Ahoj holky, chci se zeptat. Vy, co jste měly silikonová prsa už před dítětem. Co udělalo kojení s prsy? Byla nutná re-operace? Mám osmi měsíčního syna a chtěla bych si nechat zvětšit prsa, ale zároveň do budoucna chci ještě jedno dítě cca 3-4 roky a nechce se mi s prsy čekat. Děkuji za vaše názory a zkušenosti.

Ahoj já měla po prvním dítěti zvětšení a po druhém reoperace s modelací ... :-/ a k tomu pak komplikace,ale to se asi stane jen 1 z 1000 :(

Reaguji na LittleAngel:
Aha, to nejsou optimistické zprávy co jsem se dočetla na internetu, tak to je jak u koho. Někdo má prsa v pořádku i po kojení a pochvalují si, že vypadají přirozeněji, jiným pak implantát líta a nebo změní úplne tvar. Ja se bojím, že po druhém dítětii se už nedokopu. Navíc by to znamenalo jít třeba až za 5let. Tak ja nevim teď jsem taková odhodlaná. Čím víc to budu řešit, číst komplikace nejen po kojeni ale bohužel i po opce, tak se na to vykašlu a budu mít strach.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka si nechala po dvou dětech udělat prsa a pak bum, třetí dítě. Prsa jí zůstala stejná, ale šla jí dolů. Velikost i tvar krásný, ale už nejsou tak pevná jako po opce. ALE kojila jen 14 dní, dýl prostě nechtěla. Jinak vše ok.

Reaguji na Ivčáááá:
Děkuji, za info, já to asi taky risknu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jana1987:
Šla bych až po dětech.

arrow
profile_image
krugi
od 15. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já už mám silikonky 15 let a jsem moc spokojená. Odkojila jsem při nich dvě děti a prsa zůstala pořád perfektní. Akorát s postupujícím věkem trošičku klesají, ale to je tím, že nijak necvičím. Nicméně nedávno mi lékař řekl, že jsou pořád perfektní a nemusím se nijak obávat. Manžel si je nemůže vynachválit. Doufám, že ti to trochu pomohlo.

Cituji Ivčáááá: Kamarádka si nechala po dvou dětech udělat prsa a pak bum, třetí dítě. Prsa jí zůstala stejná, ale šla jí dolů. Velikost i tvar krásný, ale už nejsou tak pevná jako po opce. ALE kojila jen 14 dní, dýl prostě nechtěla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené