arrow
profile_image
amri
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lusinda
To máš dobré. Moji rodiče to také tak mají. U manžela má účet jen táta. Máma nevídá výplatní pásku, neví plat,odměny, stav účtu atd. Jenže jí to nevadí - dostane měsíční příděl a o všechno se stará tchán - vlastně i dům je jeho. Tchyně je tak spokojená a nic neřeší, já jsem za svůj účet ráda.

arrow
profile_image
amri
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lusinda
Ke svým rodičům bych mohla, kdybych je požádala. Obávám se, že pak by manžel chtěl malého do své péče a 50km by za ním nechtěl dojíždět. Bojím se, že bez školy a práce bych to prohrála. Moji rodiče nejsou bohatí. Mamka je v invalidním důchodu a táta doplácí zbytek hypotéky na domek. Také je nechci moc obtěžovat. Něco okrajově ví, ale moc si jim nestěžuju. Pomlouvat partnera u rodičů není správné. Prostě nechci naše zklamat - moc touží, abych měla školu(což dělám), pak by to bylo snadnější - požádat o dočasnou pomoc. Měla bych pocit, že jsem selhala na plné čáře.

amri
Můj muž mi dal plnou moc nad účtem, ale já taky nejsem žádná madam, která udílí knížecí rady.Rozpočet máme hodně napnutý.Napíšu ti SZ, myslím, že si zasloužíš něco lepšího.
Rozhodně jsi neselhala!

Doufám, že se tvoje naděje naplní, budu ti držet palce!

amri
Promiň, ale mě se zdá, že svého může stále omlouváš..
Stovnávat co děla tvůj tchán a tvůj muž, tak to snad ani nejde, pač to by uděla víc snad každý..
Mimochodem i SŠ bude málo, aspoň to tady tak vypadá

Cituji Lusinda: Rozhodně jsi neselhala!

Určitě si v ničem neselhala. Staráš se o syna, řešíš svoji nemoc a studuješ. Jsi statečná holka- podívej nemáš moc možností- můžeš k rodičům (ale máš strach o syna). Vydrž rok- vyřeš rychle plíseň (s manželem, s majitelem bytu...), dodělej školu, šetři nějaké peníze a starej se o kluka. Potom mám ale jen jednu radu- až to půjde- odejdi od manžela-jsi zamilovaná, ale takové chování si nezasloužíš. Seber malého a běž na čas k rodičům- najdeš si práci (po škole to půjde líp) ale nečekej, že on se změní- nezmění a ty se budeš trápit. Moc ti držím palce.

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

amri

Čtu a nestačím se divit. Jak radí holky, nejdřív zdraví a školu. Já bych si i nafotila plíseň v bytě a ve skříních. Za to nic nedáš a možná za rok, až budeš mít to soukromé vyřešené se budeš umět na manžela podívat objektivně. Pak by ti to moc pomohlo u případného rozvodu. Rozvod není sprosté slovo, je to prostě druh řešení problému. Sama vidíš, jak se malý začíná chovat i k tobě, až bude větší, tak bys to obrečela víc a už slušnou výchovu nedoženeš. Nemůžeš si stanovovat nesplnitelné ideály, čtyřicetiletého člověka nemůžeš předělat a on bude už jenom stárnout. Radši se snaž v klidném prostředí vychovat slušného syna, na tom záleží.

Oni ti kluka nemúžou vzít.Proboha nenechej se vydírat a jdi k vašim.
Já mám bypass a pracuji...takže je to na tobě!Nemáš omluvu, že jsi doma, když je klukovi šest let..

Cituji Lusinda: Proboha nenechej se vydírat a jdi k vašim

Souhlasím.

Cituji Lusinda: Oni ti kluka nemúžou vzít

Pokud by manžel chtěl- může žádat střídavou péči a bohužel má šanci uspět. Mám známou a její manžel vyhrál střídavou péči na 2 děti a můžu říct, že je to pakárna pro děti i matku.

Cituji amri: ale je jedináček a dlouho žil jen s rodiči

Cituji amri: když mu bylo přes třicet a já byla první vážný vztah

Cituji amri: Jsem na něm materiálně závislá a to on ví

Cituji amri: Ani moc nechce abych chodila do práce

Cituji amri: tchán mi nechtěl dát syna a nakonec přijela policie.

Cituji amri: Myslíte, že je lepší pro dítě zahrada, nebo větší byt a vlastní pokoj

Myslím, že pro syna bude lepší cokoli, hlavně když bude bydlet bez svého otce a prarodičů.Takového chlapa bych už dávno hodila přes palubu. Je to možná hnusné, ale on musí být ma.gor.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hm...ještě jsem to tu jendou přečetla...a fakt se omlouvám, jestli nemám pravdu, ale přijde mi, že jsi dost typický příklad: mladá žena se bláznivě zamiluje do docela outsidera, který je o hodně starší, a zatím ho nikdo moc nechtěl, protože nic moc neumí. zahodí svůj život, svoje soukromí, svou hrdost a vůbec všecko, a rozhodne se zasvětit svůj život jen jemu za každou cenu. a nikdo nemá šanci jí otevřít oči a vysvětlit, že tohle není ono, že to není život, že skutečný vztah je o něčem jiném.
on prožívá spokojený život, má dítě, navařeno, ve všem mu vyhovíš...to, že ty strádáš, ho naprosto nezajímá. tím neříkám, že je zlý, nebo že to dělá schválně. on je tak prostě vychovaný. určitě se nezmění. nezměníš na něm nic. mění se jen lidi, kteří chtějí, a nikdy ne moc. za deset patnáct let bude on už dost děda, a ty budeš žena v rozkvětu, jenže žena, která ze života zatím nic moc neměla, a už mít nebude, protože její muž už brzo bude potřebovat, aby se o něj někdo staral.život se má žít, ne trpět, ne se překonávat, ne neustále někomu vyhovovat. máš jen jeden.

Cituji amri: tak na mě opravdu nešáhne

to jsem úplně nerozuměla...a jindy šáhne? někdy tě uhodil? kdykoli?

jinak bych řekla, že váš syn potřebuje, abyste se nad ním hodně zamysleli, a začali jednat, než bude pozdě, protože 6leté dítě nikdy nesmí říct rodičům svině, jinak už je něco špatně. v tom klasickém případu, který se často opakuje, se dítě přiklání na stranu otce, na matku je zlé, časem z ní tahá peníze, a nakonec se na ni úplně vykašle.

myslím to fakt dobře, snad se neurazíš. je mi vždycky líto, když se někdo takhle trápí. život je opravdu jen jeden.

imoen

Ty jo, nevím, kam na to imoen chodí, ale vždycky všechno vystihne, seš fakt dobrá, snad to s autorkou tématu trochu zatřese!

AdaZBrna
Podle mě je vždy nejhorší udělat ten krok- sbalit věci a jít. Potom už se dá zvládnout vše- ale to musí člověk chtít- naše rady jsou jen rady...

rover
To rozhodně, to musí udělat sama, ale je dobré, když my dáme jednoznačně najevo, že to, co omlouvá, je neomluvitelné.
Je mi z toho až smutno, když si dává za vinu svoji nemoc nebo to, že nemá pěkný prsa, vždyť proboha kojila jejich dítě, měl by ji za to na rukou nosit!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené