arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sabka20: a jak často je vám takto?

Docela často...
No a podle toho, jakého druhu ta špatná nálada je - pokud jsem naštvaná, tak jsem nepříjemná na všechny okolo, protože mi všichni lezou na nervy a stačí kravina a vybuchnu!
Pokud jsem spíš smutná, tak mám chut se pomazlit, pustím si hudbu, mám chuť si i něco koupit a třeba se i dobře najíst. Ale nemyslím spořádat čokoládu, spíš prostě plnohodnotné jídlo, ale abych si pochutnala.

kromě hudby pohybu procházky plavání přítelkyně a sexu s mužíčkem mi pomáhá být milá a příjemná na druhé.Když mám špatnou náladu a přesto se mi podaří vykouzlit úsměv na lidské tváři..je to pro mě lék na vlastní vnitřní bolest

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud mám špatnou náladu mírnou, tak si udělám něčím malým radost (lesk na rty, lak na nehty), napustím si vanu, pustím si pohodovou hudbu. Když už mám depky, tak si někam zaletu a vybrečím se.

Mě při špatné náladě pomáhají přátelé, přítel (pokud teda nemám špatnou náladu kvůli němu ). Ale většinou chci být sama a to mi pomáhají komedie, nejlépe české filmy typu Slunce, seno apod...

arrow
profile_image
lucka84
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mně pomáhá oblíbená hudba, rázná procházka, komediální seriály, omalovánky třeba http://omalovanky.info/online-omalovanky no a pak třeba s.e.x - ale to jen pokud nejsem pohádaná s přítelem - i když ten usmiřovací má také něco do sebe

No já ji mám docela často a už se začínám bát,že to neni jen špatna nalada

dnes, 10:39:28 - Připojeno během spojování:
Pořád otrávená nálada

Nevím, čím to je, poslední dobou jsem pořád nějaká otrávená, přijedu z práce, nejradši zalezu s kafem a pustím si tv. O víkendu se mi ani s přítelem nechce nikam ven, do hospody nebo tak, radši jsem doma ve svým pohodlí. Když slyším, že se nahoru po schodem blíží rodiče přítele, tak si říkám, ježiši, co chtějí, jaký zas budou mít dotazy...nechtějí se mi vést takové ty taktní hovory. Máte někdo podobnou zkušenost?

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poslední dobou to mám stejně. Lítám z práce do školy, nemám chvilku pro sebe, drahý mě vytáčí drobnostma a mám pocit, že jsem k ničemu a nic mi nejde. Ale takový období mívám sem tam. Myslím si, že je to přirozenej vývoj. A jsem si jistá, že jakmile bude i lepší počasí, budeš na tom jinak . Aspoň na mě počasí neskutečně působí.

Já mám právě pocit, že počasím to není. Je zima jak v Rusku, ale furt lepší nežž děště, šedivo, blátivo. Jen se mi spíš nechce s nikým moc komunikovat.

arrow
profile_image
lama
od 17. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to mám to samé, navíc mě všechno a všichni štvou a vůbec mě nic netěší, nemám z ničeho radost, není to depka? nevím, co se to se mnou děje :-/

Já myslím, že nám zmrzly pozitivní emoce.
Už aby bylo jaro

arrow
profile_image
Hiluška
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já taky, a hlavně, nemám ani náladu uklízet, vařit, prostě cokoliv. Dokonce nemám ani náladu jít s kamarády ven. Nevím, zda depka, ale je to už strašně dlouhodobé... Dřív jsem byla tolik aktivní, tolik věcí jsem stíhala- teď ani ty základní. Nevím, trochu to přisuzuju tomu, že jsem hodně přibrala. Nebo je to možná obráceně, víc jím ( co jím, přežírám se ) z tohoto stavu.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím holky, že je to zimní depka.. Také mě navštívila. A to docela drsně..
I když už je relativně světlo a slunečno, asi to pořád není ono.. Navíc ta zima je vyčerpávající..

Co mně pomohlo je určitě aerobní pohyb. I když se nejvíc nechce, fakt doporučuju se překonat! Mám pak vždycky výbornou náladu a chuť zas něco dělat.. Chodím dvakrát týdně na hodku a půl a i v intervalu mezitím se docela "držím".. Pak jsem zkusila Saframyl Beru to zatím jen 2 týdny, což asi není dost k většímu hodnocení, ale mám pocit, že mi to dost pomohlo. (ne, že bych skákala radostí, ale zmizely mizerný nálady a cítím se vyrovnanější) Přemýšlela jsem i o lampě, která nahrazuje denní světlo.. Např. od Philipsu To jsem ale zatím nezkoušela.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já taky, nemám ani náladu jít nakupovat. Souhlasím se zimní depkou, už aby bylo jaro, dneska jsem se šla na chvilku projít když vysvitlo sluníčko a byla jsem jak v euforii, krásně hřálo a úplně mě to rozveselilo, ani nevím proč. Ať už je jaro....

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ať užbse oteplí, prosím! A je jaro - léto...podzim, zima je pro mě strašné období. Jsem ze všeho unavená, nechce se mi absolutně nic...a teď v těch mrazech ani vycházet ven, je to strašně otravné. Stačí mi, když mám jít s pejskem. Když přijdu ze školy a mám se učit, musím jít prostě spát, jak jsem unavená...dřív jsem sthla ještě uklidit, jít na trénink...teď jsem ze všeho otrávená a čekám na svoje spasení a to velké letní prázdniny...jsem lev, a to je přesně moje období...nic moc neřešit a vychutnávat léto. Už aby to bylo!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené