arrow
profile_image
millli
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jdu ke kadeřnici,tak mi stále nabízí prostříhání vlasů kvůli objemu.Ale výsledek je většinou takový,že mé vlasy vypadaji jako by mi je někdo otrhal.Stalo se vám to také?

arrow
profile_image
millli
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když já mám štěstí na samé špatné kadeřnice.Vždycky si nechám vlasy dorůst a jdu k nějaké kadeřnici a výsledek jsou otrhané vlasy.Nyní mě už bude stříhat kamarádka,tak to snad bude v pohodě.Ví přesně jaký účes chci

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, tak to máme stejný problém nechávala jsem si narůst delší vlasy, šla jsem k nové kadeřnici, protože ta minulá mě okudlala, no a dopadla jsem jak ...... no samozřejmě to mám krátké, sestříhané a vypadá to děsně takže si opět nechávám dorůst delší vlasy. chjooo

Cituji Opice28: Holky já jsem kadeřnice a nikdy jsem neostříhala nikoho o víc než chtěl! A nechápu kadeřnice

já se řídím téím,že "méně je někdy více" zásadně se ptám na každý mm ustřižený atd. Efilačky používám jen na předchozí domluvě.co dneska dokazují některé kadeřnice je k pláči.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo já mám taky střih, který se mi nelíbí. Prý je to asymetrický střih a zeštíhluje to opticky obličej. Na jedné straně to mám kratší a na druhé delší a vypadá to divně,i holky ve třídě to říkaj. Já si chci teď nechat narůst dlouhý,tak zatím změnu střihu neplánuju.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Danda28
Dandi, máš plné SZa nemůžu odepsat

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Finančně tady asi moc lidí nestrádá, co? To by nemohli tak často ke kadeřnici a měli by vlasy dlouhý jak tejden. Ne, nic ve zlým. Te´d jsem dlouho kadeřnici nenavštívila, ale i kdyby, já mám zrovna takovou, co toho moc neustřihne a když jsem jednou chtěla víc, tak se divila.

Cituji Danda28: méně je někdy více

Dopadla jsem stejně jako předchozí slečny...efilačky, břitva, nůžky, litr laku a výsledek? Žalostný, naprostý debakl. Měla jsem "to" zastavit včas, to mám za to O stříhání asi ani tolik nešlo, spíš konečná úprava, účes...prostě šmrnc. Tak to v sobě ta paní neměla.A nikdy mít nebude.

arrow
profile_image
chlebasmaslem
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, taky teď zrovna řeším, co s děsnym účesem. Po letech jsem šla ke kadeřnici a nechala jí, aby mi to sestříhala a teď vypadám jak idiot, a tak jsem na minimálně půl roku odkázaná na nošení vlasů do culíku plus sponky. Skutečně jsem nečekala, že ze sestříhání dlouhých vlasů vznikne účes "na žaluda" a pod tím dlouhé vlasy. Vypadám jak hřib. Jak rychle rostou vlasy? Centimetr za měsíc? Jestli ano, tak to potěš pánbůh...

No podle mě na jemné vlasy bez objemu nějaký sestříhání není to pravý ořechový...mě se nejvíc osvědčila jedna délka....koukám, že sou tu kadeřnice, tak co vy na to, holky?

TO: chlebasmaslem: Ahojky, absolutně s tebou soucítím. O víkendu jsem svěřila nůžky přiteli.Podotýkám, že to jsou ostré kadeřnické nůžky za 2000,- Každý rok mi to zkrátí cca o 6-10 cm a tentokrát stříhal zprava doleva, z leva do prava a zase zpátky. To už jsem začala být nervózní a když už se mi špičky nůžek dostaly na ramena, tak jsem seběhla k zrcadlu a začala bulet. Vlasy skoro do pasu skončily na mikádo. Navíc levá strana je o ccá 4cm kratší než pravá. Nosím vlasy asi 10cm nad pupíkem přes 10let a teď jsem na mikádo. Vypadám jako Anička z 1.B, cítím se jako *****, deprese neskutečná. Už mám objednané vitamíny na podporu vlasů (kvalita a růst) betakaroten s biotinem a vita D3 (který obsahuje Inositol - podporuje růst). Držte palce, ať to roste. Aspoň nad prsa do vánoc. S nůžkama se ke mě nikdo dobrý tři roky ani nepřiblíží. To si radší budu centimetr jednou za půl roku stříhat u zrcadla sama.
Držím palce, ať máte kliku jen na dobré kadeřnice.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holmesplace
No, ale jak sis myslela, že to může dopadnout? Přítel, nikdo z rodiny, kamarádky, hlavně ty které tvrdí, že "umí stříhat" se ke mě s nůžkama nesmí ani přiblížit
Za celý život jsem našla jen jednu jedinou kadeřnici, které se nebojím a tu mám naštěstí právě teď. Už mě stříhá rok a zatím se ani jednou nesekla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já chodila ke kadeřnici a vždy spokojená, ale teď mě naposledy prostříhala vlasy tak že je mám vrchní jak mikádo a zespodu mi trčí vlasy jako bych byla na prodloužení. Už tam nejdu.

arrow
profile_image
amiris
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se tohle taky stalo posledně, co jsem se byla stříhat , je to už pár měsíců, vlasy nechávám dorůstat, ale je to snad ještě horší, než to bylo Vespod mi trčí pár cancourů a těm vrchním se do růstu moc nechce Ach jo. Taky většinou spláču nad výdělkem...

No mě se zas jednou stalo, že mi kadeřnice prostříhala vlasy na každé straně jinak. Všimla jsem si toho až doma a vypadalo to tak hrozně, že jsem nelenila a druhý den jsem se tam vrátila aby mi to srovnala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené