Jak nejlépe vybrat plasová okna a jaké firmy doporučujete, prosím poraďte, region střední čechy... Máte někdo zkušenosti?

¨Tak střední čechy je docela široký pojem. Když jsme sháněli plastová okna, nechala jsem si udělat cenové nabídky od firem v okolí a na internetu. Dělají je zdarma. Pak jsem se poptala známých a na základě těchle věcí jsme se rozhodli.

arrow
profile_image
lena511
od 5. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně, chce to rozeslat poptávkové formuláře a pak si vybrat. Já můžu doporučit firmu Ervidia, ale to jsou severní čechy

arrow
profile_image
Sheryll
od 11. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, za sebe mohu doporučit okna od Slovaktual Skvělé jednání, montáž bez problému. Jinak mi to vyřizovali v Mladé Boleslavi, mají tam pobočku

arrow
profile_image
Puffina
od 29. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky doporučuji se poptal, nám všichni chválili Vekru, tak jsme si nechali udělat okna od nich.
Ale i přesto jsme poprali pár firem a musím říct, že pokud se v tom člověk neorientuje, tak je to složité, protože vám všichni naslibují modré z nebe a je těžké se rozhodnout. S Vekrou jsme byli spokojeni, montáž provedli dobře a okna jsou výborná. Myslím, že s Vekrou nic nezkazíte, jde o trhem prověřenou firmu, nejhorší je vybrat nějakou neznámou firmu a doufat, že vše dobře dopadne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené