Pokud bych měla zvolit absolutně nejlepší řasenku, byla by to jednoznačně Precious Cells od Lancome. Není z nejlevnějších, ale investice se opravdu vyplatí. Dělá úžasné řasy, po použití člověk vypadá jako mrkací panenka A v poslední době ji občas střídám s řasenkou od Clinique, kartáček má na první pohled zarážející, ale stavila bych ji na stejnou úroveň jako tu od Lancome. Řasy dělá též bezkonkurenční a hlavně je ani jedna neslepuje. Nevýhodou u Clinique by možná mohl být pro někoho umělý kartáček.

arrow
profile_image
eevetka
od 28. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No kterou prodlužující rozhodně nedoporučím, je Imperial Long Lash od Dermacolu. Nedají se s ní dobře namalovat kratší řasy u koutků (díky tomu, že kartáček není zúžený) a navíc hodně rychle "žmolkovatí". Za tu cenu nebrat. Naopak prodlužující řasenka, ke které se stejně přes všechny experimenty neustále vracím, je Extra Super Lash Curved Brush od Rimmel. Za cca 90 Kč ideální, vydrží dlouho a navíc udělá stejnou službu (ne-li lepší) jako některé dražší řasenky. Nesrovnávám zde ale se značkami typu Bourjois, Lancome atd, pouze s drogerkovými.

A ač objemová, hezky prodloužila a zahustila i Astor Air Max (ta v černém obalu).

Max Factor 2000 calorie - když si s tím chvilku vyhraješ, protáhne řasy skoro až k obočí Je ale opravdu pouze na prodloužení, není moc černá a objem také neudělá.

arrow
profile_image
PetusQa96
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Za seba môžem odporúčiť MAYBELLINE CAT EYES.

Jak to tak bývá, když jste s něčím spokojeni tak to přestanou vyrábět. Takže se ptám, nevíte některá kde sehnat tuto řasenku ? lepší totiž neexistuje a já chci opět sehnat http://www.rossmann.de/qualitaetsprodukt/maxi-defi nition-mascara.html

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tiež sa prikláňam k maskare 2000 calorie ,ktorú zbožňujem , či už s normálnym alebo zahnutým kartáčikom. A dobre predĺži aj False lash effect fusion od Max factor. Z trošku lacnejších by odporučila Gosh Catchy eyes.

arrow
profile_image
jinakOK
od 6. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z drogérek nejlepší odzkoušené řasenky:
1. Maybelline Illegal Lenght
2. Maybelline colosal volume
3. Max Factor 2000 calories
4. Loreal volumise voluminous

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené