arrow
profile_image
Niluska
od 25. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli to tak také některá máte, případně mi poradily. Zhruba od 15-ti let jsem brala antikoncepci. Teď je to necelé dva roky, co jsem vysadila (táhne mi na 30), avšak ne z toho důvodu, že bych chtěla hned otěhotnět, prostě jsem to už nechtěla brát. Začaly se dít pozoruhodné věci. Normálně mám pocit, že dokážu přesně poznat že mám plodné dny, neboť vždy mám jednou za měsíc nepřekonatelnou chuť na sex. Dokonce si připadám jako posedlá, nedokážu myslet na nic jiného. Po těchto pár dnech se zase vše vrátí do normálu. Taky to některá pozorujete? Bojím se ale toho, že si sex v tomto období opravdu nedokážu odpustit, ale kondom mi připadá jako ne příliš spolehlivá ochrana. S otěhotněním bych chtěla ještě tak rok počkat, jelikož jsem nastoupila do nové práce. Napadá Vás jak to vylepšit, posychrovat? Horm. antiko zpátky nechci.

arrow
Neprodává v Bazaru

6

Já ti rozumím. Bohhužel mám chuť na sex zrovna v období, kdy menstruuju a v tomhle jsem trochu puritánka a sex během tý doby nechci. Každopádně jako formu antikoncepce bych si vzala spermicidní gel a dělala přerušovanou soulož, jinak o žádném jiném typu antikoncepce, která by se za rok mohla vysadit a býr nehormonální, nevím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Spermicidy spolu s přerušovanou souloží jsou dost spolehlivá metoda, i když se se mnou asi bude někdo hádat Provozuji to tak už 6 let, někdy i bez spermicidů (ale to raději nedoporučuji) a vše v pořádku

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji VeronikaEma: Bohhužel mám chuť na sex zrovna v období, kdy menstruuju a v tomhle jsem trochu puritánka a sex během tý doby nechci.

Myslím, že jsem zahlédla nějaké houbičky, které se vkládají dovnitř a může se sexovat i během menstruace. Je škoda se okrádat o radosti.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, to je úplně normální. Myslím, že kondom je naprosto dostatečná ochrana. S drtivou pravděpodobností se nic nestane. I si myslím, že pokud chceš třeba už za rok otěhotnět, že i přerušovaná dává smysl. (samozřejmě nehoda se může stát, ale pravděpodobnost je malá) Samozřejmě bych něco takového nedoporučila, pokud byste se na to výhledově nechystali.

arrow
Neprodává v Bazaru

6

Reaguji na Rebarbora: Já jsem celá rozbolavělá, takže spíš kvůli tomu. Takže pět dní toho největšího marasu si dám klid. A pak se samozřejmě jede na plný obrátky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené