arrow
profile_image
Marffin
od 30. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji za reakce. Určitě vyzkouším, co se dá. Sama už začínám být opravdu neklidná, ač jindy do poslední chvíle nemoci moc neřeším Tak doufám, že mi něco z toho tady výjde

arrow
profile_image
Simonsi
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s holkama, nenechat se odbýt. Jen revmatolog ti může skutečně říct, zda se o tuto nemoc opravdu jedná či ne a zahájit případnou léčbu.
A máš pravdu, je zajímavé sledovat rozpačité projevy lidí, když se doví, že mladá holka má revma Ale je to vlastně tzv. dětské revma, které může postihnou jak kojence, tak dospívající a bohužel se ještě stále nezná přesná příčina a bohužel se už toho člověk nikdy nezbaví.

arrow
profile_image
Schatz1
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem měla ten samý problém když jsem dělala na Kolibě a denně jsem si máchala ruce ve studené vodě jak jsem oplachlovala pivní sklo.Začalo to tak že mi klouby na prstech otekly,zčervenaly a strašně to svědilo.Pak se po čase přidalo i to že jsem je ztěží ohnula abych mohla dovřít pěst spojené s bolestí.3la jsem k obvodnímu a ten mne poslal na revmatologii.Tam mi řekla že mám nějaký revmatický syndrom a vzhledem k tomu že máma revma má tak mi doporučila že bych měla spíš změnit povolání.Tenkrát mi bylo okolo 19-20 let.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené