arrow
profile_image
Mendy
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky AXIS,sny mám dost často.Někdy mám období,že se mi zdají každý den.Slyšela jsem když od 24.12. dvanáct dní za sebou se Ti něco zdá je to jako 12 měsíců.Předpověd na rok.Podle snáře jsem hledala co jse mi zdálo,napsala jsem si to a hodně věci se mi splnily na ten onen měsíc.Kolikrát mě varovala předpověd a i když jsem byla ve střehu stejně jsem to neovlivnila !!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Marki
jj prej jo...byla jsem tam před rokem a on tvrdil,hned jak položil první 3karty....Tak to jste si teda užila 2007,nebojte takový děs už mít nebudete,máte to za sebou!!!No a to já skoro vůbec nic neříkám...on se teda ani na nic neptá.Tak já mlčím a on to ze sebe valí.Já se nenechávám ovlivňovat,většinou to mám naopak.Byla jsem i u jiíných,ale to byly nány co nevěděly o čem to je a na kartářky si jenom hrály!!
tak to je fajn a odkud je ten pán?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mendy
Slyšela jsem když od 24.12. dvanáct dní za sebou se Ti něco zdá je to jako 12 měsíců.
hmm zajímavé, mě sny zdají ale málokdy si něco pamatuju
Mendy
Kolikrát mě varovala předpověd a i když jsem byla ve střehu stejně jsem to neovlivnila !!
to je právě to no že člověk málo co může ovlivnit ale i tak je to moc zajimavé

arrow
profile_image
Veruli2
od 23. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

AXIS
zneužil jako znásilnil? nebo zneužil jako k nečemu?
jo jakože znásilnil

hašlerka
AXIS
Holky děkuji moc za názory ono asi před svatbou je každý trošičku na pochybách, nebo má úvahy co se pak změní atd... přece jen nevdáváme se denně,tak je to pro mě velké životní rozhodnutí tak možná podvědomě mám trochu strach,aby se pak něco nezměnilo, je to možné

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hana Marková
tak přejeme hodně štěstí do nového života

arrow
profile_image
Mendy
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Abych se připojila ,parkrát jsem byla u kartářek,vždy jsem zařezaná jsou věci které vím jen já a ony je odhalý.Není to žádná manipulace.Zamrazí mě a je to adrenalín.....Někdo říká, že se tímto ovlivnuješ,a děláš věci podle toho.Myslím si že každý máme svůj osud a tak to funguje.Já se držím faktu a ptám se na blízké příbuzné.Když jsem se ptala na sestřenku řekla jsem rok narození nic víc.Je to mladá žena 34let a jak mohla vědět, že je vážně nemocná?Ani slůvkem jsem se nezmínila.Když si tímto a jinými technikami otestuju kartářky , tak jim pak věřim a vracím se k nim.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Veruli2
tak si mi zdálo, že mě člověk, kterýho nesnáším takže mě zneužil a vysmál se mi potom do očí
No myslím, že pokud se ti zdálo o člověku, kterého nesnášíš a ještě k tomu tě znásilnil tak možná to opět vyjadřuje nějaký strach, který s tím člověkem nemá nic společného, jenom se objevil v tvém snů jako převlečený strach nebo problém, třeba prožíváš nějaký stres, tyto noční můry jsou typické a může to být způsobeno mnoha okolnostmi.

arrow
profile_image
Veruli2
od 23. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No na tu dobu to docela sedí, to jsme byla hodně vystresovaná.
Mě jen u toho snu s tím vlkem zarazila ta propiska, přesně ta kterou mám nejraději.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mendy
Myslím si že každý máme svůj osud a tak to funguje.
přesně tak a karty hodně napoví...chci se jich zeptat na tento rok, jaký bude, jak to bude celkově ve světe vypadat, ale nějak zatím nemám odvahu...ty nepokoje ve světe, krize....

arrow
profile_image
Ganti
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se zdají někdy sny. Jako třeba včera. Žila jsem ve složité budově nedaleko moře, byla to vysoká škola. Část byla gotická, část moderní, jezdily tam prosklenné výtahy, byly tam dlouhé blýskavé chodby. Hledala jsem pořád tajné chodby. Proti mě stála skupina taky takových hledačů, kteří měli moderní vybavení a snažili se mě zlákat, ať se k nim přidám. Já jsem ale nechtěla. Pak byl střih, byla jsem nad mořem, byla tma, obrovská bouře, prosvítala jen bílá, větrem zčeřená pěna. Měla jsem něco držet, a pořád mě komandoval, věděla jsem, že je to moje máma. Pořád pod sebou vidím to obrovské moře, kterak rychle postupuje, byl příliv. Přemýšlela jsem, zdali bych stačila utéct, nebo by mě to spláchlo. Pak byl další střih - byla jsem ve škole, a běžela jsem dolů z kopce zatelefonovat si, měla jsem tam držený telefonát. Jenže jsem k budce nedoběhla. Rozbouřené moře zalilo silnici, kde jsem běžela, divila jsem se, že mě to nespláchlo, a že jsem tam stála. Otočila jsem se a se strašlivým strachem běžela zpět do školy. Pak byl zase střih, a já jsem jakoby procitla a zahrabávala jsem něco, čemu jsem ve snu říkala výhony. Když nad tím teď přemýšlím, vypadalo to spíš jako vajíčka nějakého hmyzu, nakladené hustě vedle sebe. Zaházela jsem ty výhony. Najednou se z moře vynořila příšera, tvořená právě z těchto výhonů, a říkala něco za způsob: "Královna se vrátila!!" A ještě něco, ale to si nepamatuju. Věděla jsem, že já jsem ta královna, a že mě možná budou hledat. Tím to skončilo. Troufne si někdo na výklad?

arrow
profile_image
Mendy
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

AXIS je to šílený,spousta masa lidí přichází o práci,také sou zadluženi.Bude spoustu těchto lidí neštastných přibývat.POKUD SE NEZMĚNÍ TOTO SITUACE LIDI,NEBUDOU SE OBÁVAT NIČEHO A PŮJDOU STÁVKOVAT!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mendy
POKUD SE NEZMĚNÍ TOTO SITUACE LIDI,NEBUDOU SE OBÁVAT NIČEHO A PŮJDOU STÁVKOVAT!
stávkovat proti čemu? proti krizi? teďka nerozumím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ganti
Budova odraží tvoje já, tvoje vnitřní já, tak jak to tam vypadá, tak taková jsi ty vevnitř škola je jedním z nejfrekventovanějších symbolů sebezdokonalování, který nás bez ohledu na věk, dosažené vzdělání a postavení učí trpělivému růstu nejprve na materialistické a pudové rovině prožívání (růst ega), posléze na citové rovině prožívání (zrání lidství), aby vše vyvrcholilo duchovními obrazy (eliminace ega a nalezení pravé skutečné individuality) Prosklené výtahy to je velice kladný symbol – přináší možnost i bez otevření rozeznat, co nás za dveřmi výtahu očekává; dobře poznaný způsob překonávání bariéry mezi dvěma rovinami. Tajné chodby, hledáš nějaké východisko?... Moře a jeho nesmírná rozloha i proměnlivá hloubka symbolizuje rozměry, v nichž se může pohybovat lidský cit a současně rozměry nevědomí, v němž je lidský jedinec podoben kapce a celé lidstvo moři, pak uvědoměním si své vlastní kapky člověk žije v egu a teprve uvědoměním si nerozlučné jednoty lidského oceánu člověk pochopí jednotu bytí, proto může být moře nejtrvalejším mateřským symbolem. Rozbouřené moře značí hněv, zaobírání se sex. podněty. Příliv znamená zvyšující se citový potenciál snícího a současně introvertnější prožívání. Příšera může znamenat nějaké rodinné vztahy, dále přesně nevím co příšera může znamenat. nevím jak ten tvůj sen dát přesně dohromady, možná hašlerka, někdy prostě mi ten sen nic neříká a připadá mi jako velký chaos

Snům se věnuji řadu let, zapisuji si je asi 10 let, tedy jen ty, co se mi zdají významné, ze snů se dá mnoho zjistit. Je to vlastně řeč naší "psýchy", která nám pomocí snů chce něco sdělit, např. nás varovat,že děláme něco špatně. Hodně je pro mě vzor učení C.G.Junga o jeho archetypech.Určitě stojí za to si něco nastudovat.Každý člověk má svou vlastní snovou symboliku, prot snář je jen takové všeobecné vodítko. Archetypy jsou však symboly, které provází celé generace lidstva a jsou srozumitelné pro všechny, např.smrtka s kosou,postava bez tváře v kapuci- převozník, ap.
Překvapilo mě, jak časté jsou sny o vypadávání zubů.Mě se velice často zdává, že stojím před zrcadlem a vyndavám si z pusy zuby.Co myslíte, že to znamená? Nečetla jsem, že smrt, ale prý oslabení libida. Mě spíš napadá, že zuby jsou něco velice důležitého, čím koušeme jídlo, skrytý význam může být že jsou to naše zbraně, nebo schopnosti.Takže to může znamenat, že ztrácíme moc nebo schopnost řešit nějakou záležitost.Možná...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené