arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky!
Mám takový menší, nebo v tuhle chvíli už možná větší problém, se kterým si nevím rady.

Žiju s přítelem přes 3 roky v jednom bytě, přes 4 roky jsme spolu, navzájem se určitě nějakým způsobem tolerujeme, on mi důvěřuje, já jemu bohužel tolik ne, ač se opravdu moc snažím (v dřívější době se událo pár věcí, ze kterých se těžko léčí - ne zas až tak úplně něvěra, ale nebylo do ní daleko), snažím se mu vyjít se vším vstříc, on už tolik ne (je to chlap ), ale k věci.
Skoro každý týden jde s klukama na pivo, vždycky se to dozvím odpoledne (kolikrát mi to přijde, že mi to dělá naschvál, abych si nestihla nic domluvit a seděla doma na zadku).

Přijde mi to jako pohádka, která se opakuje pořád dokola: odpoledne mi zavolá, že jde po práci s klukama " na 2, 3 kousky", ale že je unavený a bude nejpozději do 21 hod. doma. Pokaždé ovšem kouknu na hodinky, 22 hod. pryč, tak ještě čekám. Potom už s nervama nevydržím a napíšu mu, kdy hodlá přijít, abych taky věděla a neměla strach (bohužel jsem poučená, po alkoholovém dýchánku s klukama je jak neřízená střela, tudíž nebere absolutně ohledy na mě a na to, že třeba můžu mít strach). Třeba po 23 hodině přijde domů a dělá, jakoby nic. Pokaždé se hádáme, a to z jednoho prostého důvodu, protože po něm chci pouze jednu věc: napsat mi třeba sms nebo zavolat, že se to protáhne a že přijde třeba do půlnoci. On to ale pokaždé sabotuje a odepíše až na mou sms s odůvodněním "zrovna jsem ti psal".
Nejde mi o to, že je dlouho pryč, s klukama v hospodě nebo bůhví kde, ale o princip - chci jen vědět, kdy přijde a že je v pořádku.

Vidíte v tom takový problém? Nebo to moc přeháním? Já už fakt nevím, jak mu to vysvětlit, aby se nechoval pokaždý tak sobecky a bezohledně. Já kdybych mu nenapsala, tak bude oheň na střeše...
Díky za rady

arrow
profile_image
bentley11
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no já kdybych nenapsala tak se posere a další dva dny se mnou nebude mluvit, i když to on si najde důvod vždy, když někam jdu, co ho naštve, ale že on odejde v osm z domu, řekne že do půlnoci je doma a pak dorazí druhý den ráno v jedenáct, že se večírek trošku protáhnul..a když mu třeba ve čtyři ráno napíšu, protože nemůžu spát, tak ani neodepíše..nemám tolik kamarádek, abych někam v ten den co jde on mohla někam jít..no tak to udělal párkrát a jednou přišel s tim, že to přehnal a že mu můžu dát trest, tak jsem mu dala trest, že už nikam nesmí chodit sám..od ledna nikde nebyl

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bentley11:
Takže nemám doma sobce jenom já? To já jsem se včera tak naštvala, že jsem spala v obýváku. On se mi totiž včera vysmál, a jak byl na sebe potom hrdej!! Nafoukanec jeden.

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sisina87: Takže nemám doma sobce jenom já

Žila jsem s takovým 5 let, velmi často a rád se někde zdržel, aniž by se obtěžoval mi dát vědět. Mluvili jsme o tom nespočetněkrát, bohužel bez výsledku. On mohl vše, já nic. Rozvedli jsme se. O chlapa tohoto charakteru nestojím.

Ahoj Sisino, rozumím ti
Ale stejně máš kliku, že chodí jen jednou týně (a ne víckrát), že ti to dá vědět odpoledne (a ne v ten moment, co se právě před odchodem obléká), a že se vrátí do 23 hod (a ne okolo šesté hodiny ranní další den).
Jestli ti nedělá nic strašnějšího, než to co popisuješ, tak bych se být tebou na to vykašlala a začala mu psát až v těch 23.00 - nebo spíš chvíli po. Třeba se prostě tak dobře baví, že zapomene na čas, neviděla bych v tom až takovou tragédii. Jo a párkrát mu to takhle přesně oplať, na pány tvorstva většinou platí až činy, slova vnímají tak nějak ... abstraktně

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně takového jsem měla 4 roky, ze začátku neustále hádky, aby laskavě alespoň dal vědět, kdy se uráčí dorazit, prostě nic, taky šel pouze na jedno a vrátil se totálně ztřískanej třeba v devět ráno. Hádky, domlouvaní, dělání to samé co on, nic nepomohlo, po dvou letech už jsem si na to zvykla, že jakmile šel do hospody na jedno, nemám na něj čekat, protože se vrátí ožralej až ráno a bude spát celej další den. Co doporučuju, kašlat na to, nebrát si to osobně a udělat si hezký večer jen sama pro sebe.

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na čepička:
Takže to vypadá, že se mu to do hlavy vtlouct nedá...

Určitě to nepřeháníš. Blbý je, že přítel nechápe, že se o něj strachuješ.

Zkus mu prostě udělat to samý. Třeba se chytne za nos... Vysvětlováním to nepochopí.

Reaguji na Sisina87:
Skoro švagrová to jednou vyřešila tak, že milostpána nechala spát venku, prostě zamkla a nechala klíč zevnitř, a manželovi řekla, že se doma sama bojí, a že když nepřišel jak slíbil, tak zamkla a pak usnula a na klíč zapomněla, od té doby jí dával vědět včas.
Jinak věř tomu, že se to nikdy nezlepší, prostě jak jde na jedno, je to minimálně do jedný
Smiř se s tím, nebo od něj odejdi.

Když přítel někam jde, nehlásí mi, kdy přijde. Ani mi nepíše, když tam je. To samé dělám já, jedu ke kamarádce a jestli se vrátím v osum nebo o půlnoci je jedno, jsem přece dospělá.
Pokud odejde na pivo a vím, že zavírají v jedenáct, nevyšiluju, ani když přijde o půlnoci, ono se to občas protáhne. Ale pokud hodlá jít na tah, je mi jedno, jetsli přijde o půlnoci, nebo ráno, věřím mu, to samé on mě.

Nevím jestli jsme jiní, ale nemusí mi přece psát každej ***, stačí když vím, že někam šel a vyšilovat bych začla asi až druhý den.. ¨
Jiná věc je, pokud slíbí, že přijde v určitý čas, to nesnáším, ani na něj čekat 10 minut. Proto si nic neslubujem a je klid.

Já ho nechci obhajovat, ale třeba často na akcích také neslyším mobil nebo si toho nevšimnu, ono se to hůře hlídá, když se s někým bavíš a mobil máš někde v tašce. Navíc pokud je tam hluk.

A dvě hodiny mi nepřijde jako takový problém, ono se to fakt těžko odhaduje, kdy skončí....pak chce jít, ještě někdo se zapovídá... vím, že tohle se těžko hlídá (aspoň já s tím mám také problémy, vždycky řeknu: No, já budu muset pomalu jít a ostatní : Né, neblázni, počkej ještě chvíli, hele slyšela jsi, že XX má novou práci?....Fakt? Jakou?....A už to jede ).

Já bych to asi neřešila... Víš, on pak bude akorát otrávenej, že ho takhle stopuješ Když ti řekne, že někam jde dopředu, tak mi to přijde fajn, oznámí ti to, víš, že bude pryč, no a že se zakecá, to se stane. Kdyby přišel až druhý den ráno bez jakýkoliv zprávy, tak bych asi šílela, ale dvě hodinky mi nepřijde tolik. Navíc on to bude brát jako buzeraci a budou u toho jen samý problémy.

Jdi normálně spát a neřeš to

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji 1EPE: Skoro švagrová to jednou vyřešila tak, že milostpána nechala spát venku, prostě zamkla a nechala klíč zevnitř, a manželovi řekla, že se doma sama bojí, a že když nepřišel jak slíbil, tak zamkla a pak usnula a na klíč zapomněla, od té doby jí dával vědět včas.

To je dobrý , akorát si říkám, jestli přijde až k obědu, tak se to mine účinkem. Ale jinak perfektní nápad paní švagrové

Reaguji na Sisina87:
Já bych tohle nepřekousla. Zodpovědnost je pro mě hodně důležitá a tohle bych netolerovala..Opravdu ti nezávidím..

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na June:
Když já se ho už nechci doprošovat, už mě to nebaví Kdybych mu to oplatila, tak mi napíše možná tak ve 4 ráno, ale pak by na mě byl taky naštvanej...

Reaguji na Anaela:
Já asi nejsem schopná si na tuhle ignoraci zvyknout, já taková nejsem a očekávám od něj trochu pochoepní.

Reaguji na AlmaSinger:
On to chápe, ale je mu to jednu Vždyť přece "o nic nejde, je s klukama na pivu"

Reaguji na 1EPE:
Tohle jsem měla včera v úmyslu
Popravdě včera jsem mu řekla, že to skončíme, že už na to nemám sílu, protože on si neustále dělá co chce. Od tý doby jsme spolu nemluvili, takže už možná dneska nepřijde domů. Možná by to bylo vysvobození, fakt nevím

A proč ho trochu nenecháš? nejsi za něj zodpovědná, nejsi jeho matka.. Beru, v rámci slušnosti, ale nestačilo by, kdyby řekl, "jdu na pivo"? Víc se neptat, vždyť proč si lidi nedají trochu volnosti, protože on by se ožral a přišel kdovíkdy, podvedl tě? Pokud je takto nezodpovědný, tak ano, toho bych nechtěla, ale proč být stíhačka? Jeho to štve, tebe taky..

Reaguji na Sisina87:
Ani nevíš jak moc tě chápu....ex byl notorik, a užila jsem si svý....jenže jsem to měla o to lehčí, že jsem k němu nic necítila, takže jsem neměla starost, když se nevrátil (vlastně naopak, byla jsem ráda, že je doma klid).
Naučit se žít s takovým člověkem je dost těžký, pokud něco slíbí, měl by to dodržet, a když to nevyjde jednou dvakrát, fajn, stane se, ale nemělo by to být pravidlem. Měl by pochopit, že o něj máš strach, že to neděláš, protože ho chceš kontrolovat, ale proto, že ti na něm záleží a bojíš se, jestli se mu něco nestalo. Jenže problém je, že po třech pivech většina lidí přestane takhle přemýšlet a je jim fuk, že doma je někdo kdo na ně čeká.
A o to je to horší, že tobě by tohle on netoleroval.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené