arrow
profile_image
Bajucha
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,

poslední dobou vždy, když posílám email do zahraničí v cizím jazyce, tak mi jej seznam.cz odmítá odeslat, protože je identifikoval jako spam. Je to velice nemilé a neprofesionální, protože zprávy jsem pak nucena odeslat z jiného emailu.

Stává se to někomu? Dá se s tím něco dělat? Po tomto incidentu vážně uvažuji o tom, že přesídlím na google, nestává se vám tam něco podobného?

Bohužel Seznam má teď s tím novým emailem dost problémů. Mě se někdy stává, že prostě mi v psůběhu psaní zmizí text, takže jsem pak celkem nas...á, protože když už mám konečně celou "slohovku" napsanou a najednou zmizí, tak mě to dopálí. No a co zase vím odjinud, tak prý pár lidem v mým okolí zase ten mail neodejde a jakoby se prostě vloží do Rozepsaných, ale přitom oni klikají na Odeslat a stejně nic.

arrow
profile_image
Bajucha
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji 5Peta: s tím novým emailem

S novým emailem? On se poslední dobou nějak měnil? Už si ani nepamatuju. No každopádně už mám nový účet na gmailu a uvidím jestli se to nezlepší...

arrow
profile_image
Lennie
od 28. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mému tátovi zase nejdou odesílat e-maily vůbec. Prostě se vrátí s tím, že zpráva je nedoručitelná. Trvá to už tak od prosince. Takže byl nucen to řešit jinak. Je to dost nepříjemné, vzhledem k tomu, že přes e-mail řeší pracovní věci. Tyto problémy má od aktivování nového e-mailu mnoho lidí...

Cituji Lennie: Tyto problémy má od aktivování nového e-mailu mnoho lidí...

přesně o tom mluvím...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené