Nevíte jaká jsou solária Naomi v Olomouci? Připadne mi to dost levné, tak abych nevyhodila zbytečně peníze a nic z toho. Mění se tam vůbec trubice? Chtělo by to nějaký názor obsluhy, která tam někdy dělala.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hodně lidí je chválí...Mají tam nějaké akce- na Masarykově třídě, že když si koupíš pernamentku za 500 Kč, tak ji máš za 1000 Kč, aspoň to tak měli...Nevím, jestli to tak mají pořád...Já tam taky chtěla chodit, ale nakonec jsem nešla nikam

Jo jo o akci vím a právě mi to připadne dosti levné. A můžou mi ukázat nějaký papír kdy byly naposledy měněny trubice? A jak takový papír vůbec vypadá? Neví někdo?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Napti: A můžou mi ukázat nějaký papír kdy byly naposledy měněny trubice? A jak takový papír vůbec vypadá? Neví někdo?

To já nevím, ale myslím, že Naomi je dobré studio, nikdo s ním neměl nikdy problémy...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ceny tam mají super, chodí tam spousta lidí a proto je lepší se předem telefonicky objednat, i když ani to ti nezaručí, že nebudeš 20min čekat, pokud někdo před tebou přijde pozdě a ještě mu to trvá.

Moje zkušenost s opalováním je taková, že i když jsem šla na obsluhou doporučený stroj, opálila jsem se naprosto minimálně a obličej spálený a to na asi třech strojích, i když jsem ztlumila obličejové opalování.

Používám krémy na opalovaní určené do solaria a mám běžnou plet, která se standartně opaluje do hněda.

Oproti tomu solárium v Praze kam chodím mi hned udělá krásnou barvičku, nikdy jsem na obličeji neměla ani červený flíček.

V Naomi mám pernamentku asi za 2500kč, šla jsem tam na doporučení kamarádkya už ted vím, že ji nevyužiji.

arrow
profile_image
Petulinkas
od 26. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak to já mám zkušenosti ty nejlepši a hlavně mám vždy jistotu že se opálím, vždyť je to přece Naomi ne?? nedůvěřuji nějakým malejm pofiderním solarkám, kde jich mají pár a s největší pravděpodobnosti na všem šetří... Já s Naomi jsem spokojená !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené