Holky píšu trochu vyděšená, ted jsem zjistila že slabě ( opravdu slabě) krvácím, ale já nemám dělohu! Mám možná jak já říkám "období menzes" (mám špatnou pleť, vlasy, suchá kůže, a začalo mě trochu bolet břicho takže podle toho poznám nějakou hormonální změnu)...ale nemám krvácet, nemám dělohu ,jasně že zavolám zítra hned doktorce ale jsem trochu vyděšená. Netušíte proč špiním?

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nemůže to být třeba ze stresu? Jak jsem tak četlá tvé jiné téma... Snažila bych se na to teď nemyslet, prostě počkat do rána a zavolat doktorovi. Asi jsi vyplašená, ale "špinění" se s dělohou občas stává, aniž by to bylo nebezpečné, tak možná i bez...

Reaguji na Maui:
Snad máš pravdu, mě bylo prostě řečeno že bez dělohy nemám menzes (jen vnitřně- příznaky způsobené hormony) a taky že jo..5 let nekrvácím. Měla jsem za to že to prostě nemůže. Je mi trochu divně a pobolívá podbřišek, ale tak snad to bude jak říkáš.

Sice nemáš dělohu, ale vaječníky ano, mohla to být prasklá cysta, tomu by odpovídala i ta bolest v podbřišku. Rozhodně ale zajdi k lékaři, určitě to nic nebude.

Reaguji na Morrigan:

Volala jsem tam a jsem obědnaná na středu, teď tam má lékařka není ale pokud krvácení opět začne (zatím ustalo) a nebo bude bolest nestesitelná tak okamžitě kamkoliv na pohotovost, tak uvidím. Je fakt že mě to bolí, tak nějak jak silná menstruace , co já vím ale kdy mám poznat kdy jít radši na tu pohotovost? Nechci něco zanedbat ale taky nechci doktory otravovat jen tak.

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zlaholka:
no, měla by za sebe mít náhradního lékaře, ne? někoho domluveného, kdo přebere pacienty v akutním případě?

Reaguji na berusatko:

Sestra mi tohle nenabídla (možná tam není ani ten druhý, je to menší soukromá klinika) , jen semnou rozebrala situaci a řekla co jsem napsala výše. Jako kdybych včera nešpinila tak si řeknu že to zase přichází období menzes (ikdyž poslední dobou mě přijde že ho mám nějak často) , jak to bolí. No ale teď když to bolí a ta krev včera, do toho to nebolí jen na jedné straně ale tak po celé ploše , tak mám trochu strach. Ale nechci hysterčit.

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zlaholka:
no, ten lékař by nemusel být přímo tam, může být i na druhém konci města, jen by byl domluvený pro pacienty v akut.stavu.....- asi to nemá každý lékař, no..:/, ale jestli je to menší soukromá klinika, to je tam jen jeden gynekolog? Chápu, že máš strach, nevíc před tebou víkend, sama bych byla nervozní (vím, že to ti moc nepomohlo-možná bych se té sestry zkusila zeptat, jestli nemají někoho kdo by tě prohlídl:/... nevím jak to je, když žena nemá dělohu..hlavně se to chce co nejvíce uklidnit a jestli se ti krvácení vrátí, nebo to začne ještě více bolet, šla bych na pohotovost..zdraví máme jen jedno

Reaguji na berusatko:

To ona by mi nabídla náhradního lékaře kdyby byl, diskutovali jsme celkem dlouho a jsem rozhodnutá že pokud do zítra bolesti nepřejdou tak přece nic nepokazím když zajedu do nemocnice na vyšetření. Vyhodit mě nemůžou ne?

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zlaholka:
neměli by neboj držím pěsti ať je ti lépe, a ať nikam nemusíš

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud by to nepřešlo, tak raději zajdi i o víkendu. Přece jenom, nějaké malé riziko zánětu tam je a od toho doktoři jsou. Rozhodně to bude opodstatněná návštěva, ne jako 16, co tam lítají pro postinor

Holky díky, jasně, proč bych je měla obtěžovat že, odtoho tam jsou. Pokud to zítra nepřejde tak jdu ať se na mě podívají, sakra potřebuji být v pořádku , mám malýho kluka a ne si pak říkat že jsem měla někam zajít včas. Fuj, ale je mi z toho nějak divně, určitě si to i namlouvám ale je mi tak nějak zima, do toho ta bolest..to je to poslední co jsem potřebovala, zrovna teď když potřebuji být silná na odchod partnera , viz jiný můj příspěvek.

Na posr..ýho a hazl spadne.

Budu informovat a děkuju . Vám všem

arrow
profile_image
noranora
od 25. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžeš vyloučit těhotenství? Jestli máš funkční vaječníky, nedá se úplně vyloučit mimoděložní, příznaky jsou stejné. Raději bych to nepodceňovala, i když doufám, že to nebude nic vážného. Držím palce!

Reaguji na noranora:

No mě bylo řečeno že po hysterektomii mít děti nemůžu tak nevím ..to jde? Je fakt že jsem si taky někdy říkala že mimoděložní těhotenství je přece mimo dělohu takže by to teoreticky šlo ale teda nevím, nebádala jsem potom dál a lékařka tuto možnost vůbec nezmínila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené