arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem taky závislák na zeleném čaji denně vypiji 3-4 litry

Reaguji na zuzanka522:

Jo,jo,přesně tak.Ten Lapacho jsem zkoušela na ochutnávce v lékárně a určitě si ho koupím.Zelené čajíky taky miluju a jsem už naučená na sypané.Nejraději mám jasmínový.Ale kromě zeleného piju i bílý a ovocný a večer mátový.Do toho se snažím i obyč vodu.Jenom na zeleném čaji (třeba 2 l denně) bych raději nebyla.

arrow
profile_image
LuSeeYa
od 21. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem zelený čaj milovala, i bílý, ale pak jsem byla na konzultaci u pana doktora Freje, který je odborník na ajurvédu, a ten mi podle mého typu (pitta) nedoporučil jakékoli kofeinové nápoje, tj. i zelený čaj, ve kterém je tein... Tak mám smůlu, ale je pravda, že od doby, kdy jsem ho vysadila, netrpím na ekzémy a nesvědí mě celé tělo.. Takže na tom asi něco bude. Každopádně pro ty, co jim zelený čaj dělá dobře, vřele doporučuju právě Zen Chai, je vynikající.

Ano škodí. Kolegyně mi onehdá zmínila, že její kamarád, který pracuje již několik let v čajovně a pije tedy denně litry zeleného čaje byl na celkovém vyšetření, kde mu lékař vysloveně již zakázal zelený čaj, jinak si odrovná ledviny. Všeho moc škodí.

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně dělá asi zle kofein - tzn že po požití kávy mi buší víc srdce, potím se, mám ledový ruce. Asi mám vyšší tlak. Takže káva bez kofeinu je ok. Zelenej čaj jsem pila často blbě mi nedělal ale postupně jsem po něm měla podobný příznaky. A dělají mi zle i semtex a podobný srágory z toho mám i třes. Takže teď když čaj tak spíš bylinkovej.

arrow
profile_image
Rosamunda
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zelený čaj mám hrozně ráda, jednu dobu jsem pila jenom ten nebo bílý, ale to je v podstatě to samé.. .můj brácha je doktor a nedávno mi říkal, že to s ním nemám přehánět, takže teď ho střídám ho s rooibosem, ten je také výborný.. no a navíc skoro každý večer chodíme s kamarádkami na dvě plzně a tak to pivem trošku rozředím )))

arrow
profile_image
becabunga
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já myslím, že zelený čaj neškodí. Jen se na něj může člověk stát "závislý". Několik let jsem pravidelně každé ráno vypila šálek zeleného čaje a když jsem se rozhodla narušit stereotypy a začala jsem pít ovocný místo zeleného, šíleně mě bolela hlava, dokud jsem si zase nedala zelený. Tak už mám zase každé ráno šálek zeleného...

arrow
profile_image
pinpion
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda holky, já si myslela, že piju zelenýho čaje hodně...denně vypiju tak litřík, ale když to tady čtu, tak koukám, že můžu klidně přidat jinak já si teď koupila od Oxalis zelený čaj s jasmínem a ostružinou a to je teda mňamka!

arrow
profile_image
Nickina
od 4. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do čaje jsem zamilovaná celý roky a můžu říci, že zelený čaj neškodí, pokud to s ním nepřeháníte (nepijete litry denně) a ředíte to jinými nápoji. Já sama vypiju tak litr zeleného denně, k tomu nějaký černý, několik sklenic čisté vody a k tomu sem tam džus nebo kávu.

Ono to platí pro všechny nápoje - nic se nesmí přehánět. Ani čistá voda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené