Sklenenka
Ahoj Sklenenkonevzdávej to stojí to za to,těch pár týdnu bez cigaretky vydržíš,držím palce

Ahojky,to je dobrá informace,já jdu 4.6., a budu tak nervózní,že bubu hodně kouřit,jsem si říkala,ale tak to teda budu muset zvládnout bez cigaret.

Monísek001
Po operaci jsem neměla ani chut na cigaretu,ale byla zima v létě je to horší.Před operací uršitě týden vynech at nekašleš atd.To jsi dobrá,že jdeš v létě kup si vzdušné šatičky

Jedem koncem července k moři,tak chci být krásná a ne aby se mi břicho válelo po pláži

[b]Monísek001[/b Tak to je super,mně doktor nedovolil ani solárko,přijde mi to brzy to budeš mít ještě elast.prádlo ne?už se těším až ho taky vystavím ještě měsíc a budu moc na sluníčko.

arrow
profile_image
Sklenenka
od 29. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pavlusek
Díky, Pavlusku, za reakci. Před operací s tím počítám (nakoupím tuny nikotinových žvýkaček...), ale po si nejsem jistá, protože se budu válet doma...
Ještě jsem zmrkla ceny, které tady holky uvádí a jsem celkem v šoku. Mně to spočítali v Laurea v brně na 43 tisíc (abdomino se zpevněním svalů a bez lipo, jinak pobyt, anestezie a prádlo). Není to nějak moc?

arrow
profile_image
beruska13
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U Janečka v Pardubicích za 20 tisicích za vše. Platíš personál a náklady okolo.

Ahojky,tak jsem pěkně zmatená.Já jsem se samozřejmně doktora ptala,že jedu k moři a on mi řekl,že 6týdnů a budu o.k.,tak teda nevím a koupání v moři,prý se to bude jěště lépe hojit.

Sklenenka
V Laure jsem byla jako první na konzultaci a vypočítali mi to 48 000 taky se mi to zdálo hodně a bylo to tam na mě moc chladný ještě dělá jizvu do W.Pak jsem zašla na kliniku Riva Mudr. Brychta (moc hodný doktor) a vypočítal mi to 38 000 jizva do usměvu taky je to dost,ale vzala jsem to a jsem ráda.třeba budeš platit mín zkus zajít na kliniku Riva.Někdy je lepší zaplatit víc a mít to pěkné!

Monísek001
Pokud ti to doktor tak řekl,tak bud ráda.Podle mě slaná voda bude štípat a infekce by mohla hrozit.Nevím já jsem jen do vany mohla až po měsíci.Ale to záleží na doktorovi a jak se budeš citit ty sama.Nejsem doktor,ale přijde mi to brzy.

ivik1
Ahoojkyo posteli ani nemluv ty začátky byli hrozný bez polohovací postele,takže jen spolohovacími postýlkami holky!

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Téma již dávno není o špatném hojení, je tedy zřejmě vyčerpané.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené