arrow
profile_image
Ethane
od 19. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, ve čvrtek mě čeká druhá várka Silgardu. Chci se vás zeptat, zda bylo vše v pořádku (pokud ne, bude lepší, když to ani nebudete psát), protože ačkoli první dávku jsem vydržela, bojím se toho. Očkování obecně snaším v pořádku, ale po prvním Silgardu se mi po chvíli udělalo mdlo, třeštila hlava, viděla jsem pouze mžitky a hučelo mi v uších. Vše to bylo během chvilky pryč, ale i tak jistě chápete, že má strach, hlavně když si o tom člověk něco přečte. Takže pokud by mě někdo uklidnil, budu moc vděčná.

Mimochodem- druhá dávka prý bolí nejvíce, čemuž věřím (ale stejně mi to potvrďte, děkuji ). Mohli jste další den po aplikaci dávky normálně fungovat co se týče sportu, cesty do práce/školy a tak? Děkuju.

arrow
profile_image
mněhně
od 5. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně osobně ani jedna dávka nepůsobila žádné problémy, prostě jen píchnutí jehlou a v pohodě domů, asi záleží na jedinci, jak co snese. Ale bylo to už zhruba před šesti lety, tak nevím, zda mají pořád stejné složení...

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě bez problémů, nebolelo to vůbec... Já bych normálně šla, spíš se obávám, jestli nemáš načtené nějaké "horor" diskuze o tomhle očkování a moc se teď pozoruješ a vsugerováváš si ta negativa....

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechápu to šílenství poslední dobou - očkování, třese se všichni!! Neočkujte sebe ani své děti, jinak umřete tou nejhorší smrtí!! No, je to každýho věc.
K diskuzi - stejné očkování jsme měla já i sestra a v pohodě. Já jsem po posledním očkování spala déle než obvykle. Ale to je vše, co si pamatuju. Spíš nevím, zda funguje, protože ségře našli papilomaviry i přes to očkování.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji VeronikaEma: Nechápu to šílenství poslední dobou - očkování, třese se všichni! Neočkujte sebe ani své děti, jinak umřete tou nejhorší smrtí!

ano a pak jsou zase lidé, kteří se nechají naočkovat jako ovce vším co jim doktoři (někdy opravdu v dobré víře) nabídnou, důsledky se mohou projevit třeba za x let nemožnosti otehotnění atd.. o tom, že i se objeví občas i úmrtí po očkování asi netřeba mluvit, asi to chce používat vlastní rozum a nezesměšňovat názory druhé jen proto, že já mám jiný...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji VeronikaEma: Spíš nevím, zda funguje, protože ségře našli papilomaviry i přes to očkování.

tak sis odpověděla sama

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To tvé motání a slabost není problém se Silgard, ale s očkováním obecně Řekni doktorce, že se ti minule zatočila hlava a že by sis ráda na aplikaci lehla (většina doktorů je pak dle mé zkušenosti i citlivějších). Nedívej se na to a z hluboka dýchej. Silgard už si nepamatuju (takže to asi nebylo nic hrozného), teď jsem absolvovala několik očkování na cesty a i když jedno nebylo vůbec příjemné, nezapomeň, že to trvá 2 vteřiny a hotovo Po aplikaci zůstaň chvíli ležet, než se budeš cítit opravdu v pohodě. Já jsem ukázková histerka, co se jehel týče, ale stále žiju, takže klid a z hluboka dýchat

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2: A o tom, že se objeví úmrtí, když se neočkuje, taky mluvit teda nebudu Očkovalo se několik desítek let (nemyslím tuhle vakcínu), tak nevím, co by se na tom mělo měnit. Naštěstí je každý svého štěstí strůjcem, takže já se očkovat nechám. Jestli očkovat nebo neočkovat, to bude věčný boj stejně taky jako jíst či nejíst maso.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené