arrow
profile_image
Lucyk
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
v současné době se rozhoduji, jakou formu kurzu individuální angličtiny zvolit.
První možnost je samozřejmě lektorka, ke které bych dojížděla a nyní mě došla ještě jedna nabídka, která mě oslovila z důvodu učení přímo z domova, kde bych ušetřila čas na dojíždění.
Proto se chci na vás obrátit s typy a rady, zda máte některá z vás zkušenosti konkrétně s firmou "Jazyková škola online" a případně jaký máte názor na výuku přes Skype, nebo naopak co vás odradilo, případně překvapilo.
U paní mě trošku odradilo, že ani vlastně sama neví, čím začít, ikdyž jsem ji žádala, že bych ráda začala od základů, přestože jsem se s angličtinou již setkala (ale je to už nějaký ten rok zpátky a byl to můj druhý jazyk).
U této společnosti mě zaujalo to, že bych přesně měla dány "lekce" (alespoň podle toho jak uvádí na svých stránkách) a že bych tak mohla více vidět pokrok.
Ale, moc si neumím představit takovou výuku po Skype, vždy jsem se dívala především na kurzy "osobní", tak uvítám vaše postřehy a názory.
Děkuji

Já bych ti to - jako začátečnici - nedoporučovala. Jako konverzaci, případně odevzdání slohovky atp. asi ano, ale na začátek je to dle mého ta horší varianta (nevis, jestli se ti bude venovat na 100%, když budeš třeba číst atp. ) a já nevím, já bych do toho nešla, ale je to čiště můj subjektivní pocit, zkšenosti mám s normálním doučováním

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené