Ahojky,

jsem bez partnera a ráda bych se seznámila, tak přemýšlím nad seznamkami, nemám žádné očekávání, třeba někoho najdu nebo ne, nejsem zas takový zoufalec. Ale je to pro mne hlavně pohodlnějš, dám příklad - když mi ten člověk napíše, že je pilot a pořád někam lítá, tak by mi to moc nevyhovovalo. Takže mi seznamka tímto způsobem ušetří čas, než abych se s nim sešla dozvěděla se to na až schůzce, snad chápete, co tím chci říct.

Já jsem se o to nikdy nezajímala, hledala jsem to teď na internetu a jsem zmatená. Ještě v polovině, chtějí platit, to mi tolik nevadí, pokud to nejsou vysoké sumy.

Máte nějaké tipy stránky a seznamky?
Chci se s někym pochatovat, když bude symaptický zajít na rande a uvidí se.. Nic víc neočekávám.

Děkuju

arrow
profile_image
berry.bee
od 2. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Můžeš zkusit Badoo.com, nevím, jak tady v ČR, ale když jsem byla v cizině a nikoho jsem tam moc neznala, našla jsem takhle dost chlapů, kteří byli fajn (jasně, že je tam taky hodně ajťáku, Turků a blbců..ale to na hodně seznamkách Vyhledá ti to i, kdo je v okolí a tak

Cituji berry.bee: Badoo.com

To máš pravdu na Badoo se chystám, založila jsem se ho, i když jsem byla ještě zadaná a tam se našlo opravdu dost dobrých chlapů, tak tam se mrknu určitě znova.

arrow
profile_image
Elsiczka
od 25. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem kdysi hledala přes seznamku a s placenýma jsem byla spokojenejší než s neplacenyma. Byla jsem registrovaná např. tady: http://www.jiskreni.cz/o-nas/srovnani-rande/

Cituji Elsiczka: Byla jsem registrovaná např. tady: http://www.jiskreni.cz/o-nas/srovnani-rande/

Děkuju vyzkouším

Cituji Elsiczka: s placenýma jsem byla spokojenejší

Taky bych nejradši šla do placených, ale zase bojim, aby všichni normální chlapi si neřekli, že je blbost za to platit, když se někde nemusí

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

stesti.cz

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak za mě Badoo, jako možnost seznámení, fakt ne. Není to seznamka a pokud, tak spíše erotická. Slejzá se tam s odpuštěním kde kdo, komu doma připojili internet.
Mám tam sice profil asi 1/2 roku, ale česká sekce je opravdu tragedie. Jako seznamku to fakt neberu. Badoo je chat a tak by to každej měl brát.

Navíc:
1) 90% bab jsou kalsicky špuličky rtů před zrcadlem s výrazem mučednice a nebo vystavují fotky pomalu úplně nahatý (mnohé z nich nepřímo nabízí i placený sex - kamošovi jedna dokonce napsala, že pokud s ní chce jít na kafe, pak si bere 500,- na hodinu ) a slintalové hodnotí. Mnohdy fakt oplzle.
2) Je tam paradoxně fakt vysoký procento zadaných, co si do profilu hodí fotky svých milovaných poloviček a dětí a přitom se netají tím, že hledají jen jednorázovej sex (ten tam mimochodem hledá více jak polovina mužů)
Já sama tam hlavně několikrat natrefila na podvodníky a fakt agresivní vulgární blbečky, co si tam chodí jen honit svý mizerný ego a navážet se do holek.

Tím, že mluvím plynule AJ a holandsky, tak jsem si nastavila lokalitu na Londýn a musím uznat, že úroveň chlapů venku je fakt nesrovnatelná. Maj prostě styl, IQ a jsou gentlemani.

Osobně jsem něco málo přes 3 roky sama, času mám díky náročné práci málo, navíc nejsem moc party-animal a tak bych mohla brát internet jako pomoc někoho poznat, ale pravda je ta, že jsem nad virtuálníma seznamkama zlomila hůl. Pokud se mám seznámit...seznámím se. Mimo internet a je jedno zda v knihovně, ve vlaku nebo třeba ve frontě na salám. Pokud někoho zaujmu... osloví i bez klábosnice a monitoru.

Osobně si nemyslím, že by byl rozdíl mezi seznamkama placenýma a neplacenýma. Tím, že za členství v průměru zaplatíte u placených cca 99,- Kč, tak to si dovolí skoro každý. Až bude server, kde bude měsíční členství za 500,-, pak bych si asi začala myslet, že tam bude na výběr z nějakých kvalit, které to myslí vážně a nemají problém investovat.

arrow
profile_image
Lucianka91
od 24. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám profil na stesti.cz , kamarádka si tam našla štěstí, platila jsem před 2 rokama 99 korun za registraci, ale píše mi tam plno nejspíš zoufalých chlapů, a když neodepíšu na každou z 30 zpráv co se mi tam nakupí, tak mi pak nadávaj, že jsem nafrněná a že koukám jen na vzhled a že oni maj tu vnitřní krásu (i když třeba schovanou např. pod 200 kilama tuku). Proto tam chodím jen jednou za čas, ale už to neberu, jako možnost seznámení.

Cituji Lucianka91: zoufalých chlapů,

Proto se bojím toho stesti.cz už jsem na to koukala, ale vypadá to, že tam budu dost zoufalců.

Cituji Zirafka82: 1) 90% bab jsou kalsicky špuličky rtů před zrcadlem s výrazem mučednice a nebo vystavují fotky pomalu úplně nahatý (mnohé z nich nepřímo nabízí i placený sex - kamošovi jedna dokonce napsala, že pokud s ní chce jít na kafe, pak si bere 500,- na hodinu ) a slintalové hodnotí. Mnohdy fakt oplzle.

Svatá pravda už i ty chlapi to tak berou, kolikrát mi chodily zprávy jestli nedám sex za peníze.

Cituji Zirafka82: 2) Je tam paradoxně fakt vysoký procento zadaných, co si do profilu hodí fotky svých milovaných poloviček a dětí a přitom se netají tím, že hledají jen jednorázovej sex (ten tam mimochodem hledá více jak polovina mužů)
Já sama tam hlavně několikrat natrefila na podvodníky a fakt agresivní vulgární blbečky, co si tam chodí jen honit svý mizerný ego a navážet se do holek.

to jsem si tam nevšimla, ale jako úplně Ti věřím. Ty chlapi jsou hrozny

Jediný proč to Badoo, takže tam opravdu nechodí moc zoufalců a když hooodně třídíš tak se dá najít někdo kdo nepasuje do těch dvou bodů, co si napsala. Poznala jsem tam fajn chlapa jako kamaráda, tak to zkusím.

Když to vezmem takhle tak ty loudilové na sex jsou prolezlý celým internetem, takže si moc nevyberem.

Cituji Zirafka82: Až bude server, kde bude měsíční členství za 500,-, pak bych si asi začala myslet, že tam bude na výběr z nějakých kvalit, které to myslí vážně a nemají problém investovat.

Já se právě bojim, že tam budu jen určitý typ lidí za ty peníze. Protože sama se považuju za hezkou a inteligentní a tolik bych do seznamky vrazit nechtěla, tak právě váhám ..

Hodně přemýšlím teď o edarlingu, tak jestli máte někdo zkušenosti?
Neslyšela jsem moc dobré recenze.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pokec.sk je to seznamka, chat..... najdu sa tam jak pubertaci tak 60rocní....

Cituji cutie7: pokec.sk

A jsou tam i Češi?
Není to seznamka spíše pro Slováky? To totiž pro mě není moc dobrý se seznamovat s někým, kdo je v jiném státu

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji S.teph: A jsou tam i Češi?

myslím že je tam taká miestnosť aj češi.....

Reaguji na cutie7:
Dobře, děkuju určitě se na to mrknu

arrow
profile_image
Sheep
od 15. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Poznala jsem dost mužu na diskuzích a forech od lide.cz a libimseti.cz, nebylo to přímo seznamka ale většinou v nějakém foru se sejdou lidé například se stejným koníčkem, to mi přijde lepší. Dost chlapu třeba drahou polovičku hledají ale dát si inzerát se stydí

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jenom pozor u těch placených. Tam sice může být nějaký jednorázový poplatek za registraci, ale pak si další peníze automaticky strhávají s nějakou frekvencí, kvartálně, půlročně...

Pokud bych měla podobné záměry, dala bych si profil na co nejvíc seznamek a vidělo by se. Třeba toho pravého potkáš na seznamce, která je zdarma, naopak ani placená nezaručuje, že tam natrefíš pana úžasného. Hodně štěstí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené