arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musí se nahlašovat změna pojišťovny, když se Metal Aliance sloučila s průmyslovou? Já právě nevím jestli si to musí zařídit ony anebo klient sám, i když za to nemůže.

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ze stránek CPZP :

Musím se jít přihlásit na Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu?

ČPZP zajistí veškeré administrativní záležitosti spojené se sloučením obou pojišťoven, nemusíte se tedy přihlašovat. Automaticky se stáváte pojištěncem České průmyslové zdravotní pojišťovny od 1. 10. 2012.

Musím nahlásit svému zaměstnavateli změnu pojišťovny?

Nemusíte. Všechny potřebné administrativní záležitosti za Vás vyřídí ČPZP.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LuUcy:
Jé, děkuji mockrát. Zrovna jsem si říkala, že projedu i jejich stránky

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Merrisska: é, děkuji mockrát. Zrovna jsem si říkala, že projedu i jejich stránky

není lepší to udělat hned, než založit diskuzi?

Pojištěncům MA přijde jenom kartička ČPZP, nic jiného nemusí řešit, nikde nic nahlašovat. Stačí si to přečíst na stránkách.

Cituji Michele: Pojištěncům MA přijde jenom kartička ČPZP, nic jiného nemusí řešit, nikde nic nahlašovat. Stačí si to přečíst na stránkách.

Jsem zvědavá, jestli přijde. Mně kartička ještě nepřišla, na to, že to má platit od pondělí. Nechápu, proč je neposílají s předstihem.

Reaguji na Erinka: Mně došla - OBYČEJNOU POŠTOU! Takže je dost možné, že tobě ji už poslali taky, ale jen se prostě ztratila jak je dobrým zvykem české pošty ... fakt nechápu, jak můžou něco jako je karta pojištěnce posílat obyčejnou poštou.

Cituji Erinka: Nechápu, proč je neposílají s předstihem.

Ále posílají s předstihem. Však na stránkách máš napsáno, že lékaři zatím budou uznávat staré průkazky. Těžko bys se mohla přeregistrovat takhle v průběhu roku jinam.

Cituji Ciiicaaa: fakt nechápu, jak můžou něco jako je karta pojištěnce posílat obyčejnou poštou.

Pokud vím, tak se to takhle posílá odjakživa. Umíš si u tolika tisíc pojištěnců představit ty náklady na poštu do vlastních rukou? Stačí mít označenou schránku, aktualizované údaje na pojišťovně a není problém.

Reaguji na Michele:
Tak to mi je jasné, vím, že nová kartička by mi měla přijít do konce října. Ale to nemění nic na tom, že to dle mého mají blbě zorganizované. Určitě tu fúzi plánovali dostatečně dlouho dopředu. Nové kartičky, když vyprší platnost staré běžně pojišťovny zasílají s předstihem cca měsíce.

Cituji Michele: Pokud vím, tak se to takhle posílá odjakživa. Umíš si u tolika tisíc pojištěnců představit ty náklady na poštu do vlastních rukou? Stačí mít označenou schránku, aktualizované údaje na pojišťovně a není problém.

Jelikož se jedná o kartu pojištěnce a ne nějaké slevové kupony, tak mě nějaké náklady navíc nezajímají. Neustále se mi pošta ztrácí a to mám vše pečlivě označené i nahlášené. Btw ty děláš v pojišťovně?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené