arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pedagogus: To jsem se ptala zakladatelky, na netu jsou kalkulačky, kde by si podle příjmů a výdajů za bydlení mohla případný příspěvekl vypočítat

No, já si stojím na vedení

arrow
profile_image
Aurora
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tynuska1990: Mám nárok na sociální dávky když jsem tak rok a půl na úřadě práce,dneska jdu zase na úřad tak mě napadlo že se zeptám jestli je můžu dostat i jako zpětně.

Jak jsi dopadla?

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ráda bych oživila toto téma.
Otázka ÚP a nezaměstnanosti se od pondělí týká mého přítele. Od srpna 2011 pracoval v jedné firmě, kde mu po 3x prodlužování smlouvy nechtěli dát na neurčito, tak měl smlouvu u agentury. Zápočťák pak dostal jen za ty dva poslední měsíce u tý agentury - kvůli tomu z tý práce tehdy i odešel. Teď ho vyhodili po 3 měsících, teda po zkušebce (napsali mu do 3.12.), dnes šel na ÚP s tím, že se hlásí, že má domluvenou brigádu v té první práci, ale do 3 dnů musí být nahlášen. Paní mu tam řekla, že to je supr, ale protože má zápočťák jen na 2 měsíce u agentury a 3 měsíce v posledním zaměstnání, nedostane žádnou podporu. Tak se maličko naštval a řekl jí, že se na tohle může vybodnout a že si půjde na brigádu (nemusí nikomu dokládat příjem a nic).
Můžete mi prosím někdo vysvětlit jak to teda funguje? Všichni lidi, co si chodí pro sociální dávky a příspěvky na bydlení mají rok odpracováno? Co všechno splňují, aby je stát trochu podpořil? Na co teda je veškerý placení státu, když pak slušnej člověk, co pracuje, aby se uživil, když ve finále stát neudělá nic?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené