arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na denisque: pokud ti to neva,nevidím problém.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: taky doufám, že by to nemusel být problém ... i mamka mi říkala, že tělo už si prostě samo řeklo, tak to nemam řešit ... sama si na bok nelehnu, je mi to takový divný, furt mam v hlavě, že se to nesmí ... ale stejně si myslím, že doktoři to řeknou, jen abychom si na bok a bříško nelehaly schválně ... s tim, co se děje když spíme, asi těžko něco uděláme

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem 7 měsíců po OP, doted spim v té stahovací podprdě (je mi v ní nejlíp) a musim objímat polštář Je to nezvyk. Každopádně na břiše jsem ještě nespala a na bok sem si lehla cca 2 měsíce po OP. to prostě přijde samo, když ti to nevadí tak neni problém.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adel-: ještě pořád máš tu stahovací? mě je v ní taky docela fajn a řekla bych, že se ji jen tak asi taky nevzdám proč objímáš polštář?

arrow
Neprodává v Bazaru

Když ležím u TV,tak taky objímám polštářek,mám hranu vraženou mezi prsy,nelepí se na sebe. :-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na denisque: Jojo je mi v ní nej V práci jí taky nosim prostě se ty prsa nehejbou a držej nemusíš řešit ramínka nic, to bude moje srdcovka asi na dlouho a s tim polštářem přesně jak píše Tamara, prostě se ti prsa k sobě nelepí a vyplní ty prázdné prostory

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, měla bych dotaz. Jsem 9 týdnů po zvětšení, bolesti ani normálně nemám, prsa jsou hezký.

Ovšem začala jsem spát bez podprsenky. Jenomže najednou, když spím na boku, tak jak se přetáčím, tak cítím táhnutí, jako by se prso přetáčelo taky-to co je nahoře. Je to docela nepříjemné. Nevím, neumím to moc vysvětlit, ale jeto jakoby se to horní prso namáčklo na to dolní. Jinak to táhnutí trvá několik vteřin a pak mi to přijde, jako když se "usadí" a je po bolesti. Ve sportovní podprsence to nedělá.
Prsa mám, ale měkké, jdou úplně k sobě, pouze někdy když hodně zmáčknu cítím bolest, která zase rychle odezní.

Měly jste některá taky takový příznaky? Já bych něco nerada zanedbala a na druhou stranu si říkám, že je to třeba normální, přeci jenom prsa v klidu nebolí ať už s podprsenkou nebo bez.

Děkuji moc za rady

arrow
profile_image
Ajuskaaa
od 22. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Clarita: A máš to pod sval? Řekla bych, že si to klasicky sedá mě to taky dělalo, že při přetáčení na bok je to takový zvláštní pocit. Ted jsem 4. měsíc po a už to skoro není jen to někdy trochu tlačí. Jinak spím bez podprdy a už i na břiše i když to tlačí ještě docela dost. Musím se podestýlat.-) A jinak ono to sedání fakt trvá docela dlouho, přeci jen to je nové a sval, tkáně a kůže si musí zvyknout.

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ajuskaaa: Ano, pod sval, může to být tím? Já se vrátím zase k podprsence na spaní, s ní se mi spalo dobře, nic mě netáhlo a spala jsem ve všech polohách

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené