Cituji Market1: a i ty levné a

tak tam nejde jen o to, jestli jim chutnají, ale prostě po nich prospívají. Pevná stolice, pěkná srst, všechna vyšetření zcela v pořádku (máme výstaváky a sportovce zároveň, od dvou do třinácti let, takže to dost hlídáme). To je pro mě jako ukazatel důležitější, než co se o krmivu píše na internetu.
Jistě, samozřejmě nejsou živi pouze o granulích, ale mají to jako základ. A pokud je tohle značka krmiva, která sedí VŠEM, zatímco u jiných, složením kvalitnějších (což rozhodně nepopírám), s tím měl pokaždé někdo problém. A vzhledem k tomu, že si misky střídají (protože ten vedle má nepochybně něco lepšího ) , není moc reálné krmit každého něčím jiným.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na truksajda: ano pokud pejskek prospívá a má všechny testy v pořádku tak proč ne... mi konečně našli granulky které fence sedli, ale bohužel ať sežrala cokoliv jiného třeba i kousíček jablka které má tak ráda než byli granule okamžitě průjem, proto jsme přešli na maso, vyjde nás to o polovinu méně než granule (krmily jsme First Mate) a to nejdůležitější je že pes už nemá průjem a vidím co psovi dávám do misky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené