arrow
profile_image
ToJeFuk
od 11. 9. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám takový zdravotní problém, jde spíše o estetický problém, kvůli kterému jsem byl už několikrát u dvou (podle recenzí na znamylekar.cz) UDAJNE dobrych doktorek (kožních)... Obě mi daly naprosto rozdílnou diágnózu, obě špatně a obě mi samozřejmy nepomohly (a obě se mnou byli hotovy v rámci pár minut)... Takovou stupiditu a nekompetenci u doktora jsem opravdu neviděl... Praktická doktorka mě jen neustále posílá ke kožní... Takže buď budu prostě zkoušet různé kožní, jednu po druhé (to nevím jestli vůbec jde...?), dokud fakt nenarazím na nějakou kompetentní, co se mi bude fakt věnovat (a internet v tomto není pomocí), nebo mě prostě napadlo, že budu muset zajít k soukromému doktorovi, tomu patřičně zaplatit, modlit se a doufat aby se mi alespoň on fakt věnoval (za ty peníze) a důkladně se mnou prošel všechny možnosti co mi může být (jakkoliv nepravděpodobně) a postupně to případně vylučoval, až dojde k tomu co/čím to doopravdy je (já jsem si celkem jistý, že vím čím to je (alespoň přibližně) ale kožní moje informace v podstatě ignorovali)... Prostě potřebuju někoho kdo se mi fakt bude věnovat (tedy za peníze)...

Moje Dotazy (nemám žádné zkušenosti se soukromými doktory-kožními):

1) Fakt se mi soukromý doktor (KOŽNÍ) za ty peníze bude věnovat? Nebo "jen předstírat" a zinkasuje prachy a stejně mě "odbyde" tak jako standardní doktor, jen to třeba "lépe okecá"...?

2) Kolik se tak platí soukromému doktorovi (za hodinu?) ("kožní" problém menší, ale asi relativně netradiční (proto to asi taky ty dvě předchozí blbky kožní špatně diagnostikovali) (Olomouc , Brno... Ale pokud by fakt bylo potřeba dojedu i do té Prahy no...)

3) Pokud mě soukromý doktor pošle na nějaké vyšetření, třeba já nevím "ultrazvuk", "rentgen" cokoliv někam do odborného pracoviště (nemocnice, klinika nebo laboratoře nebo já nevím...), tak to už platí standardně moje VZP pojištovna (i když je to na "příkaz" soukromého doktora?) Nebo i vyšetření, na které mě pošle soukromý doktor, je "soukromé", takže dané vyšetření taky musím platit já a pojišťovna mi to nezaplatí?

Díky

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Řeším ted podobný problém. A taky s kožní. Příští týdenjdu k té soukromé, tak jsem zvědavánaten přístup. Kdyžtak poreferuju.

arrow
profile_image
ToJeFuk
od 11. 9. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nikississ: Díky, to byste mohla poreferovat ?

Kolik platíte za hodinu u té soukromé?

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ToJeFuk: Na začátek trochu OT: Moc se mi nelíbí Tvůj styl vyjadřování.
Otázka č.1: Nechci Tě urazit, ale jestli si ses choval stylem, jakým působíš (velký machýrka), tak se nedivím, že se Ti moc nevěnovali. Ke mně se chovali slušně a vyšli mi vstříc lékaři "na pojišťovnu" i "za prachy".
Otázka č. 2: U soukromé jsem za stanovení diagnózy neplatila nic, ale za nadstandartní výkon ano. Záleží na ceníku. Pro představu: Za odstranění laserem bradavičky ve vlasech jsem platila tisíc korun. Byla do pěti minut hotová. Nenutila mě do placeného výkonu, Navrhla víc možností a jedna z nich byla za peníze. Ta se mi zdála nejlepší, tak pro to jsem souhlasila. Ne ale proto, že nejdražší je nejlepší. Ale proto, že jsem nechtěla tekutý dusík ani řezání (zadarmo).
Otázka č. 3: Záleží, proč Tě někam pošle. Jestli Tě bude chtít dovyšetřit, tak to platí pojišťovna. Ale např. výkony doplňkové pro estetické zákroky by sis musel zaplatit (např. předoperační u chtěného potratu, předoperační u výkonů estetické medicíny).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené