arrow
profile_image
mishell159
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jsem týden po operaci zánětu slepého střeva. poslední 4 dny se objevili silné bolesti v pravém podbříšku, které mi vystřelujou až do levé nohy. Bolesti jsou hlavně v leže. Budím se ze spaní se silnou křečí, a nevím jak si lehnout. samotné jizvy nebolí tolik jako ty bolesti na levé straně. Mám problém i se stolicí. Jím takřka dietné věci, které jsem měla vypsané v šetřící dietě. Včera jsem měla zeleninový salát, který je velmi lehký a problémy byli nesnesitelné. Zkuste mi prosím někdo poradit.

Reaguji na mishell159:
Říkala jsi o tom doktorovi?

arrow
profile_image
mishell159
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

začalo to bolet až doma. takže ne

Reaguji na mishell159:
Tak mu zavolej, přece nebudeš čekat, až už to bude skutečně nesnesitelný... Může to být i vážná komplikace, o to spíš, když to má grády, o kterých píšeš.

arrow
profile_image
Persefoné
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych upalovala k doktorovi... Mohou to být třeba srůsty. Já měla podobné bolesti po slepáku, protože jsem asi 4 dny potom dostala menses, tak to bylo kvůli tomu - ta bolest tím jaksi upgradovala...
Ale hlavně píšu kvůli tomu, že já i bratr kdysi jsme po operaci nemohli zeleninu docela dlouho - cca 14 dnů určitě bych řekla... Zelenina je totiž všechno jen ne lehká - pro střeva na zpracování. Tak se na to určitě zeptej doktora, aby ti to nedělalo problémy kvůli tomu...

arrow
profile_image
mishell159
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já dostala menstruaci v den operace.
Takže jsem si myslela že to muže být z hoto, tak jsem tomu nevěnovala pozornost.
jinak srůsty po týdnu se mi zdá jako kravina, příliš brzy. a o zelenině mi nikdo nic neřekl .. a navíc, mě to bolí fakt už dýl a to jsem zeleninu nejedla .

Tak pokud tě operovali laparoskopicky, tak to bolí asi ještě jizva, ne? Já jsem dva měsíce po operaci a pořád mne občas jizva bolí (i v místě po slepáku mne bolí) a doktorka mi říkala, že to ještě bude aspoň rok bolet - hlavně při změně počasí a tak... A tou menstruací to může být, já když měla měsíc po operaci menstruaci, tak byla taky mnohem bolestivější než obvykle a musela jsem si brát analgetika. Půjdeš asi na vyndávání stehů, tak určitě jim to řekni, ale podle mne je to normální. Člověk nemůže čekat, že po operaci bude hned jak rybička.

arrow
profile_image
mishell159
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

říká, že mě bolí levá strana, jizvu mám na pravo. a stehy nemám, měla jsem svorky. a moc normální mi to právě nepříjde. mě nezabírají ani analgetika na bolest.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak moc těžké je dopravit se k lékaři? Být tebou už bych tam byla.

Já mám slepé střevo venku 11 let, klasicky a bolesti mám stále.

mě teda nic nebolelo, teda tak 14 dnů po operaci jsem se nemohla smát, to bolelo jizva, stehy asi, ale pak vše ok. rozhodně by tě neměla bolet levá strana si myslím. a jinak slepáka mi operovali v roce 2001-2 cca a nikdy mě nic nebolelo pak a teď jsem kvůli téhle diskuzi hledala jizvu a žádnou tam nemám nebo co, někam zmizela takže zajdi k doktorovi, přece jen jsi ženská, břicho nesmí bolet

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené