arrow
profile_image
piiida
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem,
chtěl bych se zeptat všech, kdo zde podstoupili kavitaci, jak u nich probíhala objednávka..Já jsem se objednala e-mailem a paní mi zavolala, já jsem byla zrovna v pracovní nasazení a náš hovor byl velmi rychlý, řekla mi co mám a nemám pít a jíst a objednala mne na urč. den..Po hovoru jsem si uvědomila, že jsem ji nesdělila, pro jakou část těla (balíček) jsem si kavitaci vybrala a vůbec jsme nemluvili o tom kdy, kolik a jak zaplatím..Chtěla bych se zeptat vás, kdo máte zkušenost, domlouvali jste si toto všechno až na místě v datum a čas objednání? Nebo mám paní znovu zavolat a domluvit se s ní? Všem předem dík a odpověď.

ahoj... Objednávka je normální... Na místě se domluvíš s masérkou o jakou oblast máš zájem a podle toho se odvíjí cena. Platba je možná i kartou.

Nemá s plastickou chirurgií a liposukcí nic společného (krom zavádějícího názvu). Proto přesunuto do "Dermatologie ostatní". Viz také:

Neinvazivní liposukce - podvod nebo jen podvůdek?

a

MUDr. Otakar Lucák v pořadu Sama doma z 29.10. 2010 potvrzuje, že na základě německých studií lze prohlásit, že kavitace prováděné v kosmetických salonech jsou čistý podvod a nemají jakýkoliv účinek.

arrow
profile_image
Kocicanda
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám s nimi velice dobrou zkušenost. Na místě jsem se domluvila co by bylo lepší a jaký balíček použít. Poradily co a jak mám dodržovat a kg jdou dolů!

arrow
profile_image
TerPa
od 18. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já byla na kavitaci 2x... prý jsem měla pokaždé dole 1 cm (bohužel to měření je dost nepřesné, ikdyž paní namaluje čárky, kde přiložila metr...). Na každém to účinkuje jinak, za sebe bych na to už nešla a raději si koupila měsíční permici do fitka a vyjde to nastejno, resp. spíš líp - protože aspon něco uděláš s fyzičkou a nezatížíš játra ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené