arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, měla bych dotaz ohledně menstruace.

Tento měsíc se mi stalo, že mám menstruaci slabší než obvykle, nejedná se sice jen o špinění, ale menstruace je prostě slabší (normálně ji mívám velmi silnou). Beru už pár let HA, tento měsíc se mi stalo, že jsem při začátku braní prášků měla zažívací potíže a asi hodinu po spolknutí pilulky jsem jednou zvracela, pak už bylo zažívání ok.

Zhruba týden před menstruací jsem měla virózu, bolest v krku, zvýšená teplota a prožívám teď i stresové období. Ještě by mě zajímalo jestli kvasínková infekce může ovlivnit menstruaci? Dostala jsem ji po té virozé skrze oslabenou imunitu (dostala jsem ji asi 2 dny před menses).

Jsem hrozný stresař a bojím se abych třeba nemohla být těhotná, nebo jestli ostatní faktory mohli ovlivnit moji menstruaci.

Děkuji za jakoukoli odpověď.

arrow
profile_image
kokosačka
od 10. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kristýnka23: Ahoj, tolik věcí najednou je dost možné, že menstruaci ovlivní. Já teda s tímhle vším a ještě najednou zkušenost nemám, ale taky beru HA několik let a před pár měsíci se mi stalo, že jsem měla menstruaci opravdu hodně hodně slabou. Vzhledem k tomu, že jsem po operaci štítné žlázy a štítná žláza menstruaci ovlivňuje, ptala jsem se nejprve gynekoložky, jestli je možné, že mám takhle slabou menstruaci a gynekoložka mě ujistila, že se to stává, že po dlouhé době užívání HA menstruace zeslábne. Abych sama sebe ujistila, tak jsem radši na chvíli HA vysadila a asi druhý měsíc se vše srovnalo, menstruace byla už "normální".
Pokud chceš mít ale jistotu, tak bude nejlepší, když se poradíš s gynekologem, jestli tohle všechno mohlo tvojí menstruaci ovlivnit. A pokud se bojíš, že bys mohla být těhotná, není nic jednoduššího než si udělat test
Přeji Ti ať je vše v nejlepším pořádku a snad najdeš odpovědi, které hledáš

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené