arrow
Neprodává v Bazaru

Taky bojuji s pigmentem, po těhotenství jsem jak kropenatá slepice. Minulý týden jsem si od kosmetičky koupila peeling a krém na odstranění pigmentace od Sothys a dějou se věci! Čerstvé skvrnky už opravdu mizí (nechápu jakým fofrem), velká stará skvrna se rozpadá. Celkově mám pleť takovou světlejší, sjednocenou. Dlouho jsem používala od Clinique Dark Spot Corrector, ten hodně zesvětlá, ale tady po tom to fakt mizí. Cena je něco málo přes 2 tisíce. Doufám, že za dva měsíce už budu opět děsně krásná!

arrow
profile_image
krteček
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky a jak se přesně jmenuje ten zázračný přípravek a přibližnou cenu. Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

SOTHYS [W.]TM + Omlouvám se za zpoždění odpovědi, nějaké domácí problémy. Je to vážně vidět, jsem nadšená, tmavá skvrna se rozpadá.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Má ještě někdo vyzkoušeno?

arrow
Neprodává v Bazaru

Hlásím se po měsíci. Jde to docela do peněz, mám už druhé balení, ale malé skvrny jsou fakt pryč, velká stará svrna je daleko světlejší, jsem pořád nadšená. Teď už si mažu jen tu skvrnu a pár malých, spíš jsou to pihy, zkouším, jestli mi to také zesvětlá. Jednou za tři týdny chodím ke kosmetičce na ošetření 20% ovocnými kyselinami, pleť je parádní. Krásně to tu regeneraci nastartuje. Sama kosmetička litovala, že si tu mou pleť nevyfotila před začátkem používání peelingu. Ale má prý klientku, které po dvou měsících zmizel knírek pod nosem.

arrow
profile_image
xromi
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jak to s tebou vypada po "kůře" Sothys ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené