ano, bohužel to nejspíš vypadá na sluneční alergii, taky tím trpím a moje mamina taky. U moře to naskáče tak druhý den a pak už to jen nesnesitelně svědí a né moc pěkně vypadá. Pomáhá mi na to krém aspoň s UV 50, Zodac na večer, zobat betakaroten a samozřejmě se nevystavovat přímo slunci, ono to ve stínu taky pěkně opaluje..

arrow
profile_image
Moninka73
od 28. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak po vylezení z vody bych ve stínu asi zmrzla Já si vyloženě ty sluneční paprsky a horko vychutnávám každým douškem. A že to opaluje i ve stínu, tomu bych se zasmála, někoho možná, mě ani náhodou, já můžu ležet tejden na přímým slunci a vylezou mi jen pihy, jinak jsem pořád jak sejra. Stejná barva, jak když tam na konci pobytu nově přijedou bílí Němci. No, v Čechách ta alergie u mě nehrozí a u moře se to nějak vyřeší.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řekla bych, že je to spíše od sluníčka, a to hlavně z toho důvodu, že mořská voda slouží také k hojení ekzému a jiných kožních vyrážek. Ale třeba jsi zrovna ty tou "šťastnou" vyjímkou. Příště se raději osprchuj hned jak vylezeš z vody.

arrow
profile_image
ribanna
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem to kdysi u moře zažila a je to fakt nepříjemné ... Od té doby co exponovaná místa (celý obličej + dekolt) mažu výhradně 50 (já používám Vichy), problémy nemám. Myslím, že se solí to nemá nic společného, protože se mi to jednou objevilo i tady v Čechách, když jsem se zapomněla namazat ...

arrow
profile_image
jitunka
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bohužel jsem měla tuto alergii i s dcerou právě po používání Vichy krému na opalování. Vichy je hodně parfémovaný a vyvolává alergii. Začaly jsem používat na radu dermatoložky La Roche Posay a již třetí rok alergii nemáme. Trošku pomohl zyrtec, ale při používání La Roche Posay jsme mohly ihned na slunce.

Já šíleně trpěla na pupínky ze slané vody. Svědělo to, až jsem brečela, prostě zkažená dovolená.... Pomohl až Zynerit a krém s aloe vera.

arrow
profile_image
mary-jane mojeid
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám ekzém ze sluníčka.. vždycky jsem měla jen pár pupínků po těle, ale minulý rok to začlo být horší, u moře mi to naskočilo po celé noze, měla jsem teplotu, hrůza, a dělá se mi to i v čř, vždycky se musím pořádně namazat 50kou a nevynechat ani kousek, protože jinak se tam ten ekzém ukáže, ale je to otravné, vždycky mi to trvá strašně dlouho než se namažu..
Řekla bych že za to může i zeslabená ozónová vrstva protože se to objevilo v ten samý čas více lidem..sluníčko je agresivní.. ale jsem ted objednaná k léčiteli kvůli tomu, tak uvidím jestli se mu podaří s tím něco dělat, protože je to na nervy se mazat i když se jdu třeba jen projít se psem..

arrow
profile_image
justynk
od 12. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky, i já jsem trpěla u moře s alergiíí.. tisíc jehliček třetí den píchalo a já měla zkaženou dovču.. kdo by chtěl řešit alergii jinak než lékama na alergii a chemicky, tak je tu od justu nahroderm (betakaroten + další prvky) v kapsličkách, a to zaručeně zabírá! osobní zkušenost na mě, na mých dětech a příbuzných! jestli máte zájem, ráda vám poradím na emailu: ****************** užíte si krásné léto a sluníčko

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené