arrow
profile_image
zvedava
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nakupuji na těchto portálech vcelku často a tak jsem se setkala s různorodou kvalitou jak serverů, tak služeb které jsem si pořídila. Zmínit bych chtěla právě Nebeslev, protože s nimi mám negativní zkušenost. Jedná se aktuálně o tuto akci

http://nebeslev.cz/Default.aspx?NextDeal=614& City= Praha

Nabízejí jako spousta jiných kavitaci za výhodou cenu. Zaujalo mě to, tak jsem v diskuzi položila otázku ohledně kvality a typu přístroje a jeho bezpečnostních certifikátů atd, protože z fotografií u slevy zobrazených jsem měla dojem, že jsem toto už někde viděla a před zakoupením jsem si chtěla být jistá, že vše bude v pořádku. Dostalo se mi odpovědi, že přístroj má všechny certifikáty v pořádku, že jsou k nahlédnutí v salónu a že kdyby nebyl schválen, že se v ČR nesmí používat atd .. Dále se tam někdo ptal na cenu přístroje a bylo mu odpovězeno, že cena je v řádu statisíců, ale že přesnější typ přístroje neuvedou, že je to jejich "knou-how". To už mi začalo být víc než divné, protože se salóny typem přístroje spíš chlubí, než že by ho označovaly za něco tajného a tak jsem začala jsem googlit a ejhle, tento "přístroj za statisíce" najdete na alibabě za 780$

http://tinyurl.com/5r3nuww

http://tinyurl.com/4l5f58u

Musím vkládat tinyurl, jinak odkaz nefunguje = něco ho tu zalomí tak, že pak nefunguje.

včetně poštovného. Ve chvíli, kdy jsem jim tam toto napsala, tak mi příspěvek smázli -- smazali ho dokonce i podruhé a dnes, když se tam nějaká slečna ptala jak to bylo, že se jí nezdá seriózní, že můj příspěvek smazali a jak to tedy je s cenou těch přístrojů odpověděla jsem jí a šup, smázli nás obě.. bez jakéhokoliv komentře.. Mažou vše co se jim nehodí do krámu, nechávají tam jenom to, co je líbivé .. Dejte si na ně pozor, pokud je jejich standardem opakované mazání příspěvků co nijak neůtočí a jsou "jenom" pravda, pak jsou dle mého víc než neseriózní .. To samé se dělo u tohoto serveru i v diskuzi u permanentního make-upu a tetování. Tam také mazali jakékoliv zmínky o tom, že s nabídkou není něco v pořádku.

arrow
profile_image
kamiko
od 24. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zvedava: Tak to je od nich dost nekorektní, že nesnesou jakoukoliv negaci. Asi bych si od nich už nikdy nic nebrala. O něčem tohle chování vypovídá. Je fakt, že u nás ve Zlíně moc slevových serverů není, jen pár. Já nejraději chodim na www.prasatko.cz. Sem tam se jim tam objeví i nějaký nehezký komentář, nebo nějaký rýpanec, ale vždy je odpovězeno, často i velmi vtipně bud prasátkem, nebo přímo prodejcem akce.
By mě zajímalo co to je za kvalitu přístoje za 780$

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To vypovídá o mnohém. Nic bych od nich nekoupila..ještě když je mazání příspěvků opakované a u různých nabídek.

Cituji zvedava: kdyby nebyl schválen, že se v ČR nesmí používat

Takové "obecné plácání" jako odpověď přímo nesnáším , to psal určitě nějaký odborník....

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nestrašte , mám z nebeslev manikuru a ještě jsem na ní nebyla.. jdu 4.3.

No tak s mazáním příspěvků u slevových serverů mám nejen já zkušenosti. Jakýkoliv negativní názor a nazdar. Tuhle jsem se třeba vyjadřovala ke kvalitě sushi, vůbec ne hanlivě (napsala jsem, že se to sice nedá porovnávat se Sushi Point na Andělu, ale že za tu cenu jsem jinou kvalitu ani neočekávala a že se chystám využít i další voucher). Nebyla jsem jediná, těch příspěvků tam mazali více (stížnosti na velikost restaurace, obsluhu... prostě cokoliv se jim nehodilo do krámu).
Z tohoto důvodu bych docela uvítala, pokud by vzniklo nějaké rozsáhlé a hl. ucelené diskuzní fórum, kde by uživatelé všech serverů mohli hodnotit konkrétní restaurace, kosmetické služby atd. Samozřejmě bez extrémní cenzury.

arrow
profile_image
siky
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám úplně stejnou negativní zkušenost s Nebeslev. Měli akci na cvičení na slender stolech v Praze.Já tuto akci už využila, když jí nabízeli poprvé, a tak jsem si dovolila do diskuze napsat, že je to sice fajn, že jsem se zpevnila,ale nezhubla jsem za 2 měsíce nic a že je škoda, že zákazníky na začátku a na konci cvičení nezměří a nezváží,jako je to v jiných studiích. Co myslíte? Během hodiny byl můj příspěvek smazán.Takže jsem si udělala obrázek o tomto slevovém portálu-nezkušený uživatel se podívá na nějakou nabídku, v diskuzi pod ní uvidí jen nadšené reakce,protože všechny ostatní jsou smazány, a..koupí si to.Nemá šanci udělat si vlastní nezávislý názor. Takže u nich už nic nekupuju.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak do tohoto fóra musím přidat taky svojí velmi NEGATIVNÍ zkušenost se serverem NEBESLEV. Dříve jsem si myslela, že je to slušný server nabízející kvalitní služby. Nestačila jsem se divit, když okamžitě zcenzurovali negativní příspěvek jedné slečny. Jednalo se o tuto nabídku http://www.nebeslev.cz/default.aspx?ProductId=1215 .

Slečna napsala, že má přímo s inzerovaným salonem a přímo s inzerovanou službou negativní zkušenost, protože zábal jí udělali velmi nekvalitně a velmi nestandartním způsobem (způsob aplikace UCW by měl být vždy stejné kvality - jedná se o jeden a ten samý výrobek, výrobce garantuje určitý postup a výsledky). Příspěvek nebyl nijak vulgární. Když jsem já napsala, že tedy mohli odpovědět, uvedené věci nějak vysvětlit či popřít a ne hned mazat a zároveň jsem poprosila o smazání svého příspěvku, který jsem napsala asi den před tím (popisovala jsem, jak já jsem byla v JINÉM salonu na stejné proceduře a byla jsem spokojená), a který fakticky má podobou vypovídající hodnotu jako příspěvek smazané slečny (obě jsem popisovaly zkušenost s UCW), tak smazali tento můj příspěvek a ne ten, který jsme smazat žádala!

NEBESLEV tedy NIKDY VÍC. Už od nich nic nekoupím. Nemám totiž jistotu, že třeba nesmažou 50 negativních příspěvků, a nenechají tam těch 5 neutrálních nebo pozitivních,a já nenaletím na nějakou příšernou službu.

Ty dva příspěvky sem vkládám (slečna Barbora, já Peta), protože jsem si je stihla uložit, než je smazali. Mám uloženou celou diskuzi, takže ji případným zájemcům můžu poslat, ať si sami udělají obrázek.

Barbora 22:09, 12.05.2011
Byla jsem v tomto salonu před časem a nikomu bych návštěvu těchto prostor nedoporučila!!Celou proceduru dělají od začátku do konce špatně!!Před začátkem zábalu je potřeba změřit celé tělo,aby mohl být garantován úbytek v cm.,což vám zde nikdo neudělá,je dobré se i zvážit,aby byl patrný i úbytek na váze.Obinadla se motají od spodků pat,zde začínají u kotníků!!Obinadla se musejí pořádně utahovat,a jejich správným umístěním se postava formuje.Zde vás zamotají hala bala,jak to vyjde o správném utahování a cíleném umístění na problematické partie nemůže být ani řeč!!Obinadla jsou navíc špinavá,jsou na nich viditelný černý fleky,mám i pochybnost,jestli se vůbec po každém zakazníkovi perou!!Pak je potřeba obléci na sebe oblek, k této proceduře určený,což zde také není dodrženo!!Je na vás položen jen jakýsi alobal,který v žádném případě nemůže mít stejnou funkci jako oblek!!A navíc vám aní obsluha nepodá žádné detailní informace! A ještě abych nezapomněla na jednu pro mě zarážející věc,není zde žádná šatna ani prostor,kde by se mohl člověk v soukromí svléci a převléci,stojíte na holé špinavé zemi v miniaturní místnosti,kde se to celé odehrává!!To se mi v žádném jiném salonu ještě nestalo!!Na této proceduře jsem byla i v jiných salonech a vždy jsem byla velmi spokojena,vždy bylo vše ok.Zde je to naprosto OTRĚSNE´!!NEDOPORUCˇUJI!!

Peta 23:48, 12.05.2011
Já tedy nechápu, proč jste okamžitě smazali kritický komentář paní/slečny Barbory. Komentář se přesně týkal tématu (autorka příspěvku popisovala svou vlastní zkušenost se salonem, jehož služby tu nabízíte, a to dokonce přímo se zde nabízenou službou, kterou tam podstoupila), text neobsahoval žádné nadávky, byl napsaný v mezích slušnosti, ač jistě obsahoval negativní názor a emoce (ale to snad není porušení pravidel). To jsem si tedy myslela, že nebeslev patří mezi ty korektní portály. Bohužel, cenzura asi vládne všude Čekala bych, že se spíše pokusíte reagovat. Je jasné, že se mohou vyskytnout příspěvky bezdůvodně nespokojených zákazníků, možná i pokusy od konkurence, ale to snad není důvodem pro to, aby byly automaticky všechny negativní komentáře mazány. Tímto si vás dovoluji požádat o smazání také mého příspěvku ze dne 11.5.2011 v 17:16, kde popisuji své pozitivní zkušenosti s toutéž službou, ale v JINÉM salonu. Má totiž naprosto stejnou povahu jako příspěvek Barbory. Děkuji, Peta

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ondra2: skvělý nápad, připojím svou recenzi na nebeslev i na vaši stránku

arrow
profile_image
NikitaPha
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, musím se bohužel také přidat k negativní zkušenosti s nebeslev. Nespokojeným zákazníkům kteří vyjádří svůj názor na diskuzi nejen že tyto příspěvky mažou ale blokují IP aby se zákazník již na jejich web nemohl dostat tzn. že je zablokován i případný přístup do jeho profilu a vytištění již zakoupených vouchrů Je neuvěřitelné jak se portál který se snaží vystupovat vůči zákazníků "seriozně" chová k těm, kteří nejsou právě se službou spokojeni. Také jsem našla na netu že na paní majitelku nebeslev.cz je vyhlášena exekuce a dost ohlasů od firem které u nich inzerovali a dosud nedostali zaplaceno .

arrow
profile_image
Terííísek
od 12. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

me by zajímalo, kdyz jste nespokojene, jestli jste predtim tuto skutecnost zdelily treba ve studiu, nebo nebeslevu emailem?

protoze jak koukam tak jako jedini maji anonymni dsikuzi, slevomat a ostani maji treba pres facebok, takze je jasne kdo to pise. a pokud nekomu vadi konkurencni nabídka myslim ze se da takle lehce zhanit

kouknete na hyperslevy

ty vam komentar nejdrive prijmou a schvali k zobrazeni jen pokud se jim libi, konkurence je konkurence, takze chapu že kdyz tam nkdo pod prezdivkou "negativní zkusenost" napíše nakej blabol že ho smazou tedka jsem to zrovna videla

tak ja mam treba uz vice jak mesic u prasatka.cz objednana i zaplacené hodinky a do ted mi nic nedoslo a když jsem tam napsala mail tak mi napsali že hodinky mam mit už davno doma a od té doby se neozvali,takže parada,jednou sem si z tama neco koupila a zrovna tak blbě naletěla..zklamana jsem

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bedrunela: nestrašte , mám z nebeslev manikuru a ještě jsem na ní nebyla.. jdu 4.3.

musím říct, že manikura byl taky zážitek jako noha... už nikdy

arrow
profile_image
solete
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také se připojuji s NEGATIVNÍ zkušeností se slevovým portálem NEBESLEV. Moje otázka nijak neporušovala pravidla, jednalo se o kryoliplýzu, kde uváděli (jako všude) "garance úbytku tuku", tak jsem chtěla vědět, jak, čím to garantují? Jestli zaměřením nebo na Bodystatu a jestli pak vrací peníze a pak ať upřesní dobu ošetření, že odpovídají různě.
No samozřejmě okamžitě to smázli. Můj dotaz jsem zopakovala + přidala, proč to smazali .... no a co? Zase smazáno a odepřen přístup na jejich stránky.
Takže jsem psala stížnost na Nebeslev. Odpověď sice rychlá (od p. Šedivého), že to ověří. Ale nic. Tak další stížnost, nereagovali a až za pár dnů už jsem měla stránky zpřístupněné, ale dodnes už nemůžu přispívat do diskuzí!! Ale to už mi je jedno, už od nich nic nechci.

arrow
profile_image
NikitaPha
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Solete, já dodneška nemůžu na jejich portál přispívat do diskuze. Evidentně mají stále stejnou taktiku. Nicméně odemě už Nebeslev neuvidí ani korunu takže mě jen mrzí, že spoustu zákazníků si bude muset "narazit" své bankovní konto než přijdou na to jak moc je Nebeslev "seriozní" portál

arrow
profile_image
solete
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na NikitaPha:
Takže pořád stejná taktika. Přispívat do diskuzí už nemůžeme, ale "aspoň" můžeme nakupovat. Ti jsou taaaaak hodní! Škoda, že ještě nemůžu přidávat smajlíky. Ode mně už taky neuvídí ani korunu!
Aspoň to můžeme někde napsat a podělit se s ostatními, když už nic jiného.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené