Ahoj holky,
před třema dny mi opuchla levá spodní dáseň a otekly mi krční mandle. Šla jsem s tím k doktorovi, který mi předepsal Penicilin. Beru ho třikrát denně po 2 tabletách. Objevil se mi další problém, a sice silné pálení jazyka (jako bych si ho opařila horkým čajem) Bolest je celodenní a nejvíc intenzivní v momentě, kdy začnu jíst. Mám na jazyku bílý povlak a epitely (nevím, jestli to je správně) jsou některé místy zvětšené. Citlivost dásní se rozšířila po celé ústní dutině.
Už nevím, co mám dělat. Jsem v Kanadě a lékař je tu hrozně drahý. Mám sice pojištění, pojišťovna mi to proplatí, ale spíše by se mi hodily rady, jak ztlumit intenzivní pálení jazyka, či příčiny onoho pálení.

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, přesně v tuto chvíli mám naprosto totožné příznaky, prostě nějaká infekce (ten jazyk je opravdu "lahůdka"

Pomáhá mi : mažu vně uzliny a preventivně hrudník a záda ( aby to nešlo na průdušky) tea tree olejíčkem a stříkám si do pusy bioparox, je to lokální antibiotikum, ale volně prodejné v lékárně- stříkám ho vícekrát denně na všechna bolavá místa ( i na jazyk) - hoodně se mi to zlepšilo do dvou dvů

Zároveň beru na posílení imunity Preventan akut a na noc paralen - vše volně prodejné, náklady všech výše uvedených věcí dohromady cca 400,-Kč , bioparox z toho byl za cca 160,-Kč - za dva dny jsem na tom opravdu o dost lépe )

arrow
profile_image
Irida
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šmoulajz
marketahr
Teda holky, já bych si s tímhle sama moc nehrála! Jestli nezabral Penicilin, chce to jiné antibiotikum. Bioparox může zabrat, ale jestli je to více rozjeté, chce to antibiotika celkově. Tyhle záněty se klidně můžou rozšířit dál, takže pokud se to bude zhoršovat a vylítne horečka, okamžitě k doktorovi.

arrow
profile_image
PetVylez
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No,když pálí jazyk,tak to taky může být z důvodů anémie,je to chudokrevnost.Mou babičku také pálil jazyk,hlavně při jídle a nakonec trochu omdlela a skončila v nemocnici.Teď na to bere lék a do konce života má nařízenou jednou měsíčně injekci B12.

Irida
Uvidíme, jestli ten penicilín zabere. Poctivě ho doberu a pokud to nebude lepší, skočím k tomu doktorovi ještě jednou. Začíná se mi to pomalu šířit do krku, včera jsem měla krk v pohodě, dneska mě už trochu škrábe, mám z toho docela nervy.
Ta bolest je nesnesitelná. Když jím, pálí to jako čert, takže moc nejím Trpím jako zvíře, když něco pozřu. Dneska jsem si v lékárně koupila tea tree olejíček, kterým si mažu krk a pak Oral B na vyplachování, mělo by to trochu pomoct.

PetVylez
Doufám, že toto nebude můj případ

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené