arrow
profile_image
angelina80
od 12. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojte,
ani po 2 deťoch sa mi nepodarilo pribrať (41kg / 160cm), ale "podarilo" sa mi úplne prísť o prsia kojila som 2 x 10 mesiacov, pred deťmi 70A, počas kojenia pre mňa zázračných 70D. teraz úplna katastrofa, cez prsia 72 cm, pod prsiami 64 cm, žiadna podprsenka mi nesedí všetky mi odstávajú, hore mám len akoby len tú hrudnú kosť. kožu mám stále natiahnutú, tak by sa mi tam podla mňa implantáty dali vložiť, ale niekde som čítala, že podmiekou sú nejaké minimálne rozmery hrudníka. poradíte, prosím?
ďakujem!
angie

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

angelina80
Určitě by to šlo, jde jen o to, vybrat vhodnou velikost a profil. Zkušený chirurg ti určitě dobře poradí, aby byl výsledek optimální. Implantáty se vyrábějí již od pouhých 100 ml, takže bych se toho nebála...

arrow
profile_image
angelina80
od 12. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nihaso dik

Cituji nihaso: jde jen o to, vybrat vhodnou velikost a profil.

viem, že sú rôzne veľkosti, ale čo znamená ten profil?
angie

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem ted mírně zhubla, nezáměrně, mám 164/44, silikony mám jen 225 a vypadá to dobře. I když zas tak štíhlý hrudník nemám, mám pod 73 a přes po operaci asi 86.

Kdyžtak odpovím na ty profily - jsou tři druhy. Nízký - když si představíš implantát, tak ten nízký má širokou základnu dole, ale na výšku je nízký. Střední, ten má užší základnu a je o něco vyšší, a vysoký profil, ten má nejužší základnu,ale je nejvyšší. Podle toho, jak široký hrudník máš, vybere doktor profil, aby to udělalo hezká prsa...abys je neměla moc u sebe, nebo naopak od sebe

Cituji angelina80: že podmiekou sú nejaké minimálne rozmery hrudníka. poradíte, prosím?
ďakujem!

Já měla při prvním zvětšení 45kg na 165cm a napoprvé se mi tam vlezlo 400ml nízký profil. Od těch rozměrů hrudníku se odvíjí hlavně profil, jaký ti doktor vybere, pro malé hrudníky většinou vysoký. Jediné, co je u tak nízké váhy nepříjemné, je to, že přes tenkou kůži bude pravděpodobně více nápadné vlnění a i třeba posun implantátu je víc pravděpodobný(viděla jsem to tady v několika galerkách a většinou to byly taky hodně štíhlá děvčata), ale to samozřejmě není pravidlo, spousta hubených žen je naprosto bez jakýchkoli problémů i třeba s velmi velkými implantaty. Přeju hodně štěstí

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

angelina80
Už je to tu napsáno. Já mám profil střední, vypadá to přirozeněji a prsa netrčí..

angelina80 ahoj-měřím 173cm, mám 50kg-prsa jsem neměla žádná, žádnou tukovou vrstvu, jen žlázu....hrudník mám 60 a jsem celkově dost drobná-no jsem po augmentaci a řekla bych že prsa vypadají přirozeně, hezky, přesně k mojí postavě. Neboj se toho, doktor ví dobře co má dělat a výsledek bude moc hezký Jo a mám 220ml, nízký profil-to znamená jak je ten impl vysoký (jako z profilu) nevím pořádně jak to vysvětlit, ale snad jsi mě pochopila

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem taky hubeňour - 175cm, 55 kg, hrudník samá kost, navíc vylezlá žebra. Mám navrženo 300ml - 350, kulaté s vyšším profilem pod sval, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Na opku jdu příští neděli, pak hodím nějaké fotky.

WewíkTak držím palečky ať vše proběhne v pohodě a jsi spokojená!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
vůbec se velikosti nebojte, jsem taky hubeňour 173cm. 50kg, a mám 410 ml.

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nikoletta
ahojky, taky jsem dost hubená. Kdo ti je dělal?

arrow
Neprodává v Bazaru

Před dvěma lety jsem byla u Dr,Lucaka v Ostravě, ten mi dal 250ml, ale s výsledkem jsem nebyla vůbec spokojená, tak jsem teď 11.4. byla na reoperaci u Dr.Prose.

Nikoletta
Ahojky Nikoletto, při takové váze si neumím vůbec představit velikost 410ml. Byla by nějaká fotečka, o šikovnosti uvedeného lékaře plně souhlasím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky Sarra,
doktor mě upozorňoval, že prsa budou obrovská, a že budou vypadat nepřirozeně, ale myslím si, že tomu tak není, když mi pošleš svůj mailik ráda ti fotečku pošlu a můžeš posoudit sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj ketrin11,
fotečku už jsem ti poslala, tak snad ti přišla.
Před operaci jsem měla velikost A, napoprvé mi dr. taky dal jen 250ml, 410ml mam az po druhé operaci a nepřijdou mi tak velká, jak jsem předpokládala, ale musíš posoudit sama.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené