arrow
profile_image
bakerte
od 16. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat zda máte podobnou vadu na Iphonovi jako já nebo jestli je na reklamaci. Asi před 3 týdny jsem si koupila zánovní Iphone 5s, k němu potom i dokoupila fólii na zadní stranu. Fólie měla 3 části: na první černé sklíčko, na tu hliníkovou část a pak na dolní černé sklíčko. Já jsem se snažila odlepit prach z prvního černého sklíčka (tam kde je foťák) samolepkou na prach, jenže ta samolepka hodně lepila a to sklíčko černé mi v rohu (v tom druhém rohu než je foťák) trochu odlepila. Sklíčko odlepené celé není, ale pouze takové uvolňené. Nerada bych Iphona dala do opravny a rodičům by se to taky nelíbilo, jen mě mrzí že je Iphon nový a hned má závadu. Přikládám nejpodobnější obrázek co jsem našla. Dodala bych že sklíčko drží zatím perfektně, jen je na jedné straně malinko uvolněné.
Děkuju za radu

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám stejný mobil už asi dva roky. Nic takového se mi nestalo. Hlavně mě udivuje ta fólie na zadní stranu. Já mám fólii na přední straně, na zadní mám průhledný plastový kryt, konkrétně tento: URL Telefon mám bez škrábance, jako nový.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak pokud s telefonem není něco v pořádku tak ho do servisu pošli, kdyby se něco stalo s mým telefonem tak by mě nezajímalo jestli se rodičům líbí že dávám telefon do servisu nebo ne, bylo by pro mě hlavní mít telefon v pořádku. A jak psala Helmut pořiď si na telefon pouzdro, to ti telefon ochrání když ti spadne na rozdíl o té folie která chrání jenom proti poškrábání.

arrow
profile_image
bakerte
od 16. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobře děkuju jinak já mám na přední straně tvrzené sklo a na zadní tu folii plus kryt.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené