arrow
profile_image
lenibuska
od 11. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
projížděla jsem tu témata, jestli mi nějaké nepomůže, ale nenašla jsem nic, co by úplně popisovalo můj problém.
Potřebuju, aby mi někdo řekl, že jsem blbá a nakopnul mě. Nebo nevím.
Můj problém je následující:
Měla jsem 4 roky vztah a nakonci jsem nebyla šťastná. A ten kluk byl můj první. Pak jsem konečně udělala krok dopředu a rozešla se. Měsíc jsem byla sama a pak jsem tak nějak neplánovaně, ale ani ne nedobrovolně spadla do nového vztahu.
Zezačátku jsem to brala jenom jako románek na pár dní nebo tak. Ale vyvinulo se to jinak, jak už to bývá.
Teď už jsme spolu 4 měsíce a já ho vážně miluju.
Je úžasný, hodný na mě, ale přitom s ním není nuda, jezdíme na výlety, stará se o mě, umí vařit, ma skvělý rodiče, mají doma dvě čivavy, který jsou taky úžasný...navíc se mi on moc líbí a je skvělý v posteli. Prostě je toho málo, co mu můžu opravu vytknout.
Problém je ve mně. Po 4 letém vztahu je můj počet sexuálních partnerů 3. A on je o 4 roky starší a měl těch holek moc. A to je první kámen úrazu. Mně to hrozně užírá. Myslím na to každý den a nedokážu se od toho odprostit, i když bych moc chtěla. A ani nechci vědět, kolik přesně jich bylo a dost jich asi i znám. Bývalý mě měl taky jako první, tak na to nejsem vůbec zvyklá.
Druhý problém je to, že mě přijde počet tři dost málo. Ale s přítelem už bych si dokázala představit budoucnost a je hrozně hezký, když se bavíme o tom, jak si mě vezme a budeme mít děti (a že to je často.
Ale dost mě trápí, že život je jen jeden a já nemám oproti němu vlastně žádné zkušenosti. Kdybych je měla, tak by mi asi ani nevadilo, že on je má taky.
Je to asi ode mě sobecký, protože jemu na mě skoro nic nevadí a tohle by nikdy neřešil.
Ale jakmile se zmíní o minulosti a vypráví nějaký příběhy s kamarádkama, tak si představuju, že s nima určitě spal a tvářím se jak puk.

Takže se ptám, co na to říkáte. Je to trochu delší, možná Vám to bude připadat jako hrozná blbost, jen do mě. Já to potřebuju. Kéž by mě tohle netrápilo. Děkuju za všechny příspěvky

arrow
profile_image
lenibuska
od 11. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Omlouvám se, že je to tak dlouhé. Je mi 21, takže jsem ještě poměrně mladá,ale na druhou stranu mám pocit, že už toho času tolik není. Ještě s tím, jak já jsem na ty dlouhodobý vztahy.

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mě to dřív trápilo, ale přešlo to. Čím jsem starší, přibývají problémy a tyhle věci, co ty jsi vypsala neřeším.
Miluje TEBE a teď, tak si to užívej!

Buď ráda, že má životní zkušenosti, vyřádil se a neřeš to. Horší by bylo, kdyby ty tři holky měl on a pak to chtěl nějak dohánět. U chlapů nejsou zkušenosti vůbec na škodu.

Přece není nikde předepsáno, kolik partnerů má žena mít, aby byla vybouřená. Některé stačí jeden, jiná se nespokojí ani s pár desítkami. Kam patříš Ty? Průměrně má žena v Čechách asi tak 6-7 sexuáních partnerů za život, není to jedno, mít ještě tři "do počtu"? A nebo potřebuješ ještě nahromadit pár mizerných zkušeností, abys věděla, čeho si vážit? No tak směle do toho, ale nikde nemáš zaručeno, že Tě osud nakonec odmění panem Božským, který všechny přetrumfne. Je to riziko, které na sebe bereš, když opustíš téměř ideální a fungující vztah kvůli chiméře.

arrow
Neprodává v Bazaru

lenibuska
A to znamená, že když má někdo hodně partnerů, že mu to zákonitě dalo moudrost? Někteří mají partnerů hodně a pořád jsou hloupí a nezkušení. A za další - opravdové zkušenosti přinese jedině dlouhodobější vztah. Já myslím, že Vaše nízké sebevědomí, slečno, není na místě.

arrow
profile_image
luciannarose
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Morrigan: Přece není nikde předepsáno, kolik partnerů má žena mít, aby byla vybouřená. Některé stačí jeden, jiná se nespokojí ani s pár desítkami.

Souhlasim,ale upřímně mi tenhle dotaz přijde směšnej.To je jako,kdybych já se užírala,že můj manžel jich měl šest a on je pro mě "teprve" druhý?No a co?kdybych vrátila čas,tak by byl i jediný...

Tvoje problémy a Rotschildovy prachy, fakt . Zatím jste spolu jenom čtyři měsíce, to by sis měla užívat zamilovanosti a netrápit se blbostma. Stejně nikde není napsáno, že s tímhle chlapem skončíš. Za dva tři roky může být všechno jinak a ty budeš pořád ještě dost mladá a budeš moct nabírat zkušenosti. A co tím chceš říct, že "už toho času tolik není"? Mně je 27 a myslím si, jak jsem mladá .

arrow
profile_image
lenibuska
od 11. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte pravdu. Já tohle právě potřebuju. Abyste mě tu pěkně od plic řekli, že to je blbost.
Ale já si nedokážu poručit, aby mě přestalo trápit.

Cituji luciannarose: že můj manžel jich měl šest

Je to asi směšný, ale nemůžu za to, že mě to trápí. A 6 není třeba 30.

Cituji zuzkabedna: A co tím chceš říct, že "už toho času tolik není"?

Zamilovanosti si užívám, bohužel k ní mi patří i žárlivost, které se snažím zbavit. Neříkám, že jsem stará, ale už to není tak bezstarostný jako v 15 ale más ve všem pravdu.

Hmmm, tak to přesně znám. Partner jich měl přede mnou 5, což není zase tak moc, ale jelikož se s některýma z nich do dnes přátelí(me), docela mi pronásledují myšlenky typu "byla lepší?"
Jinak já jsem na tom ještě "hůř" než ty, měla jsem 2 sexuální partnery (na pohlavní styk, na jiný praktiky jich bylo víc, ale to je jedno). Myslím, že to je úplně nejblbější počet, protože porovnávám "buď" a "nebo". Mimochodem ani jedno nebylo/není to ono, co bych si přála, představovala, co by bylo ideální (na druhou stranu zase žádná hrůza, to né).
Jenom prostě kvůli tomu, že jsem s chlapem, kterej je jinak skvělej, i když já nemam "nasbíráno do počtu" (mmch - jaký je ten správný počet?, je každý další lepší? atd.) mu neřeknu, že se sejdeme do roka a do dne, až se vyblbnu.
Možná to bude znít blbě, ale je to jenom sex. Spoustu lidí spolu "jenom spí", ale najít někoho, kdo tě má rád, je větší oříšek. Tak se na to zkus podívat takhle

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Cituji lenibuska: A to je první kámen úrazu. Mně to hrozně užírá. Myslím na to každý den a nedokážu se od toho odprostit, i když bych moc chtěla.

Jo to taky znám,můj přítel je můj druhý, mně je 23, navíc jsem o 12 let mladší, on měl přede mnou dost holek, ale žádnou zaječici, jako jsem já, tak jsem si říkala, že to je blbý, že v té posteli toho moc neumím, že je to se mnou asi slabý, ale říká (sám od sebe, to jsem se ho neptala), že je to se mnou pěkný, tak mě to přešlo.
A takové ty živé sexuální představy, jak s těma bývalkama spal, když se o nich mluvilo, jsem měla taky, bylo to hodně nepříjemný, ale zmizelo to. Je pravda, že to vzniklo kvůli tomu ex, který v nevhodné chvíli prozradil něco, co neměl... Nynějšímu partnerovi jsem to vysvětlila, co se stalo, že nejsem žárlivá, ale ta nepříjemná představivost funguje na plné obrátky. Hodně mi s tím pomohl, protože mi to nevyčítal. Ale myslím si, že spousta kluků by to nepochopilo a rozešlo by se se mnou.Už je to úplně pryč a na jeho bejvalky se zvědavě vyptávám
Ale aby to zmizelo, tak se musí člověk snažit. Napřed mě to žralo vždycky třeba celej den, po čase půlden, pak hodinu, pět minut - pak to jen píchlo a teď nic.
Ze své zkušenosti: Mnohem víc než ty jeho bejvalky mě mrzí, že teď přítel trne, co kdo práskne, ale už ho to taky přechází, což je fajn, protože tohle nepřispívá k pohodě ve vztahu a mrzí mě, že jsem to způsobila já. Takže opatrně
A pokud možno, radši mu to neříkej. Já jsem musela, protože jinak by to vylezlo jinudy a třeba bych byla protivná kvůli kravinám a přítel by nevěděl, co se děje, proto jsem mu to v klidu vysvětlila a spolu jsme to zvládli.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proboha jsi mladá, užívej si to. Užívej si tý zamilovanosti. Ta je na tom vztahu nejkrásnější. Ve 21 letech navíc pochybuji, že to bude i tvůj poslední vztah. Třeba mně za nějaký pátek bude 30 a zrovna se po třech letech vztahu rozcházím. Věřím tomu, že mě čeká něco krásného. Nepřemýšlej nad blbostmi a žij!

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

lenibuska
Vůbec se tím netrap!! Lepší mít jednoho a být s ním spokojená - i po sexuální stránce, než vyzkoušet kde co a být z toho otrávená.
Můžu ti jen potvrdit, že aby to klaplo v posteli není úplně běžná věc, takže si toho važ a buď šťastná, že jsi narazila na takový poklad.

A že jich měl víc vůbec nic neznamená, vůbec se tím netrap. Naopak by bylo horší, kdyby měl jen jednu a časem by si chtěl zkusit, jestli o něco nepřišel. Ale po tom, které holky to byly nepátrej!! Zbytečně by ses trápila těma ženskýma debilníma myšlenkama: ta má větší prsa a ta je hubenější..

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lenibuska: A 6 není třeba 30.

Jeden ex jich měla 50, jak tvrdil, ale většinu jednonoček... A on sám nestál v sexu za nic!
Takže počet opravdu neznamená kvalitu!!

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No,já bych se tím taky netrápila.Můžeš být ráda,že má pár vztahů za sebou a je vybouřenej.Já měla před půl rokem vztah s jedním fajn klukem.Byla sem jeho úplně první známost.Já už měla před ním 3 vztahy.A bohužel se stalo to,čeho sem se obávala.Ukončil to se slovy,že musí hledat dál...něco lepšího.Hodně mě to ranilo.I když už se snažím na něj nemyslet,moc to ještě bolí.Ale když si vzpomenu na sebe,tak se mu ani nedivím.V 17-ti jsem chodila rok s 30-ti letým chlapem.Byla sem bláznivě zamilovaná,ale jak začal přemýšlet o společný budoucnosti,lekla sem se a odešla od něj.Taky sem vlastně čekala,že přijde někdo lepší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené