a té se trochu bojím

Být tebou tak jedu! Podle mě si jen nervozní (což se dá pochopit) třeba to hned v prvních minutách opadne, věř že i on bude nervozní. Kdybys nejela, mohla bys toho litovat..

Jdi do toho!

arrow
profile_image
donnie
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych do toho šla, přeci jen si myslím, že kdyby to byl úchyl, tak naláká nějakou slečnu v Anglii a nepoletí kvůli tomu až do Prahy Pro jistotu se ale domluvte na tom, že budete mít každý svůj pokoj v holetu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené