Chtěla bych se zeptat, po jaké době může mít žena pohlavní styk, když ji bude odříznut kousek děložního čípku. Díky

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že na toto ti odpoví nejpřesněji tvůj gyn. lékař....

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mělo by se dodržet minimálně šestinedělí, jako po porodu...konkrétně poví gynekolog...

Jojo děkuji. Jen mě to nejspíš čeká, tak shromažďuji info..

Tak to držím palce. Jak uvedeno výše, obecně je doporučováno šestinedělí, pokud nebudou nějaké komplikace atd, to ti řekne doktor. Obdivuju tvůj optimistický přístup a těšení se na sex, já po operaci byla mimo sexuální provoz tři měsíce, ne že by to doktoři nedovolili, ale měla jsem z toho strach, aby se to zas nějak "nerozbilo"

Jo, já byla vystrašená, když mi to na gyndě řekla, ale nač bych se bála, když je to řešitelná věc. Co jsem se tak doslechla od ženských, který podstoupily zákrok, tak že pak bylo už vše ok. A žádný gynekologický problémy. Takže vůbec se nechci stresovat.

arrow
profile_image
ryamara
od 6. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Klasicky 6 neděl - já jsem neměla vůbec žádné komplikace, takže v poho.
Problém jsem spíše měla se zápachem - od operace to bylo takové jiné, pro mě fakt zapáchající - manžel nic necítil, ale on má horší čich. Jinak jsem byla v roce 2008 a zatím výsledky parádní - teď jsme se dokonce domluvily s MUDr. na ročních prohlídkách. Předpokládám že je to tím, že mám jednoho partnera.

Cituji Mazanykralicek: je to řešitelná věc

Klasické šestinedělí - pokud samozřejmě nedojde k problémům. Přeji, ať už se nemusíš potýkat s recidivou nebo dokonce jako já přímo s rakovinou děl. čípku. Mě doktor ujišťoval, že je to jen malinké procento, no a byla jsem zřejmě jedním tím malinkým procentem. Takže po čípku šla pryč celá děloha a uzliny. Na chemu ani ozařování už jsem naštěstí nemusela, podchytili to včas...

arrow
profile_image
LucH
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už mám tuhle operaci za sebou a měla jsem pohlavní styk zakázaný na 4 týdny.

arrow
profile_image
Lucille11
od 9. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím, že je toto téma staré, každopádně budu doufat, že si můj dotaz někdo přečte.. Jak jste to potom holky měly s chutí na sex? Já jsem totiž od té doby úplně "rozbitá". Už to je rok. A za ten rok jsem měla opravdovou velkou chuť na sex (jako dříve skoro pořád) tak, že bych to spočítala na prstech jedné ruky.. Prostě už na to nemám chuť. A hrozně se kvůli tomu trápím. Samozřejmě i přítel, protože už se to začalo odrážet v našem vztahu.. Děsně mě to mrzí a nevím, jak tu chuť obnovit. Ale prostě nemám najednou pomyšlení na sex. Jsem vážně nešťastná. Chci mít zase zpátky ten milostnej život. S přítelem nám to jinak ve všem klape a i v posteli nám to klapalo více, než dobře. A najednou se do toho nutím. Nevím, zda je to kvůli konizaci, ale nenapadá mě, kvůli čemu jinému, když je to od té doby.. Děkuji za odpovědi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené