V létě jedu s kamarádkou k moři. Přesněji Hotel Serhs Maripins . Byla jste některá v Malgrat de Mar? Jaké to bylo? Prosím o nějaké tipy, zkušenosti, rady... dík

Byla jsem tam před několika lety,je to celkem dost rušné místo,takže pokud máte rády zábavu,tak by se vám tam mělo líbit.Jinak už si to moc nepamatuju,hodně cestuju,tak mi to splývá.

arrow
profile_image
janininka
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem tam loni s dcerou a mužem.Bylo tam krásně.Moře sice nebylo úplně nejčistší, ale teplíčko, teplý písek no super.Všude byly kamenné krámky a stánky s věcmi všeho druhu-to je něco pro mě co mě baví.Zábava tam byla velmi pěkná.Každý den se v okolí konala nějaká akce.A na hotelu dole v zahradě byla také denně nějaká akce.Hotelový bar byl otevřen až do 2hodin do rána.Jídlo mi také moc chutnalo měli jsme švédské stoly.Rušno je tam až přespříliš, ale to mě vyhovovalo.Smlouvat o ceny také bylo prima a oni to ty stánkaři i vyhledávají je to pro ně jakýsi způsob komunikace.V hotelové zahradě byl bazén a uvnitř sauna, vířivka a vnitřní bazén.Mě se tam moc líbilo jela bych ihned znovu.

arrow
Neprodává v Bazaru

A jaká cestovka to zprostředkovává?

My to máme od cestovky Agis, ale je to jako soukromně objednaný zájezd.

arrow
profile_image
janininka
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme jeli od Moonatouru autobusem.Autobus měl i wc a občerstvení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené